Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Moby -> Where is Moby???
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Where is Moby???
PostWysłano: Środa, 22 Lutego 2006, 18:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pimponik
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5227
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




Wszystcy znamy i kochamy oficjalne forum strony mołbiowskiej, yhy? wink.gif

Yhy...

Wątek ten zdecydowałem się po wielu nieprzespanych nocach nad decyzją yes or no założyć, abyśmy wspólnie odbyli podróż po najsmakowitszych zakątkach tego olbrzymiego imperium zasiedlonego przez fanów i funky z całego świata, bo co kilka głów i myszków to nie jedna.
Od razu zaznaczam, że we własnym wątku nie życzę sobie złośliwego wytykania durnych, a tak naprawdę momentami zabawnych wątków, no bo po co publicznie obnażać swe kąpleksy. Ja chcę się tylko serdeczniuchno pośmiać z tego, co ktoś pisze, a nie z tego, co ktoś ma w głowie, bo sam nigdy nie zdołałem zobaczyć, czy ja tam coś w niej coś w ogóle coś mam, OK.
Ten temat niech służy wszystkim, którzy od zawsze marzyli, aby w tamtym miejscu się wypowiedzieć, a nie mieli czasu, aby wybrać odpowiedni wątek, a co dopiero go przetłumaczyć ze słownikiem w ręku i wiedzieć, o co w nim chodzi, np. ja. Ludzie, nie śmiejmy się z cudzych marzeń... Wylinkujmy tematy traktujące poważnie o muzyce, ale również przyjrzyjmy się socjologicznym oczęciem tamtejszej, najczęściej pochodzenia amerykańskiego, społeczności, bo oni to naprawdę śmiesznie piszą momentami. Wtedy np. gdy niejaki is28 oficjalnie protestuje przeciw opiniom mówiącym, że on ma 28 lat, czy ktośtam bez ogródków pyta już z tytułu, czy ktoś inny wie, za co temu izi'emu naprawdę płacą. Takich perełków poprawiających humor jest całe mnóstwo...

A co do tytułu wątku, który na złość zpecjalnie napisałem z nadmiarem znaków zapytania, to kiedyś krążyła tam i pewnie nadal krąży plotka, że udziela się tam nasz króliczek ulumiony, więc może czas najwyższy go zdemaskować... wink.gif

Już się skłaniam q qńcuwi, bo mój post nabija powoli standardową długość bardzo ambitnego forum i zapytam: towarzysze, pomoże? A prawidłowa odpowiedź brzmi: pomożemy!

No to do dzieła...
  
Re: <Pimponik> Where is Moby???
PostWysłano: Piątek, 24 Lutego 2006, 17:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
&
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5239
Posty: 50


[ Osobista Galeria ]




Yes.

wink.gif

Tyle glupot na raz to tylko Twoj post moze zmiescic...
Ale do rzeczy, bo mam juz rezultaty wstepnego przekartkowania tamtejszego forum. Kurczem, dawnom tam nie byla...

Oczywiscie od razu znawcy jezykow obcych z prawdziwego zdarzenia od razu rzuca sie w oczy temat...

Jakiej piosenki sluchasz aktualnie? wink.gif

Mysle, ze start w tym miejscu jest najbardziej wskazany, aby wiedziec, czy jest sie tam mile czytanym. wink.gif

A dalej... yyy... Madonna rozpoczyna w tym roku nową trasę koncertową. No wlasnie, to forum w wieeelu miejsach odbiega od tematu stricte molbiowskiego i trzeba sie niezle naszperac, aby odnalezc to, co akurat nas interesuje...

Zaraz zaraz, ale po coz sie chwalic, ze plyta "Animal Rights" jest jedyna, jaka sie posiada? wink.gif I co to za historyja z symfonicznym Mo???

No a ten temat z pewnoscia zasluguje na odnotowanie ze wzgledu na najdluuuuuuuuuuuuuuuuzszy tytul, jaki w zyciu widzialam. shock.gif Jak to dobrze, albo i nie, ze na naszym forum sa ograniczenia...

No i zasadnicze pytanie, bo muszem leciec na paczka, znaczy sie nie muszem, ale chcem... kto jedzie do Pinkpop???

A ktozby inny... wink.gif
  
Re: Where is Moby???
PostWysłano: Piątek, 24 Lutego 2006, 17:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
&
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5239
Posty: 50


[ Osobista Galeria ]




Wrocilam, bo mi sie slodko zrobilo...

Slodko w ustach i slodko na palcach, wszedzie, wiec pewnie to wlasnie sprawilo, ze moja myszke tak natychmiastowo ten temat przyciagnal...

Nie za ogon, bo nie piskala tylko zebami smacznie skrzypiala. wink.gif
  
Re: Where is Moby???
PostWysłano: Sobota, 25 Lutego 2006, 11:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gehirn
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2213
Posty: 42


[ Osobista Galeria ]




czy mi się wydaje, czy ten słodziutki wątek naprawdę pochodzi z archiwum, w którym to nie można pisać... :(
  
Re: <gehirn> Where is Moby???
PostWysłano: Sobota, 25 Lutego 2006, 11:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pipi
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #582
Posty: 88


[ Osobista Galeria ]




...ale czytać można...

... wink.gif ...
  
Re: Where is Moby???
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Lutego 2006, 12:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
brysio
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5565
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Przyłączam się do obgadowywania, bo też wyszperałem kilka śmiesznych rzeczy. ;-)

Tutaj mamy przykład skrajnego fanatyzmu :D czyli...

http://ubbt.moby.com/showflat.php?Cat=&Board=UBB2&Number=3363824&page= 0&view=collapsed&sb=5&o=7&fpart=1

A tutaj informację o dobiciu tamtego forum do liczby...
(uwaga, od lat 18;))

http://ubbt.moby.com/showflat.php?Cat=&Board=UBB2&Number=3361807&page= 2&view=collapsed&sb=5&o=7&fpart=1

i to jeśli chodzi o sam Hyde Park.
No troszeczkę nam brakuje jeszcze do nich. Trza pooftopować ;)))

Hje hje, njuejdżowski kanibalizm nie oszczędził nawet moby.com. :-)))

http://ubbt.moby.com/showflat.php?Cat=&Board=UBB2&Number=3361413&page= 2&view=collapsed&sb=5&o=7&fpart=1
  
Re: Where is Moby???
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Lutego 2006, 12:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pimponik
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5227
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




A kto to, a co to i jak w ogóle można się reklamować tak zupełnie za darmo? wink.gif wink.gif wink.gif
  
Re: <Pimponik> Where is Moby???
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Lutego 2006, 12:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
&
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5239
Posty: 50


[ Osobista Galeria ]




W dodatku, o zgrozo, w dziale fan creations. lol.gif
  
Re: Where is Moby???
PostWysłano: Czwartek, 23 Marca 2006, 09:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pimponik
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5227
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




Moby will be a guest... coś tam coś tam.
  
Where is Moby???
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Moby

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010