Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> koncerty - Gliwice 19.XI, Dąbrowa Górnicza 20.XI
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
koncerty - Gliwice 19.XI, Dąbrowa Górnicza 20.XI
PostWysłano: Piątek, 21 Listopada 2003, 00:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kwiatek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #329
Posty: 110


[ Osobista Galeria ]




Na koncert w Gliwicach udałem się z pewną przesympatyczną koleżanką Agnieszką, którą w tym momencie pozdrawiam :->
Wszystko odbywało się w popularnej na Śląsku dyskotece „Bravo”. Dzięki temu członkowie zespołu – Skwar i Laluś, mogli grać przez cały koncert w... klatkach. Mam na myśli te takie klatki w których na techno imprezach laski się kręcą. Widziałem w tv ;) Tak więc lider zespołu po lewej, FDH po prawej, Kuba z tyłu a Skwar i Lala w klatkach. Sekcji dętej i chórków brak. Maleńczuk za to szalał z fletem a Lala czasem zastępował chórek co wychodzi mu znakomicie.
Koncert był... średni. Dość standardowy, zagrali prawie wszystkie utwory z dwóch ostatnich płyt (prócz Konduktorki i Wampira) i tylko parę utworów z okresu przedpsychopopowego (Oto, Pudel). Tradycyjnie brakowało mi Wiara jak dupa, Morissona i rege-kocia muzyka. Na pierwszy bis był Hoży Ambroży na drugi Boski ogród.
Generalnie koncert dobry ale nie powalił. Pozdrawiam spotkaną niespodziewanie Nastije – forumowiczke z d.pl dawno dawno temu....

Natomiast koncert w Dąbrowie z którego właśnie wróciłem podobał mi się BARDZO ! I wcale nie dlatego, że odbywał się w moim rodzinnym mieście czy też dlatego, że byłem na nim z moją drugą połówką. :P
Na początku byłem sceptyczny. Impreza miała miejsce w teatrze. Pasowało to bardziej do „Cantigasów” niż do koncertu Pudli. Jednak publika nie zawiodła i już pierwsze rytmy wyrwały co poniektórych z siedzeń i ruszyli pod scenę. Współczuję tym co siedzieli w pierwszych rzędach – nic nie wiedzieli ;) Przekrój wiekowy był bardziej zróżnicowany niż Gliwicach. Sporo było osób starszych. Na plus zaliczam bardzo wyraźnie słyszalny wokal MM. Choć samo nagłośnienie mogło być lepsze ;) . Pudelsi zagrali kilka utworów starszych np. Hoża Moyra i Wiara jak dupa (JEEEE !). Po za tym przy Jestem sam była wstawka "dlaczego dlaczego dlaczego.... musiałem iść do tego pierdolonego Idola". MOC.

Maćkowi podałem odbitki grafik autorstwa Marty Zdziarskiej i karykature Przemasa (są na malenczuk.art.pl). Podobały się ! :-)
  
Re: koncerty - Gliwice 19.XI, Dąbrowa Górnicza 20.XI
PostWysłano: Niedziela, 23 Listopada 2003, 19:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oczkoo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #432
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




Chodz juz dziekowalam prywatnie Kwiatkowi to zrobie to jeszcze raz na forum . Bo jestem bardzo wdzieczna za podarowanie moich prac MM ! Niewiem czy sama bym sie na to zdobyla...DZIEKUJE biggrin.gif
  
koncerty - Gliwice 19.XI, Dąbrowa Górnicza 20.XI
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010