Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie -> Java?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Java?
PostWysłano: Czwartek, 20 Listopada 2003, 23:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cf4ni4k
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #283
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




Mam pewien problem. Wchodzę sobie na czata, bez problemu się loguję i rozmawiam ... ale po jakiś 20 minutach czacik mi się zawiesza, okienko się sypie nie mogę nic pisać... muszę wyłączyć przeglądaerke alt+ctrl+del i włączyć czata od nowa... i tak ciągle. Czy to jest wina Javy czy czego?
  
Re: <cf4ni4k> Java?
PostWysłano: Niedziela, 23 Listopada 2003, 18:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




moze to IE sie sypie ? która to wersja ?
tak samo jest na operze ? albo na netszkapie ?
  
Re: <J@ger> Java?
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 23:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cf4ni4k
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #283
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




Wersja IE - 6.0. Nie mam pojęcia jak działa przy Operze czy Netscapie, gdyż nie używam. Możliwe, że to właśnie przeglądarka się sypie ponieważ to właśnie okno z czatem się kaszanii... niby mam ustawione na konsole do pisania... cos tam klikam a text sie nie pojawia tylko po chwili na gorze obok tytulu pojawia sie "opozniony" text. Poza tym gdy rozwijam menu (gdy klikne na cos prawym przyciskiem myszy) to wszystko jest zamalowane kolorem czarnym... nie widze linkow musze je jakby odswiezyc i po najechaniu na wszystko jest juz wporzo...ale jak mowie jest to bardzo denerwujace...
  
Re: <cf4ni4k> Java?
PostWysłano: Piątek, 05 Grudnia 2003, 13:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




hmm moze warto przetestowac w takim razie cos innego niz IE
albvo odpalic kilka okien IE ina jednym czatowac a reszta niech beda nieaktywne.
zobaczysz czy wywiesza sie wszystko po twojej stronie czy po stronie serwera bo to tez teoretycznie moze miec miejsce
  
Re: <J@ger> Java?
PostWysłano: Piątek, 05 Grudnia 2003, 14:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




a nie do końca może się zdarzyć ze jedno oko padnie a inne nie ... to inne procesy
a proponowałbym może Mozillę 1.5 PL z www.mozilla.org tylko Javę będziesz musiał doinstalować ale przeglądarka jest bardzo szybka i stabilna
  
Re: Java?
PostWysłano: Piątek, 05 Grudnia 2003, 21:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cf4ni4k
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #283
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




Ściągłem Mozille przy moim zajebistym transferze w ciągu dwóch godzin... odpalam czata, kiedy po około 1 godzinie wydawało się, że jest już w porządku to znowu mi się zawiesił ... skoro to nie wina przeglądarki to czego?

PS: Ściągłem zwykla Mozille 1,5, gdzie znajde polskojezyczna łatke?
  
Re: Java?
PostWysłano: Piątek, 05 Grudnia 2003, 21:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dj_cougar
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #478
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Powiedz mi od kiedy masz wingroze zainstalowana
tez kiedys to mialem i moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem byla instalka od nowa, szybciej, prosciej i wygodniej.
  
Re: <dj_cougar> Java?
PostWysłano: Piątek, 05 Grudnia 2003, 23:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cf4ni4k
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #283
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




Instalowałem XP'ka praktycznie pod koniec września, tak więc niedawno.
  
Re: <cf4ni4k> Java?
PostWysłano: Piątek, 05 Grudnia 2003, 23:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Kolego postaw sobie Linuxa nie bodziesz miał takich problemów cool.gif
  
Re: Java?
PostWysłano: Niedziela, 07 Grudnia 2003, 22:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
Kolego postaw sobie Linuxa nie bodziesz miał takich problemów cool.gif


Mimo, iz jestem po tej samej stronie barykady to musze zaprzeczyc. Na linuksie nie mozna korzystac z webcam-a na czacie onet-tu ;>

cf4ni4k:
A czy inne javy (np. czat w innym serwisie albo gry na kurnik.pl) tez Ci wieszaja przegladarke?
  
Re: <gROszeCK1> Java?
PostWysłano: Niedziela, 07 Grudnia 2003, 22:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cf4ni4k
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #283
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




Wydaje mi się, że jednak zmiana przeglądarki poskutkowała. Siedziałem na czacie około 3 godziny i było wporzo... na IE wieszało się po 15 min.

Pytanie odnośnie Linuksa:
Czy programy typu gg, kazaa, czaty, fora itp działają poprawnie na Linuksie i czy obsługa systemu przypomina winde? Bo tak się składa, że nie jestem jedynym użytkownikiem tego kompa... A gry musiałbym odpalać na Windzie?
  
Re: Java?
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 00:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




cf4ni4k :

Czy programy typu gg, kazaa, czaty, fora itp działają poprawnie na Linuksie


Niektore to nawet lepiej wink.gif
Cytat:
i czy obsługa systemu przypomina winde?

To zalezy na jaka skale chcesz obslugiwac. Na poziomie podstawowym jest kilka roznic, ale to kwestia przyzwyczajenia, latwo opanowac. Na poziomie zaawansowanym jest (na szczescie) bardzo duzo roznic.

Cytat:
A gry musiałbym odpalać na Windzie?


I tu sie zaczyna problem wink.gif
  
Java?
Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010