Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> NEWSY Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: NEWSY
PostWysłano: Sobota, 18 Lutego 2006, 22:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dAde
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5346
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Ciężko powiedzieć czy zlot... Raczej dobra okazja ;).
Pani, która jest w to zamieszana po prostu założyła odpowiedni temat na Gronie o Placebo. Więc ewentualnie po info zapraszam tam, bo na stronie Jadłodajni nie ma jeszcze żadnego.
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Niedziela, 19 Lutego 2006, 12:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
czikaa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4846
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




Jutro(20.02) na MTV niemieckim o 23, w programie MTV Live będzie koncert Placebo:D
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Niedziela, 19 Lutego 2006, 14:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
req
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #5995
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




Witam, niedawno zarejestrowałem się, czytam od jakiegoś czasu, a piszę po raz pierwszy teraz :]

Czytam także trochę kącik Placebo na gronie i z tego co widziałem, zapowiada się na kameralną (chociaż liczą na tłumy, ale wiadomo jak bywa z takimi małymi spotkaniami) imprezkę w klimatach placebo z fajnym towarzystwem :) Szkoda, że nie egzystuje bliżej wawy.
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Lutego 2006, 00:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mawu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5812
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




Cholera, dlaczego ja nie mam niemieckiej MTV:/
W jakiej sieci można w ogóle ją odbierać ??
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Lutego 2006, 00:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
req
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #5995
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




Niemiecka MTV powinna byc w kazdej kablowce. Mozna ja tez odbierac darmowo (analogowo) z satelity Astra (19.2°E). Na HotBirdzie (13°E) rowniez jest, ale chyba kodowany (cyfra+).

W necie o ile mi wiadomo nie nadaje.

Edit: ta, nie nadaje. Viva niemiecka nadaje, a MTV na to nie stac :)
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Lutego 2006, 13:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agalu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5041
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




Może i powinna byc i w kazdej, ale ja jej nie mam eusa_wall.gif zly.gif
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Lutego 2006, 16:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mawu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5812
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




zly.gif niemiecką vivę to ja akurat mam..
pieprzona UPC!
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Wtorek, 21 Lutego 2006, 10:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dAde
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5346
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Na PlaceboWorld pojawił się zapis stricte dokumentalny z występu Placków w klubie Koko, podczas którego to nagrali clip Because I want You.
Dostępne wersje:
Windows Media Player - Low | High
Real Player - Low | High

W tle leci właśnie BIWY, dla mnie bomba, całość kończy:
To all our fans
We want You too
Thank You


cool.gif Lecę obejrzeć jeszce raz.
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Wtorek, 21 Lutego 2006, 10:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agalu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5041
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




Nic dodac nic ując, smile.gif biggrin.gif
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Wtorek, 21 Lutego 2006, 11:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aly
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3779
Posty: 183


[ Osobista Galeria ]




dAde :
Na PlaceboWorld pojawił się zapis stricte dokumentalny z występu Placków w klubie Koko, podczas którego to nagrali clip Because I want You.
Dostępne wersje:
Windows Media Player - Low | High
Real Player - Low | High

W tle leci właśnie BIWY, dla mnie bomba, całość kończy:
To all our fans
We want You too
Thank You


cool.gif Lecę obejrzeć jeszce raz.


ile fanów tyle opinii, ale moim zdaniem ten materiał jest bardzo przecietny, zas sama piosenka Because I Want You jest jedną z najsłabszych na albumie....w ogole nie ma w sobie nic nowego, taka jedna z wielu...zero oryginalnosci , w ogole do mnie nie przemawia...a zreszta nie tylko do mnie doubt.gif
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Wtorek, 21 Lutego 2006, 16:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dAde
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5346
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Aly :
[..]
ile fanów tyle opinii, ale moim zdaniem ten materiał jest bardzo przecietny, zas sama piosenka Because I Want You jest jedną z najsłabszych na albumie....w ogole nie ma w sobie nic nowego, taka jedna z wielu...zero oryginalnosci , w ogole do mnie nie przemawia...a zreszta nie tylko do mnie [watpic]


Niestety (czy ja wiem? ;P) jestem bezkrytyczny względem tego zespołu. Mi się bardzo podobało, fajna sprawa i miły dodatek.
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Wtorek, 21 Lutego 2006, 17:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mawu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5812
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




Gdyby kogoś interesowało: setlista z niedzielnego występu Placebo na Bangkok 100 Rock Festival:

Taste In Men
The Bitter End
Every You Every Me
Black Eyed
Because I Want You
36 Degrees
This Picture
Special Needs
Special K
Song To Say Goodbye
20 Years

Encore:
Pure Morning
Nancy Boy


Coś mało piosenek z nowego albumu, ale może to dlatego, że jeszcze sporo czasu do OFICJALNEJ premiery....
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Wtorek, 21 Lutego 2006, 23:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aly
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3779
Posty: 183


[ Osobista Galeria ]




dAde :
[..]
Niestety (czy ja wiem? ;P) jestem bezkrytyczny względem tego zespołu. Mi się bardzo podobało, fajna sprawa i miły dodatek.


uuuu, bezkrytyczny...ciekawe czy na dłuzszą metę cool.gif
swoją drogą to chyba takim ludziom żyje się lepiej... mając taki kolorowy i wyidealizowany obraz, pytanie tylko jak długo taki okres może trwać i czy ta faza bezkrytyczności kiedyś u Ciebie minie ...
ale to sie off topic robi malusi eusa_eh.gif
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Środa, 22 Lutego 2006, 00:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mawu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5812
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




a tu coś jeszcze: http://www.youtube.com/watch?v=rP542Jk8-rA&search=placebo
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Środa, 22 Lutego 2006, 18:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agalu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5041
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




Heineken Open'er Festival 2006 z udziałem PLACEBO odbędzie się w dniach 6-8 lipca. Karnety festiwalowe w cenie 199 PLN będą do nabycia od 1 marca. ahh... ta cena confused.gif
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Czwartek, 23 Lutego 2006, 00:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dAde
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5346
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




agalu :
Heineken Open'er Festival 2006 z udziałem PLACEBO odbędzie się w dniach 6-8 lipca. Karnety festiwalowe w cenie 199 PLN będą do nabycia od 1 marca. ahh... ta cena confused.gif

Będzie dobrze, dasz radę, wszyscy dadzą radę ;). Trzeba myśleć pozytywnie, to nie tylko Placebo, ale 3 dni imprezy! cool.gif
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Czwartek, 23 Lutego 2006, 02:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
req
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #5995
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




Ciekaw jestem kto jeszcze zagra na tym festiwalu. Franz F. podobno niezly jest :) Ciekawy również jestem ceny napojów procentowych i organizacji noclegu, bo jak 3 dni imprezy to whoo-hoo! biggrin.gif

Gdynia ładne miasto, będzie przyjemnie :)
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Czwartek, 23 Lutego 2006, 14:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Franz Ferdinand naprawdę są całkiem spoko wink.gif
  
Re: <grusia> NEWSY
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Lutego 2006, 14:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




W najnowszym "FILMIE" ukazała się recenzja "Meds" autorstwa Marcina Prokopa (niegdysiejszego, fana Placebo - z tego co wiem)

"Ubawił mnie ten album, choć zapewne nie takie były intencje jego twórców. Piąty krążek Brian Molko i kolegów brzmi jak kabaretowy pastisz "stylu Placebo" wypracowanego w ciągu dekady istnienia zespołu. Jeśli ktoś poszukuje przepisu na soundtrack do życia nadwrażliwych nastolatków na skraju załamania nerwowego, oto on: weź androgynicznego wokalistę o łamącym się głosie, zapomnij, że dawno przekroczył trzydziestkę i każ mu wyśpiewywać żenujące (acz pozornie efektowne) truizmy na poziomie pamiętnika licealistki oraz okraś to wszystko melodyjnie jazgoczącymi gitarami i dopraw "niepokojącą" elektroniką. Od czasu do czasu zmieniaj tempo mieszania składników: najpierw niechaj koktajl wrze i bulgocze (jak w najlepszym na płycie, murowanym hiciorze "Infra-Red"), a potem gotuj go na wolnym ogniu ("Follow The Cops Back Home") i tak dalej... Jeśli jesteście fanami Placebo i nie przeszkadza wam, że niegdyś ekscytująca grupa od paru lat drepcze w miejscu - kupcie tę płytę, w swojej konwencji jest niezła. Reszcze wystarczy składanka singli z 2004 roku."
  
Re: NEWSY
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Lutego 2006, 17:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
czikaa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4846
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




ajj...niestety ma troche racji ten Prokop:/ mnie troche zawiodła nowa płyta, ale mimo to pozostaje oddanym fanem:)
  
NEWSY
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 4 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010