Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> Jak wygląda Twój Linux ????? Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Jak wygląda Twój Linux ?????
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 22:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tadziu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #122
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
biggrin.gif
Dzisiejszy zrzut :D
http://www.bizz.pl/blog/pics//tmp/phpB6wUvR.jpg

Dzien bez screenshota jest dniem straconym?? lol.gif

eXt73 - nie chodza te linki - pokazuje banerek friko.pl doubt.gif
  
Re: <tadziu> Jak wygląda Twój Linux ?????
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 10:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




właśnie widzę dziwne ... coś z serwerami robią ... niedawno działało ... tak to jest z tymi free serwerami confused.gif

teraz nie mam dostępu do ftp ... takie kijowe skonfigurowanie ISA serwera mam w pracy ... admin się boi włamów wink.gif

juz wiem co jest .... zly.gif

"Ważne! - Zakaz hotlinkowania na friko · 25/11/03 11:53 ·
Z dniem dzisiejszym wszystkie pliki hotlinkowane z serwisów friko bedą podmieniane na naszą grafike. Hotlinkowania zabrania pkt. 8 regulaminu friko.

Hotlinkowanie to odwoływanie się do plików umieszczonych na friko z innych serwisów niz friko.

Decyzja ta ma na celu przyśpieszenie pracy serwera friko oraz odciążenie naszego łącza
· Friko.pl ·"
  
Re: <e X t 7 3> Jak wygląda Twój Linux ?????
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 13:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




IMHO do hotlinkowania za friko najlepsza jest interia.pl :)

Juz od stycznia mam tam konto i do tej pory zaiescilem jeden plik index, gdzie jest sam tekst a na koncie mam 4 MB samej hotlinkowni ;)
  
Re: <gROszeCK1> Jak wygląda Twój Linux ?????
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 13:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif nieladnie. wink.gif .Ale rzeczywiscie na interii sie fajnie hotlinkuje cool.gif biggrin.gif
  
Re: Jak wygląda Twój Linux ?????
PostWysłano: Sobota, 29 Listopada 2003, 04:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
UsEr
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #120
Posty: 56


[ Osobista Galeria ]




biggrin.gif
http://www.bizz.pl/blog/pics//tmp/phpreip26.jpg
  
Re: <UsEr> Jak wygląda Twój Linux ?????
PostWysłano: Niedziela, 30 Listopada 2003, 14:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




no moje linki do screenów działają => patrz wyżej wink.gif
  
Re: Jak wygląda Twój Linux ?????
PostWysłano: Czwartek, 11 Grudnia 2003, 22:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




i jak to juz Ktoś powiedził dzień bez "grabowania screena" jest dniem straconym wink.gif

screen
  
Jak wygląda Twój Linux ?????
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010