Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> Jak wygląda Twój Linux ????? Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Jak wygląda Twój Linux ?????
PostWysłano: Środa, 19 Listopada 2003, 10:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Dobra Panie i Panowie pochwalcie się swoimi "wypasionymi" X`ami .. plus menadżery KDE czy insze GNOM`y cool.gif

... sam zamieszczę wieczorkiem obrazki z mojego ekranu ... ukazujące piękno KDE 3.1.3 biggrin.gif
  
Re: <e X t 7 3> Jak wygląda Twój Linux ?????
PostWysłano: Środa, 19 Listopada 2003, 22:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




No dobra e X t 7 3 to ja sie pochwale pierwszy. Tak wyglada jeden z kilku moich "linuxow" lol.gif lol.gif lol.gif

->>tak bedzie lepiej :P



Edity by Eddy
  
Re: <ulan> Jak wygląda Twój Linux ?????
PostWysłano: Piątek, 21 Listopada 2003, 15:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Ulan kurna wstydu nie masz !!!!! lol.gif ... takie paskudztwo eusa_clap.gif
  
Re: <e X t 7 3> Jak wygląda Twój Linux ?????
PostWysłano: Piątek, 21 Listopada 2003, 15:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Jakiego wstydu eXt toc to wlasnie linux jest biggrin.gif .
  
Re: Jak wygląda Twój Linux ?????
PostWysłano: Piątek, 21 Listopada 2003, 22:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
UsEr
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #120
Posty: 56


[ Osobista Galeria ]




http://www.bizz.pl/blog/pics//tmp/phpMLL22h.jpg
http://www.bizz.pl/blog/pics//tmp/php7scOPi.jpg
http://www.bizz.pl/blog/pics//tmp/phpTMJSnN.jpg
http://www.bizz.pl/blog/pics//tmp/phpdaHUDk.jpg
http://www.bizz.pl/blog/pics//tmp/phpmQBidp.jpg

ulan..... szanuj modemowców biggrin.gif
  
Re: <UsEr> Jak wygląda Twój Linux ?????
PostWysłano: Sobota, 22 Listopada 2003, 00:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Sorrki, ale widze ze EDDY naprawil juz moj blad biggrin.gif
  
Re: Jak wygląda Twój Linux ?????
PostWysłano: Sobota, 22 Listopada 2003, 10:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
UsEr
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #120
Posty: 56


[ Osobista Galeria ]




http://kdelook.org/index.php?xcontentmode=screenshot
Pod linkiem jest zatrzęsienie jesli chodzi o KDE . smile.gif
  
Re: <e X t 7 3> Jak wygląda Twój Linux ?????
PostWysłano: Sobota, 22 Listopada 2003, 13:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




hmm... no i gdzie to co obiecałes Szanowny Kolego ... czy słowo prawnika już nic nie znaczy... a moze czekasz aż Panie i Panowie pokażą co mają... nie wiadomo czy warto chwalić się na zapas a innych paskudami tarmosić po Linux-ie cool.gif biggrin.gif
  
Re: <bzzz> Jak wygląda Twój Linux ?????
PostWysłano: Sobota, 22 Listopada 2003, 14:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




No wlasnei ext musze sie z Basia zgodzic, naobiecywales, mi juz slinkla leci zebyc popodziwiac Twoje KDE, a tu lypa Panie Dzieju. Czy slowo prawnik nic juz nie znaczy biggrin.gif
  
Re: Jak wygląda Twój Linux ?????
PostWysłano: Sobota, 22 Listopada 2003, 15:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




dobra dziś się postaram zamieścić .. czasu ludziska nie miałem ... i nie atakować po pogryzę lol.gif wink.gif wink.gif wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> Jak wygląda Twój Linux ?????
PostWysłano: Sobota, 22 Listopada 2003, 15:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




co mi zrobisz jak mnie złapiesz... biggrin.gif na przyjemności trzeba sobie zasłużyć... więc ja się pogryźć nie dam cool.gif


Ostatnio zmieniony przez bzzz dnia Sobota, 22 Listopada 2003, 15:20, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <e X t 7 3> Jak wygląda Twój Linux ?????
PostWysłano: Sobota, 22 Listopada 2003, 15:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Ty mi sie tu brakiem czasu nie wykrecaj...Zalozyles topic, obietnice zlozyles i co? W sadzie tez tak postepujesz??? lol.gif .A tak poza tym, zupelnie na marginesie to nikt Cie tu nie atakuje. cool.gif
  
Re: <bzzz> Jak wygląda Twój Linux ?????
PostWysłano: Sobota, 22 Listopada 2003, 15:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




postaram się zasłużyć biggrin.gif ... jak przodownik pracy 300 % normy biggrin.gif
  
Re: <ulan> Jak wygląda Twój Linux ?????
PostWysłano: Sobota, 22 Listopada 2003, 15:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




oj Ulan w sobote człowieka denerwować ... wink.gif lol.gif lol.gif eusa_clap.gif lol.gif
  
Re: <e X t 7 3> Jak wygląda Twój Linux ?????
PostWysłano: Sobota, 22 Listopada 2003, 15:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Kurde e X t 7 3 rzeklbym ze sie troche OT robi, wiec moze jednak wrzucisz te swoje screeny??? biggrin.gif . I nie denerwuj sie tak, ponoc zlosc pieknosci szkodzi wink.gif lol.gif lol.gif
  
Re: Jak wygląda Twój Linux ?????
PostWysłano: Sobota, 22 Listopada 2003, 19:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
UsEr
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #120
Posty: 56


[ Osobista Galeria ]




biggrin.gif
Dzisiejszy zrzut :D
http://www.bizz.pl/blog/pics//tmp/phpB6wUvR.jpg
  
Re: Jak wygląda Twój Linux ?????
PostWysłano: Sobota, 22 Listopada 2003, 23:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




no to jadziem wink.gif

nowy host z plikami i nowe zrzuty

ekran 1 nowy

ekran 2 nowy

ekran 3 nowy wink.gif

ekran 4

ekran 5

ekran 6

ekran 7


i jak to ktoś powiedział ... powinno starczyc Każdemu lol.gif


Ostatnio zmieniony przez e X t 7 3 dnia Niedziela, 30 Listopada 2003, 14:06, w całości zmieniany 3 razy
  
Re: Jak wygląda Twój Linux ?????
PostWysłano: Niedziela, 23 Listopada 2003, 16:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Zaintrygowany watkiem sam sie zaczalem bawic X-ami :>

Do tej pory mialem dosc defaultowy. Na razie wyglada to tak, po kilku godiznach klikania ;)

http://groszeck.fm.interia.pl/skrin1.jpg

Ale juz sie pojawil problem: wywalilem aplet do moich 4 pulpicikow i nie wiem jak go przywrocic, bo w menu dodawania go nie mam sad.gif
  
Re: <gROszeCK1> Jak wygląda Twój Linux ?????
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Listopada 2003, 14:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




spoko kliknij na pasek i dodaj applet a tam chyba pager ... tak mi się wydaje w tym momencie ... jak bede w domu sprawdzę
  
Re: Jak wygląda Twój Linux ?????
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Listopada 2003, 15:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




[quote="e X t 7 3"]spoko kliknij na pasek i dodaj applet a tam chyba pager ... tak mi się wydaje w tym momencie ... jak bede w domu sprawdzę[/quote]

LOL. Sprawdzilem wszystkie aplety poza 'Pagerem' wlasnie do tej pory. Jakos go ominalem i nie rzucil mi sie potem w oko eusa_wall.gif

Wielkie dzieki biggrin.gif
  
Jak wygląda Twój Linux ?????
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010