Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Guns N' Roses -> GN'R - Wiadomości Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
GN'R - Wiadomości
PostWysłano: Piątek, 03 Lutego 2006, 16:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
*SUNrise*
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5273
Posty: 40


[ Osobista Galeria ]




Sanctuary poinformowała, że Strerling Sound zajmuje się remasterowaniem starych albumów GN'R "zamieniamy stare brzmienie na cyfrowe".
Sterling będzie też zajmowało się masteringiem albumu Chinese Democracy.
  
Re: GN'R - Wiadomości
PostWysłano: Piątek, 03 Lutego 2006, 18:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gunska
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5916
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Czy ktoś wie o co z tym biega?? pojawiło się na sp1at http://www.sp1at.com/index.php?option=com_content&task=view&id=107&Ite mid=44

http://www.sp1at.com/index.php?option=com_content&task=view&id=101&Ite mid=44
  
Re: GN'R - Wiadomości
PostWysłano: Piątek, 03 Lutego 2006, 23:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
*SUNrise*
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5273
Posty: 40


[ Osobista Galeria ]




Gunska :
Czy ktoś wie o co z tym biega?? pojawiło się na sp1at http://www.sp1at.com/index.php?option=com_content&task=view&id=107&Ite mid=44

http://www.sp1at.com/index.php?option=com_content&task=view&id=101&Ite mid=44

Pod tymi linkami co zapostowałaś, są horoskopy Axla i Stinsona na najbliższy tydzień :]
Pośmiałam się z tego trochę, tym bardziej, że to Admin Splatu pisze te teksty (o Axlu już trzeci z rzędu), może on jest jakimś astrologiem smile.gif
  
Re: GN'R - Wiadomości
PostWysłano: Wtorek, 07 Lutego 2006, 21:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gunska
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5916
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




hehe , na prawde już nie mają czego umieszczać na Sp1at :D
  
Re: <Gunska> GN'R - Wiadomości
PostWysłano: Wtorek, 07 Lutego 2006, 21:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
vito
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4269
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




Witam jestem tu nowy i mam pytanie na jakich stronach można zasysać jakieś koncerty GN'R a może ktoś tutaj zacznie wrzucać np ysi tak jak to się odbywa na forum U2 smile.gif
  
Re: GN'R - Wiadomości
PostWysłano: Niedziela, 12 Lutego 2006, 11:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Guns n'Roses: Demokracja W Marcu?

Album "Chinese Democracy" ukaże się prawdopodobnie w przyszłym miesiącu

Informację o marcowej premierze nowego krążka Guns n'Roses podał Slash - były gitarzysta tej formacji. W wywiadzie dla brytyjskiego programu radiowego "The Christian O'Connell Breakfast Show", Slash powiedział: "Jestem naprawdę bardzo podekscytowany. Długo czekałem, aby zobaczyć, jaki będzie jego (Axla)następny krok (...) Album wychodzi w marcu i brzmi wspaniale".

Na albumie "Chinese Democracy" znajdzie się 13 kompozycji, wśród nich następujące utwory: "Better", "There Was A Time" i "The Blues". Prace nad płytą trwały ponad 10 lat.

http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl.php?O_NEWS=17461329&PHPSESSID=d 0c0878a4d73a5837f2d6d3dd55c2282
  
Re: GN'R - Wiadomości
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Lutego 2006, 00:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
*SUNrise*
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5273
Posty: 40


[ Osobista Galeria ]




Pyza U2 :
Slash - były gitarzysta tej formacji. W wywiadzie dla brytyjskiego programu radiowego "The Christian O'Connell Breakfast Show"

Wrzuciłam ten wywiad na yousendit
http://s53.yousendit.com/d.aspx?id=0CL3LBW6EOSB10LSN4JGCS6G3D

Osobiście podchodzę do tej marcowej daty z pewną rezerwą, chociaż Slash opowiada o tym, że CdD wyjdzie w marcu z wielkim przekonaniem, jest pewien, że tak się stanie. Więc kto wie... może akurat Slash wie coś, o czym reszta świata nie wie. Oby to była prawda.
  
Re: GN'R - Wiadomości
PostWysłano: Wtorek, 14 Lutego 2006, 21:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
konnix666- Celeju
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5718
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




wczoraj w programie Wiadomo.. Na 4funtv bylo mowione zem ChD ukaze sie napewno w marcu :)
  
Re: GN'R - Wiadomości
PostWysłano: Wtorek, 21 Lutego 2006, 15:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Guns n'Roses Na Rock In Rio

Grupa Axla W.Rose'a będzie główną gwiazdą tegorocznej edycji festiwalu w Lizbonie

Guns n'Roses wystąpi w stolicy Portugalii 27 maja. Oficjalne potwierdzenie tego występu ma zostać dziś zamieszczone na oficjalnej stronie imprezy. Tymczasem menadżer grupy, Merck Mecuriadis, podał, że zespół wystąpi również na austriackim Nova Rock Festival, który odbędzie się w dniach 15-17 czerwca.

W Internecie krążą także niepotwierdzone oficjalnie informacje o innyc, europejskich występach G n'R, w tym między innymi na festiwalu Rock Am Ring w Niemczech.


http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl.php?O_NEWS=17761359
  
Re: GN'R - Wiadomości
PostWysłano: Środa, 01 Marca 2006, 19:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Guns'N'Roses W Polsce!!!

Jako pierwsi w Polsce możemy Wam potwierdzić ze stuprocentową pewnością: zespół zagra 15 czerwca na stadionie Legii

Ceny biletów: 110 PLN - płyta, 220 PLN - trybuna kryta, 330 - sektor VIP

Wokalista Guns n' Roses, Axl Rose powiedział: "Wielka Brytania oraz Europa zawsze były dla mnie wyjątkowymi miejscami. Po naszych ostatnich koncertach tam, z niecierpliwością oczekujemy na powrót przed tak wspaniałą widownię. To dla mnie honor i przywilej, na który wszyscy pracujemy. Cieszymy się na spotkanie z wami tego lata!"

Guns 'N' Roses wybierają się do Europy na dłużej. Gunsi mają zagrać na Download Festival (9-11 czerwca w Castle Donington, w Leicestershire), gdzie pojawią się również Metallica, The Prodigy, Korn, Deftones, Clutch, Trivium, Bullet For My Valentine.

G'N'R wystąpią także ostatniego dnia włoskiego festiwalu Gods Of Metal, który odbędzie się 1-4 czerwca w Idroscalo, w Mediolanie. We Włoszech zagrają też: Korn, Whitesnake, Deftones, Angra, Benedictum, Crucified Barbara, Dimmu Borgir, Gamma Ray, Motörhead, Nevermore, Opeth, Sonata Arctica, Stratovarius, Testament, Vision Divine. Zespół Axla Rose'a ma pojawić się również na wielkich europejskich festiwalach: Rock am Ring w Niemczech, Rock In Rio-Lisboa w Portugalii oraz Nova Rock w Austrii.

Nowy album zespołu jest zapowiadany od kilku lat. Kiedy ukaże się "Chinese Democracy"? Na to pytanie wciąż nie znamy odpowiedzi.

Guns'N'Roses tworzą obecnie:

Axl Rose - wokal, klawisze

Robin Finck - gitara

Richard Fortus - gitara

Thomas Eugene Stinson - bas

Koncert organizuje agencja Odyssey.

Codzienna Gazeta Muzyczna www.cgm.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl.php?O_NEWS=18361374&PHPSESSID=f 591f9f6a4295df30e1464dfb8bb0ffb
  
Re: <Pyza U2> GN'R - Wiadomości
PostWysłano: Czwartek, 02 Marca 2006, 16:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ktos sie wybiera ?
  
Re: GN'R - Wiadomości
PostWysłano: Czwartek, 02 Marca 2006, 17:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
*SUNrise*
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5273
Posty: 40


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
ktos sie wybiera ?

Ja oczywiście biggrin.gif Gunsi w Polsce tego jeszcze nie było biggrin.gif albo raczej Axl w Polsce - bardziej pasuje.
  
Re: <*SUNrise*> GN'R - Wiadomości
PostWysłano: Czwartek, 02 Marca 2006, 17:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




no wlasnie o to mi chodzi
ze to tylko axel ...
sam nie wiem
moze lepiej zachowac wspomnienia i nie patrzec na nowych gunsow ?
  
Re: GN'R - Wiadomości
PostWysłano: Piątek, 03 Marca 2006, 18:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
*SUNrise*
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5273
Posty: 40


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
no wlasnie o to mi chodzi
ze to tylko axel ...
sam nie wiem
moze lepiej zachowac wspomnienia i nie patrzec na nowych gunsow ?
Ja tam jestem otwarta na nowy skład zespołu, grają tam bardzo dobrzy muzycy. Oczywiście każdy ma mniejszy bądź większy sentyment do starego składu, ale cóż czasy się zmieniły, są nowi muzycy, będzie nowa płyta, będą nowe koncerty. Zamiast marudzić, że bez Slasha to nie to samo itp. itd., lepiej dla właśnego samopoczucia zaakceptować fakt, że Gunsi to teraz Axl, Finck, Stinson, Mantia i Dizzy i cieszyć się tym co robią, jak grają... Dla przypomnienia, Slash, Duff, Matt, Izzy - wszyscy oni odeszli z GN'R na własne życzenie, Axl nikogo z nich nie wyrzucił, sami stwierdzili, że nie chcą być już w GN'R i ok. ich sprawa.

Tak a propos Slasha... Byłam w czerwcu rok temu na 3 koncertach Velvet Revolver. Więc Slasha, Duffa i Soruma już widziałam i słyszałam. Teraz chcę zobaczyć i usłyszeć Axla - 14 lat na to czekałam.
  
Re: GN'R - Wiadomości
PostWysłano: Sobota, 04 Marca 2006, 13:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maga213
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4303
Posty: 657


[ Osobista Galeria ]




ja jak tylko dowiedzialam sie ze graja w Polsce to serducho mi mocniej zabilo i chociaz od dawna ich juz nie slucham to spedzilam z nimi pare ladnych podstawowkowych lat cool.gif i chcialabym bardzo pojechac , bo to tak jak z U2 byloby spelnienie jednego z marzen biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

musze sie zorientowac kiedy mam sesje wink.gif

a ktos w ogole sie orientuje kiedy pojawia sie bilety no bo 25 tys to taka mala ilosc doubt.gif
  
Re: GN'R - Wiadomości
PostWysłano: Sobota, 04 Marca 2006, 13:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bob
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4742
Posty: 104


[ Osobista Galeria ]




ja jadę na 90% dziś zamawiam bilet na oddyseyu biggrin.gif owszem Gunsi teraz i kiedyś to coś innego ale i tak na pewno zagrają jakieś satre kawałki nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej a nowa ekipa też może stworzyć równie wielką muzykę skoro Slash mówi,że ta płyta jest genialna to znaczy że na pewno tak jest biggrin.gif
  
Re: <bob> GN'R - Wiadomości
PostWysłano: Niedziela, 05 Marca 2006, 09:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




no jedynie to mnie podtrzymuje na duchu ze
zagrac to moze "prawie kazdy"
tzn kazdy dobry muzyk sesyjny zagra jak gunsi
ale spiewac jak axel byloby juz trudniej
dalej sie nie zdecydowalem
za taka kase chcialoby sie calych gunsow a nie a axla jeno
  
Re: GN'R - Wiadomości
PostWysłano: Niedziela, 05 Marca 2006, 16:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
*SUNrise*
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5273
Posty: 40


[ Osobista Galeria ]




no tak. ale... być może to pierwsza i ostatnia szansa na zaobaczenie Axla w Polsce. Ja już tam wolę iść niż za parę lat żałować, że miałam Axla pod nosem i nie zobaczyłam go. Niektórzy twierdzą, że bilety się nie sprzedadzą... W Polsce Gunsi są faktycznie nieco zapomniani, ale przejrzałam parę zagranicznych for GN'R i widzę, że do Warszawy ściągają m.in. fani z Niemiec, Anglii, Estonii, a nawet jakiś gość z Teheranu, napisał, że się do Polski na Gunsów wybiera, więc luz :]
  
Re: GN'R - Wiadomości
PostWysłano: Czwartek, 09 Marca 2006, 10:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Europejska Trasa Guns n'Roses

Ekipa Axla W.Rose'a powraca na nasz kontynent z serią koncertów

27 maja w Lizbonie rozpocznie się europejskie tournee Guns n'Roses. Axl W.Rose i jego koledzy zagrają 13 koncertów, między innymi w Polsce i Czechach. Trasa będzie promowała nowy, od dawna oczekiwany album "Chinese Democracy", który według niedawnych zapowiedzi ma się ukazać w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Oto rozpiska dotychczas potwierdzonych koncertów:

May 27 - Lisbon, POR @ Rock In Rio (Lisbon)
Jun. 3-4 - Milan, ITA @ Gods of Metal
Jun. 3-6 - Nürburgring, GER @ Rock am Ring
Jun. 09 - Dublin, IRE @ RDS Arena
Jun. 11 - Donington, UK @ Download
Jun. 13 - Prague, CZR @ Sazka Arena
Jun. 15 - Warsaw, POL @ Legia Stadium
Jun. 17 - Pannonia Fields, AUT @ Nova Rock
Jun. 20 - Paris, FRA @ Palais Omnisports de Paris-Bercy
Jun. 24 - Dessel, BEL @ Graspop Metal Meeting
Jun. 26 - Stockholm, SWE @ Globen
Jun. 29 - Roskilde, DEN @ Roskilde Festival
Jul. 05 - Helsinki, FIN @ Hartwall Arena

Informacje na temat koncertu w Warszawie można znaleźć na stronie organizatora: www.odyssey.pl. Codzienna Gazeta Muzyczna CGM.PL objęła patronat nad imprezą.

http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl.php?O_NEWS=18911370&PHPSESSID=9 9015cc0b2a5f51f31a64b4c4923c68e
  
Re: GN'R - Wiadomości
PostWysłano: Czwartek, 09 Marca 2006, 17:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Guns'N'Roses W Polsce: Są Bilety

Ruszyła już ogólnopolska sprzedaż biletów na jedyny i długo oczekiwany koncert Guns'N'Roses

Guns 'N' Roses zagrają 15 czerwca na stadionie Legii.

Ceny biletów:

płyta - 110 pln

trybuna kryta - 220 pln

sektor VIP - 330 pln

Bilety dostępne są na www.odyssey.pl oraz www.ticketpro.pl Na stronach Ticketpro znajdziecie również ogólnopolską listę sieci sklepów, które prowadzą sprzedaż biletów na ten koncert. Poza tym bilety sprzedawane są w sieci Media Markt.

http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl.php?O_NEWS=18961364&PHPSESSID=e 2b581bf020f5e2154e7ffd8e93f7d9b
  
GN'R - Wiadomości
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Guns N' Roses

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010