Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Odkryłam sens relacji m-k Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Odkryłam sens relacji m-k
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Lutego 2006, 23:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




Doty :
Po długim czasie przychodzi smutek, zwatpienie, rozgorycznie.


... a po nocy przychodzi dzień ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

" ... Still waiting for the dawn, the sun is coming up
The sun is coming up on the ocean ... "
  
Re: Odkryłam sens relacji m-k
PostWysłano: Wtorek, 07 Lutego 2006, 10:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Doty
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4521
Posty: 589


[ Osobista Galeria ]




cezar :
[..]



... a po nocy przychodzi dzień ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

" ... Still waiting for the dawn, the sun is coming up
The sun is coming up on the ocean ... "



Mężczyzna jednak pozostanie dla mnie zagadką!!
On zupełnie inaczej myśli, czuje , kocha!!!
  
Re: <Doty> Odkryłam sens relacji m-k
PostWysłano: Środa, 08 Lutego 2006, 13:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Nie ulega jednak watpliwosci, ze mysli, czuje, kocha, o czym nie powinnysmy nigdy zapominac.

Czasem jak tak sobie mysle o tych "relacjach damsko-meskich", to zadaje sobie pytanie, czy oby my kobiety nie patrzymy na to wszystko zbyt jednostronnie. Oczywista jest rzecza, ze kazdy z nas interpretuje wszystko przez pryzmat wlasnego spostrzegania spraw, ale nalezy pamietac, ze wokol mamy i inne "czujace" istoty... wink.gif i ze pozory moga czasem bardzo mylic. Gruboskorny facet nie musi od razu oznaczac czlowieka bez serca...
  
Re: Odkryłam sens relacji m-k
PostWysłano: Środa, 08 Lutego 2006, 14:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Ale chyba każdy pragnie CZUĆ, że jest kochanym, a nie domyślać się, patrząc na sprawę poprzez gruboskórność partnera.
  
Re: Odkryłam sens relacji m-k
PostWysłano: Środa, 08 Lutego 2006, 14:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Oczywiscie, ze kazdy pragnie, ale nie kazdy potrafi uzewnetrzniac swe uczucia. A milosc nie powinna byc roszczeniowa...
  
Re: Odkryłam sens relacji m-k
PostWysłano: Środa, 08 Lutego 2006, 15:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Doty
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4521
Posty: 589


[ Osobista Galeria ]




Kosmopolitka :
Oczywiscie, ze kazdy pragnie, ale nie kazdy potrafi uzewnetrzniac swe uczucia. A milosc nie powinna byc roszczeniowa...


Wiem ,nie kocha się nikogo za cos , kocha sie pomimo wszystko.
Ale.... kobiety są takimi istotami, które potrzebują czułości, ciepła bez tego po prostu więdną.
Kobiecie nie trzeba mówić KOCHAM KOCHAM, trzeba czynić a tego niektórzy nie potrafią , niektórym już się nie chce !!!!!!!!!!!!!
  
Re: <Doty> Odkryłam sens relacji m-k
PostWysłano: Środa, 08 Lutego 2006, 15:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Czesto da sie zauwazyc taka prawidlowosc, ze jesli sie kogos wrecz "obsypuje" czuloscia, to osoba ta nie potrafi tego tak naprawde docenic, gdyz odbiera takie postepowanie jako cos najzupelniej naturalnego. A jesli sie jest wstrzemiezliwym, to otrzymuje sie nadmiar czulosci od partnera. Tak zle i tak zle, i badz tu czlowieku madry...drunken_smilie.gif
  
Re: Odkryłam sens relacji m-k
PostWysłano: Środa, 08 Lutego 2006, 19:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




"kochać to nie znaczy zawsze to samo ............."
aaaaa .... taka pioseneczka mi się przypomniała!
  
Re: Odkryłam sens relacji m-k
PostWysłano: Środa, 08 Lutego 2006, 20:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




De Mono ;)
Ten tekst jest, jak by się uparł, trochę dołujący.
  
Re: <grusia> Odkryłam sens relacji m-k
PostWysłano: Środa, 08 Lutego 2006, 21:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Zatem sie nie upierajmy.... wink.gif
  
Re: Odkryłam sens relacji m-k
PostWysłano: Środa, 08 Lutego 2006, 21:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Doty
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4521
Posty: 589


[ Osobista Galeria ]




grusia :
De Mono ;)
Ten tekst jest, jak by się uparł, trochę dołujący.


Dołujący tekst , bo i dołujacy temat!
  
Re: <Doty> Odkryłam sens relacji m-k
PostWysłano: Środa, 08 Lutego 2006, 21:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




A mowia, ze milosc uskrzydla...
  
Re: Odkryłam sens relacji m-k
PostWysłano: Środa, 08 Lutego 2006, 23:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




Wszystko jest postrzegane przez nas poprzez pryzmat siebie samego, tego w jakim stanie ducha, emocji i uczuć jesteśmy! (jak sądzę stan wyzwolenia z własnego ego nikomu tu "nie grozi" wink.gif )
Tak naprawdę nie mówicie tu dziewczyny (Doty! Grusia?) o miłości, ale o konkretnej sytuacji (osobie?) która Was dotyczy tu i teraz! (czyż nie mam racji?). A popzez ocenę tych konkretnych "historii" dostaje się niewinnym facetom (ach te uogólnienia) i samej "miłości" jako takiej!
Rozumiem to! Nie sposób o dystans i próbę racjonalnej oceny (o ile uczucie miłości może wogóle być racjonalnie oceniane) gdy wokół "sztorm"!
Każde uczucie i każda emocja jest tylko nasza! Dlatego nie wolno nikomu oceniać ani rozgoryczenia ani przypuszczalnej obojętności! Czasem łątwiej zrozumieć gdy próbuje się wejść w rolę i emocje drugiej osoby!
Głowa do góry, serca na talerz! Nigdy nie wiadomo "czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą"!!! (mojej znajomej 50 letnia mama np już jakiś czas temu zamieszkała ze swoim 28 letnim chłopakiem i kwitną - nawet jeśli miałoby to trwać krótko to co? - nie warto? - zawsze warto! i .... nigdy nie za póżno ani nie za wcześnie!)
  
Re: Odkryłam sens relacji m-k
PostWysłano: Czwartek, 09 Lutego 2006, 13:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Właśnie czuję coś takiego, że zanim on coś dobrego zrobi, ja i tak wiem, że to zrobi, chyba że o gwóźdź zahaczy. wink.gif Więc sens nie tkwi w tym co on robi, ale w tym, że ja wiem, że on chce dobrze i odwrotnie. To jest piękne i w ogóle, tak oto się kręci, trzeba to poczuć, aby wiedzieć i tak dalej... lol.gif
  
Re: Odkryłam sens relacji m-k
PostWysłano: Czwartek, 09 Lutego 2006, 13:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Doty
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4521
Posty: 589


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Właśnie czuję coś takiego, że zanim on coś dobrego zrobi, ja i tak wiem, że to zrobi, chyba że o gwóźdź zahaczy. wink.gif Więc sens nie tkwi w tym co on robi, ale w tym, że ja wiem, że on chce dobrze i odwrotnie. To jest piękne i w ogóle, tak oto się kręci, trzeba to poczuć, aby wiedzieć i tak dalej... lol.gif


Szczęściara!!!!!!!!!!!!!
  
Re: Odkryłam sens relacji m-k
PostWysłano: Czwartek, 09 Lutego 2006, 16:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Jaka szczęściara, przyjdź do kościoła w dzień powszedni, bo tam jest wtedy takich chłopaków do wyboru i koloru. redface.gif
  
Re: Odkryłam sens relacji m-k
PostWysłano: Czwartek, 09 Lutego 2006, 18:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Jaka szczęściara, przyjdź do kościoła w dzień powszedni, bo tam jest wtedy takich chłopaków do wyboru i koloru. redface.gif


księża? shock.gif wink.gif

oj znam dużo przypadków gdy dziewczyny chłopaków nawet z 5 roku seminarium wyrywały do ołtarza! (bliższemu "poznaniu" pomagały z reguły oazy raczej a nie wizyty w kościele)! wink.gif
  
Re: <cezar> Odkryłam sens relacji m-k
PostWysłano: Czwartek, 09 Lutego 2006, 19:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Może Zuza chce skorzystać z okazji, że zaszczycony jej zainteresowaniem pan już się znajduje... ekhm.. w bezpośredniej bliskości ołtarza? wink.gif
  
Re: Odkryłam sens relacji m-k
PostWysłano: Czwartek, 09 Lutego 2006, 23:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




To ja zacytuję kogoś starszego i trochę z innej "epoki":

"Kochać - jak to łatwo powiedzieć..."
  
Re: Odkryłam sens relacji m-k
PostWysłano: Piątek, 10 Lutego 2006, 10:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Doty
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4521
Posty: 589


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Jaka szczęściara, przyjdź do kościoła w dzień powszedni, bo tam jest wtedy takich chłopaków do wyboru i koloru. redface.gif


Problem w tym, że ja już niestety zamężna lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif
  
Odkryłam sens relacji m-k
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010