Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> od czego zaczynaliscie?? Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <rude_boy> od czego zaczynaliscie??
PostWysłano: Piątek, 22 Sierpnia 2003, 18:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




dzięki temu że mam o 6 lat starszą siostrę bardzo wczesnie zaczęłam edukację muzyczną na poważnie...
Kaczmarski... Grechuta... SDM... Dżem... noo i moje ukochane Queen i U2
  
Re: od czego zaczynaliscie??
PostWysłano: Piątek, 22 Sierpnia 2003, 19:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




bzzz :
noo i moje ukochane Queen i U2


biggrin.gif zapraszam no forum o U2 .... tak tak ... na hehu biggrin.gif
  
Re: <bzzz> od czego zaczynaliscie??
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 10:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Kaczmarski, Grechuta, Dżem... No, no, Basiu, niezłej muzy słuchasz! :)
  
Re: <Berger> od czego zaczynaliscie??
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 14:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




a moje gusta zmienialy sie w miare odkrywania nowych zrodel pozyskiwania muzyki. poczatkowo, to slyszalem to, co bylo grane w jakims "lecie z radiem" biggrin.gif dziadkowie sluchali "wolnej europy" i "glosu ameryki", wiec zdarzalo mi sie pokrecic galkami ich radioli, aby usluszec "luksemburg". reszta to dluga historia, wiec napisze pozniej...
  
Re: <rude_boy> od czego zaczynaliscie??
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 11:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SamoDobro
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #265
Posty: 36


[ Osobista Galeria ]




nasajmwpierw to pamiętam, że słuchałem Rivers of Babilon i innych hitów disco smile.gif - pamiętam jeszcze ten stary magnetofon szpulowy - mam go jeszcze gdzieś w piwnicy, ale kaset już brak sad.gif
potem przyszło Modern Talking, Shakin Stevens, Małe VOO VOO (ostatnio kupiłem sobie płytkę CD Małego VOO VOO- będę puszczał swoim dzieciom wink.gif )
czasy podstawówki to Wind of changes, Guns'n'roses, Metallica, Obituary...
liceum to czas buntu - punk rządził ("wszysy jedziemy na tym samym wózku, od śmierci ratuje nas tyolko defekt muzgó"), potem pojawiło się tekkno i rave - kumpel z USA przywiózł wypasioną składankę - jakieś 200 bpm wink.gif
potem zaczęła się faza na HH - WYP3 - jeszcze przed Liroyem, potem Liroy, K44...
no i pojawiło się reggae... na początku tradycyjnie Bobik, potem jakieś dziwne duby, Black Uhuru, Burning Spears...
i tak już pozostało biggrin.gif
  
Dom wschodzacego Slonca..
PostWysłano: Niedziela, 14 Września 2003, 03:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
arbas
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #269
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Hejcia. Wyczytalem, ze lubisz Kazika.. A mam pytanko, nie masz gdzies tekstu do Domu wschodzacego slonca, tylko tej wersji wieziennej? Jesli tak, to prosilbym Cie o podeslanie na Dziex.
  
Re: <rude_boy> od czego zaczynaliscie??
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 18:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
plaster
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #59
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Pierwsze zespoły które mi się podobały to Queen i Scorpions których namiętnie słuchał mój ojciec. Póżniej doszło jeszcze Deep Purple "Slaves and Masters". Teraz dziękuje ojcu jak patrze na brata....... eusa_sick.gif
  
Re: <plaster> od czego zaczynaliscie??
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 19:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Plaster- tos Purpli niefortunnie zaczal sluchac confused.gif
ja zaczynalem od Lady Pank, Maanamu, Perfectu, Niemena, Floydow, Nalepy, Purpli (ale in rocki i machinhead), Simona i Garfunkela oraz Mayalla
potem byli LZ, Doorsi, Pearl Jam, Police, Sting, King Crimson (najgenialniejsza kapela jaka istnieje do dzis), Kult, Pudels, Brygada Kryzys ( (kolejnosc przypadkowa) i doszedlem w koncu do jazzu- Miles, Coltrane, Garbarek, Pastorius, di Meola, Mc Laughlin, Zawinul, Corea, Jarett,Marsalis,Evans (Gil), Getz- zreszta- duzo slucham, muzyka to moja chyba najwieksza pasja
  
Re: <rude_boy> od czego zaczynaliscie??
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 21:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tom_Bra
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #249
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Ja zaczynalem od nieodzalowanego Queen, ktorego sluchalem niezmordowanie bez przerwy przez pare lat za mlodu, potem bylo Guns and Roses i Metallica. A pozniej to sie zwiekszalo i zwiekszalo i zwiekszalo smile.gif
  
Re: <rude_boy> od czego zaczynaliscie??
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 22:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Pierwszym muzykiem jakiego podziwiłem był Michael Jackson (doceniam jego muzykę i głos, mimo tego co ze sobą zrobił). Po kilku latach znudziło mi sie i zacząłem słuchać tego co dawali w radiu. Później przez przypadek wpadła mi w ręce płyta 15 minutes(1998 rok-wydana została ta płyta, niestety bardzo mało popularna), nika kershawa, jak ktoś kojaży takiego piosenkarza. W 2000 roku usłyszałem Elevation... kupiłem "all that you can't leave behind" i od tej pory cofam sie tylko w czasie kupując ich stare płyty.(myśle że każdy wie o kogo chodzi- w końcu jest to jakby nie było forum poświęcone muzyce.)To koniec, nie bedę pisał swej biografii, chyba. Tak dla ciekawych i zainteresowanych mam 17 lat.
  
Re: od czego zaczynaliscie??
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 11:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Ja zaczalem od pierwszej plyty LAdy Panka. To byla pierwsza plyta, jaka w zyciu przesluchalem ze skupieniem (a nie wybiorcze tralala z pokoju brata czy radia). Do dzis bardzo lubie ta pierwsza plyte LP, choc zadna inna nie trafila w moj gust niestety.
Jakos szybko na poczatku trafili do mnie Doorsi, Bruce Springsteen, wszelkie Kaziki, T-Love'y, Illusion i.... Grzesiuk :D

Pamietam tez jak bylem w podstawowce na pierwszym w zywocie koncercie. W Wawie kiedys na Polach Mokotowskich byly darmowe Juvenalia z gwiazdami. Grali tam Golden Life, ONA, Perfekt, Piersi, Sztywny Pal Azji, Sweet Noise (kiedys ta kapela kompletnie inne klimaty lapala niz dzis ;) ) i.... pojawil sie nagle Homo Twist, ktory mnie znokautowal.

Nokaut trwa do dzis :)
  
Re: <gROszeCK1> od czego zaczynaliscie??
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 08:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




z Lady Pank, to mam jeszcze sentyment do "Ohydy" i już do niczego więcej
  
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 10:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Obserwabla :
Moje pierwsze wspomnienie muzyczne - Franek Kinomo.


Pierwszy raz słuchałem listy przebojów Trójki, jak Franek Kimomo vel Piotruś Fronczewski śpiewał piosenkę ,,Bruce Lee - karate mistrz". Właśnie spadła z pierwszego miejsca. BYłem oburzony. smile.gif
  
Re: od czego zaczynaliscie??
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 10:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Od Varius Manx się zaczęło. Pamiętam, że chyba w 6 czy 7 klasie podstawówki pojechałem na koncert do Hali Ludowej. To było przeżycie niesamowite. Potem od Dzikiego Kota odeszła Anita Lipnicka i przez jakiś czas tułałem się od niej do nowego Variusa. Ale to już nie było to. Nastąpiła dość długa przerwa kiedy słuchiwałem naprawdę mało fajnych rzeczy (przygrywające radyjko robiło swoje) po czym się zaczęło już lepiej; Him, Creed, Nirvana, RHCP... a następnie poszło już w różne strony z mocnym akcentem na zespoły znajdujące się poza mainstreamem. Pewne ewolucje w mym guście muzycznym zachodzą cały czas, ale już bez radykalnych odchyleń muzycznych. Oczywiście zanim zacząłem słuchiwać np: Metallicki to znałem ich jeden czy dwa utwory z tego co się działo na różnych listach porzebojów (chociażby chyba najbardziej popularne Nothing else matters) i podobnie tak było z innymi zespołami. Ale moja świadomość muzyczna została rozbudzona dość późno i ominęła mnie między innymi fanomania Kurta i Nirvany...
  
Re: od czego zaczynaliscie??
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 11:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karawan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #311
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




MUZA Z KREGU "PODPALACZY KOSCIOLOW" - MAYHEM< BURZUM, DARKTHRONE i cos lzszjszego: DIMMUBORGIR. a z polskich: KAT, BEHEMOTH.. a tak naprawde pierwsze co z metalu uslyszlame to VADER... to co bylo przedtem to juz zapomniana historia
  
Re: <rude_boy> od czego zaczynaliscie??
PostWysłano: Wtorek, 14 Października 2003, 23:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




garść zagraniczna: Classix Nouveaux, Yazoo, Modern English, Ultravox, Visage, China Crisiss, Talk Talk itp.

garść polska: Bielizna Goeringa, Ciężarna Apteka, Pancerne Rowery, Bóm Wakacje w Rzymie, Republika... itd.
  
Re: <ignac> od czego zaczynaliscie??
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 11:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Zaczynałem od piosenel dla dzieci :-P np w Muminkach :-P

takie nieświadome jeszcze całkiem kroki to był Dżem, The Police hmm mało świadome więc więcej nie pamiętam :-P

bardziej świadome to G'n'R, Black Sabbath i genialny Queen :-) U2 to lamy :-PPPPP
nie za bardzo wiedziałem co się dzieje w Polsce w tym czasie :-)
aż usłyszałem Arahje Kazimierza... to był totalny odlot... wczesniej chyba tylko przy Queen coś takiego miałem :-)

no a potem to już poszło w różnych dziwnych kierunkach ale miałem pisać o początkach :-)
  
Re: od czego zaczynaliscie??
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 11:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




ignac :
Ciężarna Apteka


A nie przypadkiem Brzemienna Apteka (obecnie już Apteka bez przymiotników)?
  
Re: <marekyeah> od czego zaczynaliscie??
PostWysłano: Sobota, 18 Października 2003, 19:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #327
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




heh ja sluchalam (wstyd sie przyznac) redface.gif spice girls ale bylam wtedy jeszcze gowniara :) kazdy w zyciu popelnia jakies bledy wink.gif brata to wkorwialo i kazal mi siasc i wlaczyl kasete depeche mode i U2:)))powiedzialm ze to kicz(boze jaka ja bylam glupia)i ze niebede tego sluchac klotnia byla dluga i wyczerpujaca :P ale pozniej jak brat sluchal U2 to zaczelam sie taka muzyka interesowac i chyba po nicku widac co z tego wyszlo :]
  
Re: od czego zaczynaliscie??
PostWysłano: Niedziela, 19 Października 2003, 00:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




u2manka :
heh ja sluchalam (wstyd sie przyznac) redface.gif spice girls ale bylam wtedy jeszcze gowniara :) kazdy w zyciu popelnia jakies bledy wink.gif brata to wkorwialo i kazal mi siasc i wlaczyl kasete depeche mode i U2:)))powiedzialm ze to kicz(boze jaka ja bylam glupia)i ze niebede tego sluchac klotnia byla dluga i wyczerpujaca :P ale pozniej jak brat sluchal U2 to zaczelam sie taka muzyka interesowac i chyba po nicku widac co z tego wyszlo :]


mial na ciebie wplyw po prostu :)
  
od czego zaczynaliscie??
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010