Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking -> DNA ATI Drivers Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <e X t 7 3> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Środa, 08 Października 2003, 11:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
edomek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #289
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




i jeszcze jedno pytanko jakiego directX instalowac?
wiem ze moja karta nie obsluguje 9 ale niektore gry go wymagaja, a wiem ze sa bodajze 3 wersje
  
Re: <edomek> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Środa, 08 Października 2003, 13:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




wszystkie wymagane linki są w tym temacie popatrz wyżej wink.gif zainstaluj sobie 3.7 ... jutro powinny być 3.8 ... jak będą i będę miał czas na testy oraz będzie hack od Wizzarda to napisze szybko co o nich myślę wink.gif

a DX instaluj 9.0b ... inne maja dziury i są wolniejsze ... ale tych 9.0b tez były ze 2 albo 3 wersje lol.gif wiec ściągnij po prostu najnowsze z Microsoft`u

Pozdrawiam !

Tomek
  
Re: DNA ATI Drivers
PostWysłano: Środa, 08 Października 2003, 23:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




są juz nowe Catalysty cat 3.8 oraz

spachowany ati2mtag.sys ...jutro obaczim na wydajność wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 11:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
edomek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #289
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




a po co ten spachowany pliczek ????

niezla lama ze mnie:(
  
Re: <edomek> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 13:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




to dla posiadaczy 9500 64 i 128 non pro ... zamienia odpowiednio karty w 9500 pro (64) i 9700/pro (128) ... 9700 w 9800 ... oraz 9800SE w 9800PRO wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 15:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
edomek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #289
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




a pewnie nic nie ma zeby zmienic 9100 sad.gif
  
Re: <edomek> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 15:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




niestety nie tongue.gif
  
Re: <e X t 7 3> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 08:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
edomek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #289
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




testowalem directx90b i cat3.8
w 3darku2001 8398pkt
a w 2003 1198
troche lepiej niz na poprzednich sterach
  
Re: <edomek> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 11:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




są tez nowe Omegi:

dla Win XP - Ati - RADEON OMEGA DRIVERS 2.4.87 (Win2k/XP)

1. Win Xp 1
2. Win XP 2

oraz dla Win 98/Me - Ati - RADEON OMEGA DRIVERS 2.6.22 (Win9x/ME)

1. Win 98/Me 1
2. Win 98/Me 2

paczka ze sterownikami zawiera w sobie także panel kontrolny i patch dla Radonów 9500 non pro 64/128 MB => 9500 Pro i 9700/Pro oraz dla 9700 => 9800 i 9800SE => 9800/Pro

nie wiem czy będę miał czas na testy wiec zachęcam do nich oraz umieszenia Waszych wyników wink.gif

Pozdrawiam
  
Re: DNA ATI Drivers
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 14:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




w dniu 8 października pojawiły sie też nowe sterowniki dla Linuxa ... wiecej o tym w tym miejscu
  
Re: DNA ATI Drivers
PostWysłano: Niedziela, 12 Października 2003, 02:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marox
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #209
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




a ja mam 9850 w 2001 eusa_clap.gif na 3,8
  
Re: <marox> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 09:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
edomek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #289
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




niezle:)
jak masz podkreconego atlonka?
i jakie masz chlodenie?
u mnie 11x166
na zwyklym wiatraczku w spoczynku 32*C
ale jaka pytke glowna masz?
bo wyniki powinnismy miec podobne jak podkrece bardziej
  
Re: <marox> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 09:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
edomek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #289
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




sorki juz wiem jaka masz plyke zagapilem sie
  
Re: DNA ATI Drivers
PostWysłano: Środa, 15 Października 2003, 14:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Moi Państwo są nowe Omegi ... oparte na Catalystach 3.8.5 beta ... a nie jak niektórzy twierdza na 3.9 wink.gif ... mam je przetestowałem i powiem tak ... jeżeli chodzi o wielość funkcji to jest tego trochę ale dziwi mnie jedno wiele z nich nawet bardzo wiele jest ukrytych przed użytkownikiem ... dlatego warto "pobawić" się RadTweakerem => pisałem o nim na poprzednich stronach ... jest tam tez link do niego ... i po testach jakie poczyniłem mogę powiedzieć że są stabilniejsze i lepsze od 3.8 ... i np naprawdę działa ta opcja restartu karty gdy się Chip "powiesi" przetestowałem już kilka razy (zbyt wysoko kartę podkręciłem wink.gif ) tak więc polecam

link 1 Ati - RADEON OMEGA DRIVERS 2.4.96a (Win2k/XP)
link 2 Ati - RADEON OMEGA DRIVERS 2.4.96a (Win2k/XP)
link 3 Ati - RADEON OMEGA DRIVERS 2.4.96a (Win2k/XP)
  
Re: <e X t 7 3> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Piątek, 17 Października 2003, 09:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
edomek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #289
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




na nowych omegach
w3dmarku01 8396
czyli pratycznie zadnej zmiany
zstanawiam sie tylko na ile mozna podciagnac
karte (procek i pamieci) tak aby sie nie zjarala
bez ddatkowego chlodzenia
i czy w razie pdkrecenia jak jest jeszcze na gwarancji czy po spaleniu uznaja gwarancje??:)
  
Re: <edomek> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Niedziela, 19 Października 2003, 20:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




cóż musieli by Ci udowodnić ze Ty uszkodziłeś kartę przez podkręcanie ... a to zależy od sprzedawcy/dystrybutora jak do tego podejdzie ... moim zdaniem zhajcowanie karty jest mało prawdopodobne ... przecież od razu widać niebezpieczne objawy ... zły obraz => jakiś paski, kropki i inne tzw. artefakty na ekranie .. zawieszanie się .. tak wiec usmażyć kartę można ale trza się naprawdę starać wink.gif
  
Re: DNA ATI Drivers
PostWysłano: Wtorek, 21 Października 2003, 09:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Panie i Panowie uwaga na Catalysty 3.8 i pochodne w tym i w/w Omegi !!!!! mogą spowodować uszkodzenie monitora

więcej o tych smutnych wiadomościach u Frazira
  
Re: DNA ATI Drivers
PostWysłano: Wtorek, 09 Grudnia 2003, 14:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




pod dłuższej przerwie ... spowodowanej poznawaniem tajników Linuxa ... od tej pory domyślnego systemu operacyjnego cool.gif pora na nowości w zakresie sterowników do naszych wspaniałych Radków pod windę.
Poniżej będzie link do nowych jeszcze gorących wink.gif sterowników ATI Radeon DNA-DRIVERS 1.9.3.10 ... jak nazwa wskazuje są to sterowniki oparte o ATI Catalyst BETA 3.10 ... jednak z tego co już słyszałem ... jeszcze ich nie próbowałem ... są znacznie stabilniejsze i ponoć szybsze od 3.9 i 3.9a, oczywiście nie wspominam o jakości obrazu bo w przypadku DNA sprawa jest oczywista ... oczywiście na plus wink.gif

ATI Radeon DNA-DRIVERS 1.9.3.10

natomiast w tym miejscu możecie wybrać sterowniki D.N.A jakie będą dla was odpowiednie

Pozdrawiam i miłego testowania
  
Re: <e X t 7 3> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 14:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




przetestowałem je na wiele sposobów ... przede wszystkim STABILNOSC i ... jest rewelacyjnie nie udało mi się zawiesić sprzętu "przy ich pomocy" wink.gif a szybkość ... w granicach błędu ... choć zauważyłem w pewnych demach zniekształcenia ... szczególnie jeżeli chodzi o dx 9.0b ... ale to Dema ... Demo Sceny wiec większość z Was tego nie zauważy w grach jest oki cool.gif
  
Re: DNA ATI Drivers
PostWysłano: Czwartek, 11 Marca 2004, 11:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




są już nowe Catalysty 4.3 ... testowałem działają co do szybkości jeszcze się nie wypowiadam

tu są zmodyfikowane sterowniki z soft modem wink.gif

a tu jest cała paczka - również modyfikowana - stery i cała reszta - uwaga 24 Megasy !!!!!

natomiast tu pisałem o tym, że wydano nowe stry pod Linuxa 3.7.6
  
DNA ATI Drivers
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking

Strona 3 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010