Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> U2 i gitara
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
U2 i gitara
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 10:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Hej !

Ciekawi mnie czy ktoś na grupie gra na jakimś instrumencie jak bitara, g. bass itd. Ja gram od niedawna ale z tego co policzyłem to piosenek U2 już umiem grać 5 wink.gif
  
Re: <Krzysiek> U2 i gitara
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 10:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Ja gram od trzecz tygodni, i zagrać umiem tylko fragment Discotheque. smile.gif
  
Re: U2 i gitara
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 12:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Ja właśnie zaczynam grać na basie , ale to na razie raczkowanie pełną gębą redface.gif
  
Re: <Krzysiek> U2 i gitara
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 14:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GregorP
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #235
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Gitara od prawie sześciu lat..
  
Re: U2 i gitara
PostWysłano: Piątek, 24 Października 2003, 13:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jacek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #359
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




GRAM OD 1,5 ROKU I OK.15 PIOSENEK ZAGRAM PIERWSZA BYA ONE I PARTY GIRL,NA BASIE W.O.W.Y PUZNIEJ TRUDNIEJSZE DESIRE,ALE MOJA PASJA JEST PERKUSJA WIEC NA NIEJ GRAM SOBIE UTWORKI U2
  
Re: U2 i gitara
PostWysłano: Piątek, 24 Października 2003, 14:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GregorP
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #235
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




jacek :
GRAM OD 1,5 ROKU I OK.15 PIOSENEK ZAGRAM PIERWSZA BYA ONE I PARTY GIRL,NA BASIE W.O.W.Y PUZNIEJ TRUDNIEJSZE DESIRE,ALE MOJA PASJA JEST PERKUSJA WIEC NA NIEJ GRAM SOBIE UTWORKI U2


Możesz przestać się drzeć?? :|
  
Re: U2 i gitara
PostWysłano: Piątek, 24 Października 2003, 14:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :

Ciekawi mnie czy ktoś na grupie gra na jakimś instrumencie jak bitara, g. bass itd. Ja gram od niedawna ale z tego co policzyłem to piosenek U2 już umiem grać 5 wink.gif


Ja gram na instrumentach różniastych biggrin.gif Jestem samoukiem - próbowałam szkoły muzycznej i "korepetycji" prywatnie, ale długo nie wytrzymałam ;-P Jestem niesubordynowana ;>>>

Najlepiej gram na gitarce akustycznej - parę U2songów nawet potrafię zagrać ;>>> W liceum grałam na perkusji, gitarze elektrycznej, na basie i na klawiszach. Poza tym grywam na... flecie prostym biggrin.gif shock.gif crazy.gif
  
Niekoniecznie U2, ale także lubię!
PostWysłano: Piątek, 31 Października 2003, 00:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tomasz Zawistowski
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #379
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Ponad 3 lata gitara basowa, wcześniej 4 elektryczne, ale zero profesionalizmu. Hehe.
  
Re: U2 i gitara
PostWysłano: Wtorek, 13 Stycznia 2004, 23:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Andrzej
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #572
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




Klawisze... dość długo, ale moje "covery" utworów u2 nie są zbyt udane sad.gif ale to właściwie nie moja wida, bo co tak na prawdę można zagrać na klawiszach poza October i New Years Day??
  
Re: U2 i gitara
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 17:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Ja gram od 7 lat wiele kawalkow U2 umiem zagrac smile.gif najlatwijszy to chyba Discotheque ale ucze sie teraz kilku kawalkow Steva Vai normalnie palce opadaja ale czesto mojej kobiecie gram takie kawalki jak One With Or Without You ale ogolnie nie graja skomplikowanych utworow mozna prawie wszystkie na akordach zagarac no i Angel of Harlem jest latwy C Cdur i Pozniej F i G i znowu C i Cdur biggrin.gif wink.gif pozdrofki
  
Re: U2 i gitara
PostWysłano: Środa, 11 Sierpnia 2004, 10:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szczekacz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1367
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




Ja gram od 5 lat na klawiszach (umiem New Years Day,October,Lemon,Running To Stand Still),na gitarze od roku (Sunday Bloody Sunday),na perkusji od trzech lat (praktycznie wszystko).
To u2 mnie zagoniło do grania :D
  
Re: U2 i gitara
PostWysłano: Czwartek, 12 Sierpnia 2004, 22:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mrowka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1415
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




A ja ucze się dopiero... lub też uczylam... umiem jedynie wstępik do Sunday bloody Sunday :D Muzyka ciekawa, jednak stwierdzę że wole słuchać muzyki tego zespołu niżeli kaleczyć ich melodie ;)
  
Re: U2 i gitara
PostWysłano: Niedziela, 15 Sierpnia 2004, 10:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
TomajS
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #846
Posty: 82


[ Osobista Galeria ]




Na elektryku,gram od roku a na basie od 0.5 roku.Najłatwijszy na basie jest W.O.W.Y.Pozdrowienia dla wszytkich szrpidrótów biggrin.gif biggrin.gif
  
U2 i gitara
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010