Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> dzwiek 5.1 mandrake 9.2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
dzwiek 5.1 mandrake 9.2
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 17:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nyx
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #339
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




Mam pewien problem :
plyta glowna asus a7n8x delux (nforce-2) z dobrym dekoderem dzwieku
i problem jak go dobrze odpalic pod Linux-em mandrake 9.2
sterowniki sa zainastalowane dzwiek w ALSIE hula ale ...
mimo ze dzwiek jest faktycznie glosniejszy niz winshit to jednak jest gorszej jakosci i teraz pytanie czy roznica ta wynika ze sterownikow czy potrzebny jest jakis dobry mikser do dziwieku i jak go znalesc

dzieki za pomoc
  
Re: <nyx> dzwiek 5.1 mandrake 9.2
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 20:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




gorszej no co Ty ????? Jaki masz sprzęt Ja mam wzmacniacz Technicsa (wiem ze shit ale z najwyższy półki) o mocy ok 2 x 150 Watt i głośniki Tannoy M2.5 kable czysta beztlenowa miedz (BARDZO grube) i takiej że samej jakości kable do kompa - wszystko Monstercable ... nie pytajcie o cenę wink.gif ... czuć różnice ale ... na korzyść Linuxa !!!!! zobacz jak masz ustawiony mixer ... może masz tam powłączane jakieś 3D .. na dzień dobry jak zobaczyłem ile jest tego to szczęka mi opadła .. wszystko oczywiście powyłączałem ... czyste stereo to jest to ! cool.gif
  
Re: dzwiek 5.1 mandrake 9.2
PostWysłano: Czwartek, 20 Listopada 2003, 10:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nyx
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #339
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




... czyste stereo to jest to !


no wlasnie stereo w kmix jest faktycznie bardzo duzo ustawien do 3d i faktycznie po ich wylaczeniu dzwiek zmienil troche jakosc na lepsza smile.gif ale zasobnik z nforca spod windy oferuje lepsze ustawienia, podejzewam cos od sterwonika bo dziala na intel8x0 a w opisie sterownika do nforce bylo cos i810 ale na tym drugim jest owiele gozej sad.gif wiec szukam dalej
  
dzwiek 5.1 mandrake 9.2
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010