Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości??? Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Niedziela, 13 Marca 2005, 14:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sylwas
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2488
Posty: 122


[ Osobista Galeria ]




browar :
racja zawsze lepiej to wygląda jak facet jest starszy od swojej kobiety mało jest takich par co kobieta jest starsz
a tak propo moja żona jest młodsza o 17 latek i żyjemy jak w raju biggrin.gif


Żyjecie jak w raju?A przepraszam - ile to już lat tak żyjecie?
Nie pytam ze wścibstwa ale z racji podobnej różnicy w moim związku. Nam już minęło ponad ćwierć wieku bycia razem i dzisiaj pomimo moich (jeszcze) najszczerszych chęci - zupełnie to raju nie przypomina. wink.gif
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Niedziela, 13 Marca 2005, 14:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
browar
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3156
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




no aż tak długiego stażu nie mamy sad.gif
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 00:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sylwas
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2488
Posty: 122


[ Osobista Galeria ]




No to się domyślam, że Wasz staż nie jest taki długi (poznałam po tym ,,raju") wink.gif

Nie chcę Cię martwić czy straszyć ale czeka Was całkiem sporo pracy nad związkiem aby ten ,,Raj" utrzymać na długo smile.gif
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 11:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
browar
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3156
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




nad każdym związkiem trzeba pracować nie tylko z różnicą wiekową ale jak wiesz "do tanga trzeba dwojga"
moje poprzednie małżeństwo się rozsypała z powodu byłej żony - jej na tym nie zależało aby było "jak w raju" a teraz jest inaczej - razem cały czasn nad nami i naszym związkiem "pracujemy"
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Marca 2005, 20:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Wypowiadałam się już, że moim zdaniem dość znaczna różnica wieku nie wróży długiego i szczęśliwego związku.
Ale ostatnio rozmawiałam ze swoim znajomym, który opowiedział mi o swoich rodzicach.
Dla jego ojca było to drugie małżeństwo, dla mamy pierwsze, a różnica wieku między nimi to ponad 18 lat. Fakt , że były to lata 40'-te i inaczej się toczyło życie, ale jednak ...
Z opowiadań tego znajomego dowiedziałam się, że była to WIELKA MIŁOŚĆ, oboje doczekali się aż czwórki dzieci i potrafili im przekazć umiejętność utrzymywania związku w szczęściu, szacunku dla partnera itd. itd.
Pomimo tego, że to mama była młodsza - to ojciec został wdowcem i nigdy więcej nie szukał kolejnej partnerki.
Ich dzieci nie słyszeli żeby kiedykolwiek się kłócili, ale świeże kwiaty zawsze stały w wazonie od taty dla ich mamy.
Uwierzcie mi, gdyby nie to, że dowiedziałam się tego z samego "źródła" nie miałabym pojęcia, że takie związki mogą być szczęśliwe do samego końca.
Wygląda na to, że cuda się zdarzają.
  
Czy różnica wieku ma znaczenie?
PostWysłano: Sobota, 24 Grudnia 2005, 17:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ona
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5649
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam. Mam 20 lat z kolei mój mężczyzna 28. Wydawać by się mogło że to nie jest duża różnica wieku a jednak... Ja jestm studentka on juz dawno pracuje, mnie interesuje kino, imprezki, lubie czasami po prostu gdzies wyjsc. Z kolei on zawsze jest tak zmęczony gdy wraca z pracy ze jedyne na co go stac to ogladanie tv. A jednak jestesmy ze soba. Dlaczego? Ogromnym plusem starszego mezczyzny jest jego dojrzalość. nie dazy za wszelka cene do tego aby jego było na wierzchu, portafi pójsc na kopmromis. Tp ogromnie ważne w takim zwiazku. Kolejnym elementem jest to aby nie zwracac uwagi na otoczenie i nie sluchac "dobrych rad". Po to jesteśmy na tym świecie aby kochać siebie i innych! Ludzie dajcie sobie szanse
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Środa, 22 Lutego 2006, 15:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kirkus
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6049
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




ja mam dziewczynę o 7 lat starszą od siebie jesteśmy już ze sobą prawie 3 lata...fakt że może to nie jest taka róznica o której piszecie(15-20lat) ale tez jest. dobrze się dogadujemy i raczej się nie nudzimy ze soba ale przyznac też musze ze różnica jest w zachowaniu pragnieniach i celach,...takie związki to naprawdę nielada sztuka bynajmniej w memi przypadku bo łatwo nam czasem nie jest ale zawsze jakoś się wybrnie z kłopotów kłótni..itd...
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Wtorek, 28 Lutego 2006, 20:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




Różnica wieku według mnie nie stanowi żadnej przeszkody dla miłości, jeżeli dwoje ludzie się kocha i chce być ze sobą to nie ma znaczenia czy kobieta jest starsza od mężczyzny czy mężczyzna o wiele od niej starszy. Ja sama choć jeszcze jestem nastolatką (mam 19 lat) też gustuję bardziej w starszych (nawet sporo starszych cool.gif ) facetach niż w niedojrzałych (z reguły, bo takich jak narazie tylko spotykam...) rówieśnikach, jednak chyba nie zdecydowałabym się na związek z młodszym od siebie chłopakiem, choć jeszcze takiego nie spotkałam na swojej drodze więc tak właściwie to nie wiem jak by to było wink.gif
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Wtorek, 28 Lutego 2006, 20:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




ALICE :
Ja sama choć jeszcze jestem nastolatką (mam 19 lat) też gustuję bardziej w starszych (nawet sporo starszych cool.gif ) facetach (...)

Co rozumiesz przez "sporo starszych"? Jaka różnica?
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Środa, 01 Marca 2006, 19:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




grusia :
[..]


Co rozumiesz przez "sporo starszych"? Jaka różnica?


a nieważne tongue.gif aż tak bardzo nie chcę ujawniać swoich upodobań
  
Re: <ona> Czy różnica wieku ma znaczenie?
PostWysłano: Środa, 01 Marca 2006, 20:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




28-latek nie lubi kina i imprezek? Ja mam lat o 10 więcej, moi znajomi podobnie i - podobnie jak Ty - lubimy ,,gdzieś wyjść". To chyba raczej kwestia osobowości niż wieku.
  
Re: <Berger> Czy różnica wieku ma znaczenie?
PostWysłano: Środa, 01 Marca 2006, 22:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




od wszystkiego sa wyjatki :P
wszystko zalezy od miejsca zamieszkania
kasy
dzieci
braku internetu :p
  
Re: <J@ger> Czy różnica wieku ma znaczenie?
PostWysłano: Środa, 01 Marca 2006, 22:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Część z tych znajomych ma dzieci. ;)
  
Re: <Berger> Czy różnica wieku ma znaczenie?
PostWysłano: Środa, 01 Marca 2006, 22:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ehh no czepiasz sie
inaczej wyglada sytuacja jak sie ma duze dzieci
albo opiekunke albo dziadkow
a inaczej jak ma sie rocznego bobasa
  
Re: <J@ger> Czy różnica wieku ma znaczenie?
PostWysłano: Środa, 01 Marca 2006, 22:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Dzieci moich znajomych raczej nie są duże. Natomiast z dziadkami i opiekunką trafiłeś. :)
  
Re: Czy różnica wieku ma znaczenie?
PostWysłano: Piątek, 17 Marca 2006, 13:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Doty
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4521
Posty: 589


[ Osobista Galeria ]




Berger :
28-latek nie lubi kina i imprezek? Ja mam lat o 10 więcej, moi znajomi podobnie i - podobnie jak Ty - lubimy ,,gdzieś wyjść". To chyba raczej kwestia osobowości niż wieku.


Zdecydowanie kwestia osobowości, weźmy mego meża.
20 lat - nie lubił "wychodzić"
30 lat - to samo
teraz ma 36 i dalej to samo.
Samotnik.
A, że jestem inna sama wychodze i nie bede niczego sobie odmawiać . w końcu jedno mam życie, w końcu musze być troszke egoistką żeby być szcześliwą.

A jeśli chodzi o róznicę wieku, to zdecydowanie wole młodszych ale dojrzalszych lol.gif
  
Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 5 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010