Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> Jaki może być finał...?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Jaki może być finał...?
PostWysłano: Czwartek, 02 Marca 2006, 14:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mastka
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6070
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Witam,
mam pewien problem gdyż w październiku uczestniczyłem w bójce uderzyłem kogoś raz i się wycofałem stamtąd w tej bójce uczestniczyła spora grupa osób i ucierpiał tam jeden człowiek (podobno 3 dni leżał w szpitalu) i kilka osób mnie tym obwinia w styczniu zaczeły się przesłuchania i wiem że moja część znajomych powiedziała że nikt nic nie widział (podobno to wpłyneło jako pobicie), i że policja wie że to ja (tak mi powiedziano ale każdy upierał się że nic nie widział) i że na koniec zrobią mi sprawę. Jeszcze nie otrzymałem żadnych wezwań i nie wiem w sumie co robić mineło tyle czasu i zastanawiam się jak to si może skończyć jeszcze nie byłem karany studiuje i nie chcę zaczynać życia zawodowego jak karany. Pomóżcie bo nie iwme jak się może to wszystko potoczyć? Jakie są szanse na umożenie postępowania czy też na warunkowe umożenie jakie środki (poza adwokatem należy przyjąć)
DZięki
  
Jaki może być finał...?
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010