Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Moby -> 18
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Twoja ulubiona piosenka z tej płyty to:
We Are All Made Of Stars
0%
 0%  [0]
In This World
0%
 0%  [0]
In My Heart
9%
 9%  [1]
Great Escape
0%
 0%  [0]
Signs Of Love
36%
 36%  [4]
One Of These Mornings
18%
 18%  [2]
Another Woman
0%
 0%  [0]
Fireworks
0%
 0%  [0]
Extreme Ways
0%
 0%  [0]
Jam For The Ladies
9%
 9%  [1]
Sunday (The Day Before My Birthday)
9%
 9%  [1]
18
18%
 18%  [2]
Sleep Alone
0%
 0%  [0]
At Least We Tried
0%
 0%  [0]
Harbour
0%
 0%  [0]
Look Back In
0%
 0%  [0]
The Rafters
0%
 0%  [0]
I'm Not Worried At All
0%
 0%  [0]
Wszystkich Głosów : 11

18
PostWysłano: Piątek, 26 Sierpnia 2005, 15:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]






Oto kolejny album tego maczo na pierwszym planie... album magiczny i kosmiczny.

Sprzedał się w nakładzie o połowę mniejszym niż jego poprzednik, „Play”... Czy to jest powodem, dla którego wielu fanów zwykło traktować „18” niczym podstawkę do pucharu za płytę wyżej wymienioną?
Ostatnio zmieniłam swoje podejście do twórczości swoich ulubionych wykonawców. Traktuję każde dokonanie jak zupełnie inne, niezależne od siebie planety, których specyfikę i piękno można odkryć jedynie wtedy, gdy nie spogląda się wstecz.
W ten oto sposób zaczęłam „18” postrzegać wg tego, co sama sobą reprezentuje, a tytułowy utwór... wystarczy usłyszeć jego wersję koncertową i już nic nie trzeba dodawać, by przekonać się, że jest świetną wizytówką tego wspaniałego dzieła. smile.gif


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Środa, 22 Marca 2006, 13:36, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: 18
PostWysłano: Czwartek, 01 Września 2005, 19:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
KuKu
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2295
Posty: 611


[ Osobista Galeria ]




Od tej płyty wszystko się u mnie zaczęło... Zagłosowałam na 18 bo tego kawałka mogłabym słuchac non stop... Najgorsze jest to, że zgubiłam moją 18'stke nie wiem czy komus ją pozyczyłam czy gdzieś w domu lezy... Kto szuka ten zgubił - mówi pismo...
  
Re: <KuKu> 18
PostWysłano: Sobota, 03 Września 2005, 18:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Ten utwór jest niebiański. biggrin.gif

Jestem świeżo po seansie koncertu w Glastonbury, który został otwarty właśnie tą piosenką.
Kobiety grające na skrzypcach, trzepoczące na wietrze flagi, tajemnicza zielona poświata. To wszystko wywiera wrażenie jakiegoś kosmicznego i uroczystego hymnu, coś niezapomnianego...
  
Re: <little_wild_girl> 18
PostWysłano: Sobota, 01 Października 2005, 00:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kay
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5221
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Bardzo ciepła płyta, przyjemny, uspokajający klimat. Wspaniały 'In My Heart' i podnoszące na duchu 'The Rafters' i 'I'm Not Worried At All' oraz 'We Are All Made..." utrzymany w duchu new wave. Całość trochę psuje 'Jam For The Ladies', wolę wersję z Princess Superstar i remix Jasona Nevinsa
  
Re: <Kay> 18
PostWysłano: Sobota, 01 Października 2005, 12:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gehirn
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2213
Posty: 42


[ Osobista Galeria ]




Jam for the ladies zakłóca porządek w kosmosie i nie pasuje do reszty utworów.
:)
18 jest godnym następcą Play, jestem pod wielkim wrażeniem tej płyty. Widać jednak, że artysta trochę się zacznyna komercjalizować, czego smutne apogeum widać w kolejnym albumie.

Głos swój oddałam na przepiękną Sings of love, choć rozczuliło mnie swego czasu również At least we tried. Ten wysoki głosik, heh.
  
Re: 18
PostWysłano: Sobota, 01 Października 2005, 12:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pipi
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #582
Posty: 88


[ Osobista Galeria ]




...wybrałam utwór bardzo podobny do The Rafters i In This World...

...czyli...

...tak, One Of These Mornings...

...jestem niewolnicą tego całego mruczenia...

... wink.gif ...
  
Re: 18
PostWysłano: Sobota, 01 Października 2005, 18:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pimponik
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5227
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




Jest na tym cedeczku dużo pianinka które przecież tak bardzo kocham dlatego gram na nim i o to chodzi. eusa_clap.gif
  
Re: 18
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Lutego 2006, 14:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
brysio
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5565
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




18...

Od niej zaczęła się moja przygoda jako pełnoletniego fana twórczości. Twórczości tego osobnika, spod którego komórek szarych oraz tych, które serce budują ów twór wyszedł. Osobnika, jak już sama definicja słownikowa mówi, osobliwego :-)
Widać już na pierwszy rzut oka, że mamy na tej płycie do czynienia z kimś o niesamowitym poczuciu humoru. Kimś zwariowanym, niezwykłym, szalonym, powiedziałbym, i powiem – KOSMICZNYM :)
Ale nie opisywałbym tu tak naprawdę jego, gdybym nie dodał jeszcze kilku epitetów, nie mniej ważnych niż poprzednie, a jednak niezbędnych w opisaniu całości. On jest profesjonalny, ambitny, bla bla bla... a może po prostu piękny, choć tego to już na pierwszy rzut oka nie widać, choć pewnie zaraz za to oberwę. To się słyszy...

A na koniec, wkurzając przeciwników doszczętnie, dodam, że jest genialny, bo przecież trzeba być takim, aby wyjadaczy tzw. rzeczy ambitnych przekonać bez większych trudności do łażących z tabliczkami głupawych ufoludków. ;-)))
I'm just kiddin', każdy trawi to, co go nie dławi. ;-)
  
Re: 18
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Maj 2006, 11:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hasacz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2207
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




o tak, brysiu... 18... ta płyta powinna być dozwolona od lat 18

choć niektórzy twierdzą, że powinno się zabronić jej sprzedaży ludziom po otrzymaniu dowodu

jak nazwać uczucie, którę mną miota na widok już samej okładki tego... czegoś...

dziecinny to souf paak... jakby... dla dużych dzieci... pokemon bez cenzury
  
18
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Moby

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010