Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> Mam pytanie odnosnie routera
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Mam pytanie odnosnie routera
PostWysłano: Środa, 15 Lutego 2006, 15:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rafalgn
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #6024

[ Osobista Galeria ]

Mam router zrobilismy siec z kolegami 3 komputery jednak mamy jedna osobe ktora zapycha cale lacze sciagajac. Zastanawiam sie czy istnieje sposob by wydzielic mu lacze tzn ze moze osiagnac taka a nie inna predkosc zeby nie przeszkadzac innym w ustawieniach routera nie ma takiej opcji jest to bardzo tani i prosty router i zastanawia mnie jeszcze jedno czy moge na swoim komputerze zalozyc serwer do team speaka moj komputer nie ma adresu publicznego bo laczy sie przez ten router :) Jesli ktos bedzie na tyle mily by odpowieziec to z gory dziekuje.

Mam pytanie odnosnie routera
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłapensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonattorby papierowe z nadrukiemProducent wycinanki laserowe rękodzieło
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010