Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> NEWSY Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: NEWSY
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Stycznia 2006, 21:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




Hear the first play of the new single tonight!

You can hear the world exclusive play of ‘Because I Want You’ on Steve Lamacq on Radio 1 tonight between 9PM-1AM, or online
http://www.bbc.co.uk/radio1

(wiadomość z http://www.placeboworld.co.uk)

jupi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Stycznia 2006, 23:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Cholera, nie mam Real Playera... doubt.gif I nie mam czasu by zainstalować, kurcze.
Może ktoś to nagra..? cool.gif
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Wtorek, 10 Stycznia 2006, 00:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




Właśnie usłyszałam! Niestety nie nagrałam przez swoje własne roztargienie.... eusa_wall.gif
Premierę poprzedziło kilka słów Briana na temat planów Placebo na 2006 rok :)
Chwytliwa piosenka i muszę powiedzieć, że po pierwszym razie podoba mi się. Często przewijający się tytułowy wers zapada w pamieć [przynajmniej moją] po pierwszej minucie [na oko :P]. I jeszcze brzmi w mojej głowie wraz z gitarkami... wink.gif

Jestem pod wrażeniem ogólnie :) eusa_clap.gif
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Wtorek, 10 Stycznia 2006, 15:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




Nie nagrałam, ale już mam :)
... i zapraszam DOWNLOAD! Ściągnij piosenkę ;)
biggrin.gif
  
Re: <anusia> NEWSY
PostWysłano: Wtorek, 10 Stycznia 2006, 16:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bliss
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5696
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Dzięki, dzięki, dzięki! Jesteś kochana Anusiu! biggrin.gif Gdyby nie ty to dowiedziałabym się o tej piosence dopiero za parę dni a może nawet tygodni. shock.gif
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Piątek, 13 Stycznia 2006, 00:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dAde
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5346
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Ze strony http://www.radio.com.pl/trojka/trzymaj/:

"SPECJALNE PRZESŁUCHANIE NOWEJ PŁYTY PLACEBO!!!
To bardzo gorąca wiadomość! Na początku lutego 15 Słuchaczy będzie mogło ekskluzywnie przesłuchać nowy album Placebo! Na razie wiemy tylko, że przesłuchanie odbędzie się w Warszawie. Dokładna data i godzina owego artystycznego procederu zostanie podana wkrótce.

Szczęśliwą Piętnastkę wyłonimy w ramach konkursu. Sprawdzajcie stronę na bieżąco! Do końca tego tygodnia podam więcej szczegółów.

Do u!
Stelmi"
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Stycznia 2006, 22:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bliss
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5696
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Piotr Stelmach na stronie Trzymaj z nami informuje: "O ile nic się nie zmieni do 13 marca, piąta studyjna płyta Placebo będzie zatytułowana "Meds". Tak jak tytuł jednej z zamieszczonych na niej piosenek, a wykonywanej w duecie z wokalistką The Kills VV."
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2006, 17:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dAde
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5346
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Zaczynajcie się modlić, możliwe, że w tym roku Placki 2 razy odwiedzą nasz kraj!
Raz na Heinekenie w Gdyni, drugi raz jako standartowy koncert/trasa :). Oby, oby, oby... (!) :D
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2006, 13:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agalu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5041
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




ooo tak, do Gdyni, do mojego miasta.
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2006, 16:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dAde
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5346
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




A "normalny" koncert w Warszawie! :D I byłoby zajefajnie.
A do Twojego miasta mam się zamiar wybrać na Heinekena (wreszcie ;), zwłaszcza jeśli Placebo się tam pojawi :).
  
Re: <dAde> NEWSY
PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2006, 17:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
czikaa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4846
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




Trzymam kciuki za Warszawe:D
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2006, 17:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agalu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5041
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




No to ja bede trzymac kciuki i za Gdynie i za Warszawe, oby odbyły sie 2 koncerty biggrin.gif biggrin.gif eusa_clap.gif
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Środa, 01 Lutego 2006, 20:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Placebo na Roskilde

Grupa Placebo, to kolejna gwiazda, która potwierdziła udział w festiwalu Roskilde.

Trio dołączy do takich wykonawców jak Tool, Franz Ferdinand i Kanye West, którzy swymi występami uświetnią duńską imprezę. Grupa dowodzona przez Briana Molko promować będzie najnowszy album "Meds". Krążek ukaże się 13 marca. W nagraniu tytułowym usłyszymy VV, wokalistę duetu The Kills z kolei w utworze "Broken Promise" gościnnie zaśpiewa frontman R.E.M., Michael Stipe.

Poza Placebo, nowe nazwy w koncertowym rozkładzie Roskilde Festival to: Opeth, JR Ewing, Disco Ensemble i VETO.

Tegoroczny festiwal odbędzie się w dniach od 29 czerwca do 2 lipca. Bilety w cenie 184 euro dostępne są np. za pośrednictwem serwisu www.roskilde-festival.pl.

http://muzyka.onet.pl/mr,1252585,wiadomosci.html
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Czwartek, 02 Lutego 2006, 22:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dAde
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5346
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Na oficjalnej stronie Placebo możecie obejrzeć fragment wideo "Because I Want You".
klikamy

Także w tym miejscu możecie głosować na ten kawałek - klik.
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Środa, 15 Lutego 2006, 19:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dAde
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5346
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Panie i Panowie, na stronie http://www.placeboworld.co.uk/tour/index.html pojawiła się cudowna linijka z informacją:

06.07.06 - Heineken Festival, Gdansk - Poland eusa_clap.gif
!!!

Niestety na stronie Openera (http://www.opener.pl/artysci.html) potwierdzony jest na razie tylko Franz Ferdinand i Pharreell.
No ale jestem oczywiście dobrej myśli, poza tym za niecały miesiąc nowy albumik, mmmmm... :D

Agalu, teraz trzymaj kciuki już tylko za Warszawę, bo Gdynię można już raczej potraktować jako fakt ;).

Tadam! :D
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Środa, 15 Lutego 2006, 19:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agalu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5041
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




Super, juz sie nie moge doczekac, ale czemu jest napisane ze w Gdansku, bo Heineken jest w Gdyni chyba, no ale nie wazne. SUPER. To teraz trzymam kciuki za Warszawe. Pozadrowienia
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Czwartek, 16 Lutego 2006, 13:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dAde
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5346
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Aż sobie nabiję: http://www.opener.pl/artysci.html

Zespół PLACEBO potwierdził swój udział w tegorocznym festiwalu.

cool.gif
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Czwartek, 16 Lutego 2006, 14:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agalu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5041
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




Super biggrin.gif cool.gif
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Sobota, 18 Lutego 2006, 18:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dAde
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5346
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem gdzie wrzucić, kumpel dał info, zerknąłem na Grono i siup:

Jadłodajnia Filozoficzna - http://www.filozoficzna.art.pl
Kiedy - 17. 03. 2006 r.
Gdzie - ul. Dobra 33/35 (Warszawa)
Start - 20:30
Wjazd - 5zł
Co - Placebo :]

Pozwolę sobie jeszcze rzucić cytatem osoby zamieszanej w organizację:
Aby wzmocnić efekt działania przygotowaliśmy dla Was mnóstwo dodatkowych atrakcji takich jak pokaz filmu Velvet Goldmine, teledysków oraz koncetów Placebo.
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Sobota, 18 Lutego 2006, 21:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Czyli coś na kształt zlotu? wink.gif No, może raczej "spotkania".
  
NEWSY
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 3 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010