Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> Przejdź do strony nie działa :[ Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Przejdź do strony nie działa :[
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 11:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




Jak w temacie. Kiedy klikam np. pod tematem na stronę trzecią wątku to przenosi mnie na pierwszą i dopiero stamtąd mogę kliknąć na 3 i mnie teleporuje tongue.gif .
I nie możnaby zrobić że kiedy klikam na temet to przenosi mnie do nieprzeczytanych postów? Bo tak to muszę przewijać i może zdarzyć się że omijam posta :|
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 11:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




hm, faktycznie, ale nie wiem, czy zdolam to zmienic crazy.gif
jesli chodzi o druga sprawe, to juz byl o tym watek, gdzies nizej ;p
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 11:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




aha, poszukam :)
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 12:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




confused.gif confused.gif jakoś mi się edycja wyłączyła a chciałem powiedzieć że mi się niechce szukać to jakby ktoś życzliwy linka podrzucił alboco :)
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 12:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




juz mozna edytowac :P
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 12:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




tak, eusa_clap.gif dla admina biggrin.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 14:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




A mi nie działa cytowanie sad.gif sad.gif sad.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 14:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




eusa_eh.gif jak to Ci nie dziala? musi przeciez :D
klikasz na 'cytuj', albo jeszcze lepiej, w 'Szybkiej odpowiedzi' masz taka bardzo przydatna funkcje: 'Cytuj zaznaczony tekst' (ale dziala pod IE, nie wiem czy tylko, ale pod Opera nie dziala)
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 14:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Po prostu jak klikałam w "cytuj" wyskakiwało moi ze połączenie ze stroną jest niemożliwe... uzywam netszkapy7
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 15:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




to ciekawe, moze sprobuj jeszcze raz :>
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 15:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
to ciekawe, moze sprobuj jeszcze raz :>


O , dziala [zadowolenie]
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 15:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Mi :
EDDY :
to ciekawe, moze sprobuj jeszcze raz :>


O , dziala biggrin.gif
tylko wlacz sobie wyswietlanie emoticonek w profilu :>
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 16:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Swoją drogą to czy w orginale nie było tak, że ta opcja służyła do wyboru pomiędzy :) a smile.gif a nie tak jak teraz [usmiech ] i smile.gif. Bo nie widzę powodu dla, którego ktoś chciałby, żeby w jego postach było [usmiech ] a nieraz ktoś woli :).
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 16:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




wlasnie tak zrobilem, zeby raz bylo usmiech obrazkowy (czyli wpisany odpowiedni 'kod'), a normalne :)))) nie zamienialy sie w obrazkowe ;)
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 16:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




No tak, tylko po co została ta opcja wyboru?
Przecież chyba nikt nie chce mieć widocznych kodów w [].
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 16:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




dlaczego nie?
czasem przeciez sie pisze np. [goracy_uscisk], prawda? ;-p
jak ktos woli tak, to bedzie tak miec, ale wydaje mi sie, ze raczej 95% osob bedzie chcialo widziec przy napisaniu [usmiech ] wlasnie obrazek :)
(domyslnie jest ta opcja wlaczona)
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 17:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




raczej wątpie, żeby ktoś chciał miec standardowe emotionicony w postaci opisu w []. Te opisy, które się umieszcza, służą oddaniu stosunku jaki ma się do danego tekstu, kiedy nie ma do tego ikonki.
  
Re: Przejdź do strony nie działa :[
PostWysłano: Czwartek, 22 Maj 2003, 13:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




juz naprawilem ten bug
http://f.heh.pl/viewtopic.php?t=28
  
PostWysłano: Piątek, 23 Maj 2003, 01:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




[szacunek] smile.gif
  
PostWysłano: Niedziela, 01 Czerwca 2003, 04:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




bardzo mnie irytuje (szczegolnie przy dluzszych watkach), ze nie moge bezposrednio otworzyc 3 lub 4 strony....
  
Przejdź do strony nie działa :[
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010