Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie -> Wyłączony komp pod napięciem?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Wyłączony komp pod napięciem?
PostWysłano: Niedziela, 05 Lutego 2006, 14:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AniaN
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5905
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




Hmmm... ostatnio zastanawia mnie jedna rzecz... tj. nawet gdy komputer jest wyłaczony z sieci tylna cześć obudowy gdy jej sie dotnie cały czas pieści prądem... czy to normalne? i druga sprawa gdy komputer jest wyłączony ale podłączony do sieci to w środku. chyba w zasilaczu coś tak cichutko syczy.... hmm... ???
  
Re: Wyłączony komp pod napięciem?
PostWysłano: Niedziela, 05 Lutego 2006, 20:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bart000
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #3896
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




To syczenie jest spowodowane specyfikacja zasilania w standardzie ATX, tzn. TAK komputer jest pod napieciem, jest tak by mozliwe bylo wlaczenie kompa np. z klawiatury. Co do "kopania" mysle ze to wina zlego uziemienia przez co na obudowie moga zbierac sie ladunki statyczne... Ale moge sie mylic jestem tylko czlowiekiem.
  
Re: Wyłączony komp pod napięciem?
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Lutego 2006, 00:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AniaN
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5905
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




Niop, masz racje... Właśnie sobie zrobiłam eksperyment z kawałkiem kabla i kaloryferem :P założyłam druciki na kratki w tylnej częsci obudowy a drugi koniec kabla do rurki od kaloryfera i odrazu znikło :D Btw. tego kompa mam od bardzo niedawna i wciąż go badam :)
  
Re: <AniaN> Wyłączony komp pod napięciem?
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Lutego 2006, 00:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Teraz wszystkie kaloryfery masz pod napięciem:)
Jak mieszkasz w bloku, to każdy sąsiad jest zagrożony, a najbardziej Twój komputer - może przypadkowo kiedyś dojść do spięcia.
  
Wyłączony komp pod napięciem?
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010