Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> R.E.M. -> WITAJCIE NA FORUM R.E.M.!!!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
WITAJCIE NA FORUM R.E.M.!!!
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 12:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Witam!

Mam niebywałą przyjmeność napisania pierwszego postu na nowym, hehowym forum dotyczącym grupy R.E.M.

Do tej pory raczej konserwatywnie trzymałem się jedynie forum U2 - Jushua Forum. No, ale cóż jakieś pół godziny narodził się w mojej głowie pomysł utworzenia forum R.E.M. No i jest!!! biggrin.gif Dzięki Eddy i Little_wild_girl!!!

Zapraszam Was gorąco do pisania. Wierzę, że na temat tak legendarnej grupy będziemy prowadzili wiele intrygujących dyskusji biggrin.gif

Na początek proponuję, żebyśmy w tym temacie pisali o sprawach organizcyjnych - o tym jak ma wyglądać forum, które niedługo będzie drugim po Joshua Forum wink.gif
  
Re: WITAJCIE NA FORUM R.E.M.!!!
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 13:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
luke
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3325
Posty: 164


[ Osobista Galeria ]




Witam ;-)


Na poczatek proponuje zalozyc pare topicow pogladowo dyskusyjnych i topici, ktore sa nam doskonale znane z forum Joshua. Mam tutaj na mysli temecik z bootlegami(pojedyncze i cale koncerty), z wideo, z nowinkami...
  
Re: WITAJCIE NA FORUM R.E.M.!!!
PostWysłano: Sobota, 20 Sierpnia 2005, 01:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Też witam :) Od razu zaznaczam, ze fanką REM i niestety nie mam obszernej wiedzy na ich temat zatem ten dział forum traktuję raczej rekreacyjnie ;))) Ale miło będzie poczytać i być może właczyć się (w tematy o których będę miała więcej niż blade pojęcie ;) ) w bez wątpienia ciekawe dyskusje :) Pozdrawiam :)
  
Re: WITAJCIE NA FORUM R.E.M.!!!
PostWysłano: Czwartek, 01 Września 2005, 18:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gevenkaven
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3561
Posty: 215


[ Osobista Galeria ]




Witam i ja biggrin.gif
  
Re: WITAJCIE NA FORUM R.E.M.!!!
PostWysłano: Sobota, 03 Grudnia 2005, 19:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




Atomic_Mario, szacunek eusa_clap.gif, R.E.M. to jest to smile.gif




Kurczę...
Wstawiłem tu ten post 3 miesiące temu i nadal mogę go edytować.
Przez ten kwartał forum prawie nie urosło, a szkoda doubt.gif
  
Re: WITAJCIE NA FORUM R.E.M.!!!
PostWysłano: Wtorek, 14 Marca 2006, 00:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




Eee, forum się nie rozkręci...
A szkoda sad.gif

do bani
  
Re: WITAJCIE NA FORUM R.E.M.!
PostWysłano: Czwartek, 10 Stycznia 2008, 22:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




LSQ :
Eee, forum się nie rozkręci...
A szkoda sad.gif


Może spróbujemy jednak rozkręcić to forum? Nowy album już blisko a w Polsce nia ma chyba innego forum dotyczącego tej zacnej kapeli sad.gif

Kto jest za?
  
WITAJCIE NA FORUM R.E.M.!!!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> R.E.M.

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010