Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> WIWAT KAZIA!!!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
WIWAT KAZIA!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Listopada 2003, 10:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




Ogłosić chciałam wszem i wobec, że dnia dzisiajszego Kazia nasza Kochana ma znowu 18-te urodziny. Myślę, że fakt ten uczcić godnie nam należy!!!
Ja ze swojej strony życzę Ci Kazieńko słońca każdego dnia i romantycznych księżyców każdej nocy. Życzę Ci również, aby każdy dzień stawiał przed Tobą nowe wyzwania i abyś wszystkim tym wyzwaniom potrafiła sprostać. Niechaj marzenia Twe wzlatują pod niebo tylko po to by Ciebie uskrzydlić i dać Ci siłę do walki z tym co złe i do radości z tego co dobre. Buziaków tysiące Ci przesyłam i toast za Twe zdrowie wznieść dzisiaj obiecuję. Trzymaj się ciepło smile.gif eusa_clap.gif
  
Re: WIWAT KAZIA!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Listopada 2003, 12:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




jeszcze wczoraj pamietalem, ale dobrze, ze czytam to forum ;-)

Najszczersze zyczenia urodzinowe!
Obys sie zawsze cieszyla takim zdrowiem, jak teraz i zebys miala chec i sile w sobie, by dalej bezinteresownie pomagac ludziom, a tym samym zmieniac ich na lepsze :)

PS. to jest 1000 post na forum kobiecym ;>
  
Re: WIWAT KAZIA!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Listopada 2003, 12:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




wszystkiego najlepszego Kaziu! biggrin.gif dużo miłości, wolnego czasu i dobrej ręki do dzieci ! eusa_clap.gif
  
Re: WIWAT KAZIA!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Listopada 2003, 13:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




No więc...dla Kazi biggrin.gif biggrin.gif :

"Miła bądź jak róży kwiat,
Łzy radości tylko roń,
Niech Ci rozkosz daje świat,
Miłość, Przyjaźń łączy dłoń!"

"...życzę Ci zdrowia, zdrowia, zdrowia...i mnóstwa gwiazd nocą...i wspaniałych przebudzeń po krzepiącym śnie...i wygodnych butów smile.gif ...i ciepłych zimą skarpetek biggrin.gif ...i ciszy wśród opadających płatków śniegu...i zobaczenia wielkimi oczami, że każdy płatek jest słońcem..."

"Spełnienia marzeń! Nie pozwól, by Twoje marzenia zarosły chwastami!"

"Pamiętaj, że wszystko można zacząć raz jeszcze".


Wszystkiego najlepszego, Kaziu!!! Należy Ci się! biggrin.gif wink.gif lol.gif
  
Re: WIWAT KAZIA!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Listopada 2003, 14:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




No cóż, Kaziu zdrowia życzę i oby monotonia egzystencji nie przemieniala się w wegetację.
  
Re: WIWAT KAZIA!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Listopada 2003, 16:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




KOCHANI !!!!
dziękuję jak nie wiem co. Ufam, że mi się wszystko spełni - postaram się bardzo, a jak czegoś zapomnę zrealizować to sobie poczytam i już bedę się brała do działania.
Zaskoczyliście mnie, rzadko mi się zdarza by mnie ktoś zaskoczył - udało się wam.
DZIĘKUJĘ.
Wszystkich ściskam i przesyłam buziaki od jubilatki (49 l)

POZIOMKA
pomysł super, odebrało mi mowę, a za takie młode latka .. chyba wybiorę się na dyskotekę.
EDDY
zawsze będę miała zdrowie, żeby pomagać bezinteresownie, a wy jesteście wspaniali i nie ma potrzeby akurat was zmieniać.
KRZYSIO
teraz mam dużo miłości, z czasem różnie, a dzieci teraz same mnie już uczą jak żyć przyjeniej i być kochaną.
LITTLE_WILD_GIRL
jesteś drugą osobą, która napisała dla mnie wiesz - brak mi słów, ale do
twoich życzęń - "Pamiętaj, że wszystko można zacząć raz jeszcze" - kiedyś z pewnością się zastosuję - wiem, że tak będzie.
MAREK.D.
nigdy nie pozwolę już sobie na wegetację - byłam w tym przedziale i wcale mi się tam nie podoba.

Wywołaliście uśmiech na mojej twarzy, jestem rozpromieniona jak małolata, może faktycznie gdzieś zagubił mi się kalendarz urodziniowy ...
Jeszcze raz , dzięki.
  
Re: WIWAT KAZIA!!!
PostWysłano: Wtorek, 11 Listopada 2003, 00:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
KACPER
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #434
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




no to Ty mnie zaskoczyłaś dziś wieścią, że masz dziś urodzinki eusa_clap.gif życzę wiele szczęścia na "nowej drodze"..dziekuję Ci z całego serca za pomoc.. nie wiem jak Ci się odwdzięczę..
  
Re: <KACPER> WIWAT KAZIA!!!
PostWysłano: Wtorek, 11 Listopada 2003, 11:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




KACPERKU - dzięki
Nic nie musisz, masz tylko zrealizować co ci mówiłam i będzie supr - sam się przekonasz ile miałam racji.
P.s.
poza tym witam na forum, może jednak zostaniesz z nami na dłużej - to też warto.
  
Re: WIWAT KAZIA!!!
PostWysłano: Wtorek, 11 Listopada 2003, 22:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
KACPER
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #434
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




kazia :
KACPERKU - dzięki
Nic nie musisz, masz tylko zrealizować co ci mówiłam i będzie super - sam się przekonasz ile miałam racji.
P.s.
poza tym witam na forum, może jednak zostaniesz z nami na dłużej - to też warto.


hmm.. wiesz postaram się tu wpadać mimo wielu obowiązków.. postaram się zrobić tak jak powiedziałaś.. pozdrawiam i raz jeszcze SPEŁNIENIA MARZEŃ eusa_clap.gif
  
Re: WIWAT KAZIA!!!
PostWysłano: Środa, 12 Listopada 2003, 03:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
olo
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #204
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Kaziu zycze Ci abys była zawsze sobą....duża buźka.. biggrin.gif
  
Re: WIWAT KAZIA!!!
PostWysłano: Środa, 12 Listopada 2003, 09:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




Kaziu, dołączam się równiez do życzeń Urodzinowych. Pogody ducha, optymizmu i zawsze światełka w tunelu wink.gif
  
Re: WIWAT KAZIA!!!
PostWysłano: Środa, 12 Listopada 2003, 11:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




jak zwykle ostatnio spóźniony wink.gif ale i ode mnie przyjmij życzenia wszystkiego co najlepsze w tym aby przyszłość była jeszcze milsza niż chwile które już przeżyłaś cool.gif
  
Re: <e X t 7 3> WIWAT KAZIA!!!
PostWysłano: Środa, 12 Listopada 2003, 13:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




I ja się spóźniam z życzeniami, ale na usprawiedliwienie powiem, żem pierwszy raz w necie po długim weekendzie. Kaziu, zadowolenia z dyskutantów na Kobiecym przede wszystkim i jak najmniej upierdliwców na gg!!!
  
Re: <Berger> WIWAT KAZIA!!!
PostWysłano: Środa, 12 Listopada 2003, 13:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Ja równiez dołączam sie do życzeń, a spóźnione są tylko dlatego, że od piątku wieczorem do dzisiejszego poranka nawet nie zbliżałem się do kompa. Spóźnione, ale szczere - spełnienia niektórych marzeń (bo byłoby nudno, gdyby wszystkie sie spełniły).
  
Re: WIWAT KAZIA!!!
PostWysłano: Środa, 12 Listopada 2003, 19:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Moi drodzy dopiero teraz przeczytałam "drugą" połowę, ale dzięki i postaram się wszystkim imiennie podziękować, teraz muszę już kończyć.

OLO - specjalnie dla ciebie - dzięki
p.s. pierwszy twój post, ale wpadaj do nas, ładnie proszę, ok ?!
  
Re: WIWAT KAZIA!!!
PostWysłano: Piątek, 14 Listopada 2003, 13:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
demonstar
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #445
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




wiwat KAZIA
wiwat przy niej świat

nic dodać
nic ująć
  
Re: WIWAT KAZIA!!!
PostWysłano: Piątek, 14 Listopada 2003, 19:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Znalazłam troszkę czasu, wyrazy podziękowania to może za mało, ale nic więcej chyba się nie da.

AZILEZ
wiesz, "światełka w tunelu" chyba mi najbardziej brakuje, postaram się go poszukać.
Z X T 7 3
też bym chciała , żeby "przyszłość była jeszcze milsza niż chwile które już przeżyłam" - bardzo bym chciała ...
BERGER
jak dotąd to wszystko się sprawdza w zakresie " zadowolenia z dyskutantów na Kobiecym przede wszystkim" a na "upierdliwców" z gg, będę uważać, - masz absolutną rację.
KOWAL
twoje życzenia - "spełnienia niektórych marzeń (bo byłoby nudno, gdyby wszystkie się spełniły)" - są jak najbardziej prawdziwe, czasami mam nieciekawe marzenia.
DEMONSTAR
ty zawsze mnie zaskakujesz ...

Powiem wam teraz wszystkim, że chociaż osobiście żadnego z was nie znam, to jest mi tak bardzo radośnie z powodu tylu trafnych życzeń, że nie potrafię wyrazić tego słowami, a nie należę do małomównych. Jestem naprawdę wzruszona - dziękuję ci POZIOMKO za taki prezent - słowo - to dla mnie prawdziwe święto.

JESZCZE RAZ WSZYSTKIM - SERDECZNE DZIĘKI.
  
Re: WIWAT KAZIA!!!
PostWysłano: Sobota, 15 Listopada 2003, 08:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




kazia :
dziękuję ci POZIOMKO za taki prezent - słowo - to dla mnie prawdziwe święto


Ależ drobiażdżek biggrin.gif Z dziką przyjemnością oglądam to co się tu dzieje i cieszę się, że tyle ludzi się do mnie dołączyło biggrin.gif. Pamiętaj, że to głównie Twoja zasługa, że każdy z nich ma dla Ciebie dobre i ciepłe słowo.
  
WIWAT KAZIA!!!
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010