Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Muzyka bez instrunemtów? Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 16:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Jakie polecenie hehehehehehe lol.gif zasysam biggrin.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 16:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




Mi :
Jakie polecenie hehehehehehe lol.gif zasysam biggrin.gif


sorry, zapomnialem sie...
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 16:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Jusz leci , na razie takie siakieś dziwne... ale nawet , nawet...
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 16:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




Mi :
Jusz leci , na razie takie siakieś dziwne... ale nawet , nawet...


daruj sobie reszte. otworz te mixy jako pierwsze.
nie musi sie przeciez podobac, chodzi o to, zeby wiedziec, czy sie podoba czy nie tongue.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 18:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




do połowy mi siem nie podobało a teraz jest zajeisty kawałek :-)))))
  
Re: Muzyka bez instrunemtów?
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 22:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




*dudim* :
Witam wszystkich i mam takie małe pytanko.Czy ktoś z tego forym Uczy sie na czyms grac?? Bo ja sie ucze grac na gitarce elektrycznej, juz ponad 3 miesiace.Nie powiem cos juz umię, a moze w niedalekiej przyszłości żałoze jakis zespół.No kto wie.
Pozdrawiam smile.gif


ja gram na basie 3 lata i musze powiedziec, ze ten pierwszy okres nieznajomosci niczego najlepiej wspominam :)
teraz wiem nieco o muzyce od strony teoretycznej i tylko znam swoj cel w cwiczeniach a kiedys... skale kiepsko znalem i arcyciekawe harmonie mi dzieki temu powstawaly smile.gif
Z doswiadczenia musze powiedziec, ze najlepiej zalozyc kapele jak najpredzej, bo z zywym obiektem uczy sie o wiele szybciej a i nabiera sie ogrania z ludzmi na przyszlosc, co jest wazne w muzyce zespolowej ;)

A i ticzer to wazna sprawa. Ksiazki i taby powinny byc tylko uzupelnieniem lekcji z guru. cool.gif
  
Re: Muzyka bez instrunemtów?
PostWysłano: Niedziela, 12 Października 2003, 14:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




uczylam sie kiedys grac na fortepianie przez kilka lat. od 7 lat nic nie cwiczylam, wiec zagrac z nut (plynnie) w tej chwili jest dla mnie wyczynem. chociaz, jak gram przez kilka dni pod rzad to juz jest ok. jednak moim marzeniem byla gra na gitarze, a ze mam klasyczna i potrafie czytac nuty, wiec dwa lata temu zaczelam cwiczyc gre. tez do czasu. dopoki gryf sie nie zepsul (gitara miala ponad 30 lat...). sad.gif
  
Re: <*dudim*> Muzyka bez instrunemtów?
PostWysłano: Sobota, 18 Października 2003, 14:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Ja od 3 tygodni uczę się grać na gitarce. Ostatnio kolega pożyczył mi elektryczną i strasznie szalałem, podobno nawet sąsiedzi słyszeli. smile.gif Niestety już ją odebrał, a ja muszę kupić jakąś swoją, bo na razie gram na takiej mniejszej "pseudo" gitarze. Myślę, może akustyk? wink.gif
  
Muzyka bez instrunemtów?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010