Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU -> Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-) Idź do strony 1, 2, 3 ... 5, 6, 7
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
PostWysłano: Niedziela, 16 Listopada 2003, 14:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Wiecie już, że 29.11. w sobotę w Warszawie /Teatr na Woli/ grane będzie "Cantigas". Czy ktoś z Was się wybiera? Ja tak. Na godzinę 20.00. /mam już bilet/.
Wczoraj na miłym, lecz skromnym, bo tylko 2 osobowym czacie sad.gif rozmawialiśmy na ten temat i znów pojawił się temat spotkania. Oczywiście - nic na siłę, ale tych którzy na spektaklu będą zapytuję, czy mieliby ochotę na jakieś zebranko ;-)
Pojawiają się tu 2 kwestie:
1/ spektakl grany jest dwukrotnie - o 17.00. i o 20.00. /raczej musielibyśmy się skrzyknąć, żeby całą grupą iść na ten sam/,
2/ nie wiem czy w okolicy teatru jest jakiś pub lub knajpa /może macie jakieś propozycje miejsca zbiórki? - jestem otwarta na wszystkie pomysły/, ale jeśli nie, można przecież umówić się w centrum - stamtąd to już tylko kilka przystanków tramwajem. Jest to może mała niedogodność, ale sądzę - do przeżycia.

...
Proponuję na razie na spokojnie przemyśleć sprawę i jeśli ktoś będzie chętny /ale tak na serio/ wpisywać swój nick na forum, żebyśmy mogli się zorientować w ilości osób. Potem wybierzemy miejsce i dokładną godzinę spotkania.
Jeśli byłoby nas więcej - warto zarezerwować stolik w wybranej knajpce. Mogę się tej rezerwacji podjąć, o ile ta moja propozycja ma jakikolwiek sens.

Rozważcie, jeszcze trochę czasu zostało :-), i dajcie znać.

Pozdrawiam! Malena
  
Re: <Malena> Warszawka - Kolejna próba zorganizowania
PostWysłano: Niedziela, 16 Listopada 2003, 14:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Daje znac. Widzialm "cantigas", ale zobacze je z ogromna przyjemnoscia jeszcze raz. Z taka sama przyjemnoscia chcialabym zobaczyc rowniez forumowiczow.
  
Re: <Malena> Warszawka - Kolejna próba zorganizowania
PostWysłano: Niedziela, 16 Listopada 2003, 15:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




jak idzie o mnie to raczej proponuje godz. 17, bo mozna do kanjpy isc PO przedstawieniu i sobie je pokomentowac a ludzie spoza warszawy beda mieli szanse wejsc w pociag bez potrzeby kimania w podrozy ;)
  
Re: <gROszeCK1> Warszawka - Kolejna próba zorganizowan
PostWysłano: Niedziela, 16 Listopada 2003, 15:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




hm, no to ja raczej nie...
Mam już bilet na 20 -ą. Jak mówiłam. Kurcze! Znowu będzie rozdźwięk... sad.gif sad.gif sad.gif Ale czekam na info ile osób wybiera się na wcześniejszy, a ile na późniejszy spektakl...
  
Re: Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
PostWysłano: Niedziela, 16 Listopada 2003, 15:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oczkoo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #432
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




Ja bardzo chetnie pojde! Tylko bilet musze sobie kupic. Co do spotkania to jestem jak najbardziej za. I dostosuje sie do wiekszosci na ktora godzine isc.
  
Re: Warszawka - Kolejna próba zorganizowan
PostWysłano: Niedziela, 16 Listopada 2003, 16:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Malena :

Znowu będzie rozdźwięk... sad.gif sad.gif sad.gif Ale czekam na info ile osób wybiera się na wcześniejszy, a ile na późniejszy spektakl...


Please, zdecydujmy sie szybko, która opcja godzinowa górą, to może jeszcze /w razie czego/ uda mi się wymienić w kasie bilet...
Na ostatnią chwilę, to zazwyczaj klops... :-(
  
Re: Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
PostWysłano: Niedziela, 16 Listopada 2003, 17:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Problem polega na tym, ze ja i Maja jestesmy spoza W-wy No i wlasnie wychodzi tu ta cholerna kwestia pociagu. Ja jeszcze zabiore prawdopodobnie moja mlodziutka kolezanke. I teraz nie wiem,czy mamy zostac w stolicy, czy nie. Chyba skonczy sie na tym, ze zostaniemy. Przychylam sie do glosu Groszka (ktorego jeszcze raz publicznie przepraszam za to co sie stalo na koncercie), ze lepiej sie spotkac juz po spektaklu. Problem tylko w Majce, ktora z niewiadomych mi przyczyn nie daje mi znaku zycia. Chcialysmy razem zarezerwowac bilety. Ale w takim razie to chyba kazdy musi sobie kupowac na wlasna reke. Malena, moze mozesz zamienic ten bilet na ten wczesniejszy? Chlera! Umowmy sie jak najpredzej, bo czas ucieka i zaraz dla czesci z nas nie bedzie biletow!!!!!!!
  
Re: Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
PostWysłano: Niedziela, 16 Listopada 2003, 17:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




kurcze ja tez chce sie spotkac confused.gif a juz zarezerwowalam biet na 20 bo wczesniej mam zajecia jejku...

ech...

ewentualnie jak obiecacie ze napewno przyjdziecie na spotkanie ...zeby nie bylo jak w czwartek na koncercie .. zamienie bilet i urwe sie z kawalka zajec...

to jak kto idzie????

mam zamieniac bilet???
  
Re: Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
PostWysłano: Niedziela, 16 Listopada 2003, 18:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Maga :

mam zamieniac bilet???

Właśnie!!! I ja zadaję to samo pytanie smile.gif Nie chcę specjalnie jechać do teatru i zawracać glowy bileterkom, jeżeli nie będzie w końcu wiadomo czy gra jest warta świeczki i spotkanie się odbedzie...
Cholera, osiołkowi w żłoby dano ;-). Jakby był tylko 1 spektakl - nie byłoby problemu :-)
  
Re: Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
PostWysłano: Niedziela, 16 Listopada 2003, 18:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Mnie jest obojetne. Tylko lepiej, zeby spotkanie takie z pogaduchami odbylo sie po spektaklu. No to do Kurwy (przepraszam ale sie unioslam) Kupmy wszystkie bilety na 20. I bedzie spokoj. Umowmy sie przed teatrem o 19.45. I w ten sposob nie bedzie problemu, ze ktos sie nie stawi. Jak bedzie mial bilet to przyjdzie. Predzej czy pozniej. A po spektaklu skoczymy sobie na pyfko i porozwazamy wszelkie za i przeciw(jesli takowe beda).
No to jak? Kto jest za takim rozwiazaniem? No bo chyba bez sensu, zeby dziewczyny przebukowywaly te swoje bileciki. Czyz nie?

ps. Tylko ja nie wiem jak to jest w warszawskich pubach. Czy osoby niepelnoletnie moga wejsc? W Lodzi nie ma zakazow. A po Stodole to ja juz sama nie wiem.
  
Re: Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
PostWysłano: Niedziela, 16 Listopada 2003, 18:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
Kupmy wszystkie bilety na 20. I bedzie spokoj. Umowmy sie przed teatrem o 19.45. I w ten sposob nie bedzie problemu, ze ktos sie nie stawi. Jak bedzie mial bilet to przyjdzie. Predzej czy pozniej. A po spektaklu skoczymy sobie na pyfko i porozwazamy wszelkie za i przeciw

Alicja :
nie wiem jak to jest w warszawskich pubach. Czy osoby niepelnoletnie moga wejsc? W Lodzi nie ma zakazow. A po Stodole to ja juz sama nie wiem



Alicjo, dzięki, że o nas pomyślałaś smile.gif . Oczywiście mnie to rozwiązanie baaardzo się podoba :-)

Z tym wejściem do pubów zadałaś mi nie lada problem! Szczerze mówiąc nigdy nawet nie przeszło mi przez myśl, że ktoś niepełnoletni może nie być wpuszczony... Wydaje mi się, że jak najbardziej wejść może każdy! :-)
  
Re: <Alicja> Warszawka - Kolejna próba zorganizowania
PostWysłano: Niedziela, 16 Listopada 2003, 18:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Ach, i jeszcze jedno! Przypomniało mi się teraz. Pytałam w kasie ile trwa spektakl. Bileterka powiedziała, że mniej więcej godzinę i 40 minut.
Czyli faktycznie - nawet po... nie będzie jeszcze zbyt późno i można gdzieś skoczyć :-)
  
Re: Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
PostWysłano: Niedziela, 16 Listopada 2003, 19:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oczkoo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #432
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




No to juz wszystko jasne idziemy na 20 ! Ja jutro postram sie kupic bilet to juz beda trzy osoby i nie bedziemy niczego zamieniac. A co do wejscia niepelnoletniej osoby do pubu na pewno ja wpuszcza.
  
Re: Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
PostWysłano: Niedziela, 16 Listopada 2003, 19:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Malena :
Wydaje mi się, że jak najbardziej wejść może każdy! :-)


Cale liceum przesiedzialem w pubach ;) Malo, ze wejdzie, ale i z kupieniem piwa nie powinno byc problemu.
  
Re: Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
PostWysłano: Niedziela, 16 Listopada 2003, 19:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




oczkoo :
No to juz wszystko jasne idziemy na 20 !.

Ale teraz, żeby nie było za łatwo ;-)... myślmy o miejscu :-) Tu zapraszam szczególnie do dyskusji warszawiaków.
Jak już pisałam, nie wiem czy jest jakiś pub koło teatru... Jeśli nie, proponuję coś w samym centrum, albo Al. Niepodległości, Pole Mokotowskie... Jest tam kilka :-)

Strona kompetentna:
http://www1.gazeta.pl/warszawa/1,34863,181552.html

Naciskam tak na wcześniejszy wybór lokalu, bo sami wiecie jak to jest w sobotę wieczorami... ;-) Warto więc na serio stolik zabukować.
Poza tym - jak znam życie lol.gif, jeśli po spektaklu staniemy na dworze i zaczniemy sie dopiero wtedy zastanawiać, to przestoimy tak do rana i fajne rozmowy diabli wzięli.... :-(
  
Re: Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
PostWysłano: Niedziela, 16 Listopada 2003, 20:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Moje mile, kto wam powiedzial, ze moja podopieczna chodzi do liceum? Niestety. Mlodziutka jest W styczniu walnie jej 15. No nie za duzo, prawda?

Swietnie, ze sie dziewczyny zabraly do roboty. Ja z mojej strony prosze o jakis fajny pub. Jednoczesnie jesli chodzi o anturaz i muzyke (nie jak w Lodzi, ze trzeba do siebie krzyczec, zeby cos uslyszec). Takie spokojne miejsce. Jesli takie w ogole istnieja.
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
No i pieknie
  
Re: <Alicja> Warszawka - Kolejna próba zorganizowania
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Listopada 2003, 01:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




biggrin.gif jestem jestem!!Ale chwile mnie nie bylo w istocie:). Jasne ze jade, bede, jestem:)...I rzeczywiscie jest problem z tym dojazdem...wolalabym na 17, ale jesli wiekszosc pojdzie na 20, dostosuje sie i zniose widmo nocy w podrozy...zreszta dla mnie nawet ten wczesniejszy spektakl konczy sie noca w pociagu, wiec ...pozostaje kwestia biletow...mysle ze lepiej wczesniej je kupic...Alu, jestem sklonna Ci przeslac pieniadz na bilet, jesli bedziesz kupowala... daj tylko znac.Zatem kochani, czekam jeno na decyzje ogolu i ogloszenie punktu zbiorki... biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: <Majka> Warszawka - Kolejna próba zorganizowania
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Listopada 2003, 01:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




a teraz (o nocna poro!!) dopiero przeczytalam reszte postow i oczywiscie akceptuje wszelkie Wasze pomysly i juz jutro szukam odpowiednich pociagow o wczesnym poranku...w razie gdyby sie pyfko nam szalenie spodobalo...:))
To co Alku, szczegoly biletowe ustalimy sobie mailowo ok? biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: <Malena> Warszawka - Kolejna próba zorganizowania
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Listopada 2003, 10:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Czyli mam rozumiec, ze na 20.00 zaklepujemy bilety. A co do miejsca to rzeczywiscie warto pomyslec o nim wczesniej, tym bardziej, ze to sobota i do tego tuz przed Andrzejkami wiec moze byc ciezko z miejscowa. W weekend idac Krucza, niedaleko Smyka, widzialam nowo otwarta pijalnie piwa. Dosyc ciekawie sie prezentuje i piwo jest od 4 zeta.
  
Re: Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Listopada 2003, 18:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




to ja juz sie ciesze na wizje naszego spotkanka biggrin.gif

powiem tyla ja na barach sie nie znam...
mieszkam w warszawie od niedawna...
i sie nie orientuje
niech inni decyduja


Ostatnio zmieniony przez Maga dnia Wtorek, 18 Listopada 2003, 19:43, w całości zmieniany 1 raz
  
Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU

Strona 1 z 7  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010