Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> boje się..... Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
boje się.....
PostWysłano: Środa, 14 Września 2005, 16:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
biedronka159
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5085
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Witam. Nie wiem czy umieszczam swoje pytanie na dobrej stronie ale może znajdzie się ktoś kto mi pomoże. Od 50 dni nie mam miesiączki ;(. Boje się, że jestem w ciąży, ale z nikim nie współżyłam (całowałam się, przytulałam, siedziałam na kolanach, ale to wszystko w ubraniu, NIE BYŁO ŻADNEGO STOSUNKU PŁCIOWEGO). Wiec czy mogę być w ciązy???
Jestem załamana i bardzo się boje, ponieważ nie wiem co się dzieje.
Bardzo proszę o odpowiedż.
  
Re: <biedronka159> boje się.....
PostWysłano: Środa, 14 Września 2005, 16:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




<Kasia mode on>

Droga biedronko

Nie masz sie czym przejmowac, od calowania nie zachodzi sie w ciaze. Gorsza sprawa z tym siedzeniem na kolanach... Jednakze polecalbym wizyte u lekarza specjalisty... najlepiej ginekologa. Liste takich lekarzy znajdziesz w kazdej ksiazce telefonicznej.

<Kasia mode off>




Na Boga Eddek kiedy to forum bedzie moderowane? eusa_wall.gif
  
Re: boje się.....
PostWysłano: Środa, 14 Września 2005, 16:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




biedronka159 :
Witam. Nie wiem czy umieszczam swoje pytanie na dobrej stronie ale może znajdzie się ktoś kto mi pomoże. Od 50 dni nie mam miesiączki ;(. Boje się, że jestem w ciąży, ale z nikim nie współżyłam (całowałam się, przytulałam, siedziałam na kolanach, ale to wszystko w ubraniu, NIE BYŁO ŻADNEGO STOSUNKU PŁCIOWEGO). Wiec czy mogę być w ciązy???
Jestem załamana i bardzo się boje, ponieważ nie wiem co się dzieje.
Bardzo proszę o odpowiedż.

heh' skoro jak twierdzisz z nikim nie współzyłas to nie mozesz być w ciązy gdyz luidzie z natury rzeczy nie są wiatropylni A tak powaznie, powinnas czym prędzej udac sie do ginekologa!! w poście nie piszesz czy np nie zazywasz jakis leków, ktore mogą powodowac zmiany hormonalne..
  
Re: boje się.....
PostWysłano: Środa, 14 Września 2005, 22:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
biedronka159
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5085
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




mam 16 lat i nie biorę zadnych leków. a okres miałam za zwyczaj co 21-30 dni ale nidgy te odstępy nie były większe.
  
Re: boje się.....
PostWysłano: Czwartek, 15 Września 2005, 07:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Sama napisałas, że masz 16 lat. W tym wieku różne rozregulowania mają nierzadko miejsce, więc się nie przejmuj.
  
Re: boje się.....
PostWysłano: Piątek, 16 Września 2005, 22:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




biedronka159 :
mam 16 lat


No i nie wiem, kto w tym towarzystwie ma najmniej szarych komórek:
1. my wszyscy, którzy udzielamy jej dobrych rad i dajemy się złapać na mało smieszny i dosyć prymitywny dowcip
2. biedronka, która nie uważała na lekcjach biologii w podstawówce, na których powinno być małe conieco na temat rozmnażania (na pewno mówili, że wiatropylne są tylko roślinki: resztę można wydedukować wink.gif )


Pozdrawiam, cię Biedroneczko i polecam lekturę (o zgrozo: do czego to doszło redface.gif ) kolorowych czasopism - tam piszą co to sex. I koniecznie wybieraj te dla nastolatek, Panią Domu czy Claudię zostaw sobie na późniejsze dekady swojego życia - tam to już tylko rutyna i techniczne podejście do tematu.
  
Re: boje się.....
PostWysłano: Piątek, 20 Stycznia 2006, 21:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Amelia
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5838
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Jest jeszcze jedna możliwośc nie to że jesteś niedouczona tylko, że się upiłaś i nie pamiętasz zdaza sie... Kup sobie test ciążowy i nie będziesz miala wątpliwości smile.gif
  
Re: boje się.....
PostWysłano: Wtorek, 28 Lutego 2006, 20:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Sama napisałas, że masz 16 lat. W tym wieku różne rozregulowania mają nierzadko miejsce, więc się nie przejmuj.


Dokładnie, w zeszłym roku mimo iż miałam już wtedy 18 lat miesiączka wystąpiła u mnie dopiero po czterdziestu kilku dniach, a skoro ty masz 16 to chyba nie masz się czym martwić (zresztą ty sama wiesz najlepiej czy jest istotnie czym się martwić no nie?) ale dla pewności zasięgnij porady u specjalisty. Pozdrawiam i trzymaj się, będzie dobrze wink.gif
  
Re: boje się.....
PostWysłano: Wtorek, 28 Lutego 2006, 21:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Jak ktoś problemu nie zna, to niech się nie odzywa. cool.gif

Ja problem znam, więc mówię...

Droga biedronko! Nie bój się. wink.gif Kiedyś też tak miałam. W dodatku to było po narkozie, kiedy to operował mnie ten doktor, który bardzo.... mocno zawsze wszystkich bada, dlatego cała moja rodzina podejrzewała gwałt podczas zabiegu. tongue.gif crazy.gif

Napięcie rośnie.

Co było dalej?

Wysłano mnie do ginekologa. Zalecenie było jednoznaczne i bezwględne: NIE NOSIĆ KOMÓRKI W KIESZENI!!!

No i przeszło. biggrin.gif
  
Re: <little_wild_girl> boje się.....
PostWysłano: Wtorek, 28 Lutego 2006, 21:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




omg rotfl
  
Re: boje się.....
PostWysłano: Wtorek, 28 Lutego 2006, 21:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A to jakie mogą mieć dolegliwości panowie noszący komórki w kieszeniach?.. wink.gif
  
Re: <grusia> boje się.....
PostWysłano: Wtorek, 28 Lutego 2006, 22:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




panowie sa bezpieczni :P
tak jak po dluuuuugiej goracej kapieli ...

hmm niedlugo to beda naturalne metody planowania rodziny
polecane przez rydzyjko ehh..
  
Re: <J@ger> boje się.....
PostWysłano: Wtorek, 28 Lutego 2006, 22:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Ooo, czeeeść. wink.gif

A ta niedoszła metoda, którą ja podałam, to niby nienaturalna? cool.gif

Nie podstawiaj się, bym nie była zmuszona przeprowadzić wykładu. drunken_smilie.gif tongue.gif
  
Re: <little_wild_girl> boje się.....
PostWysłano: Środa, 01 Marca 2006, 00:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




przeca napisalem ze naturalne
ciekawym tylko czy beda popierane przez
media zapatrzone skrajnie w prawa strone
  
Re: boje się.....
PostWysłano: Wtorek, 21 Marca 2006, 23:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
panowie sa bezpieczni :P
tak jak po dluuuuugiej goracej kapieli ...

eusa_naughty.gif
nonono! dbaj o sprzęt biggrin.gif lol.gif
  
Re: <LSQ> boje się.....
PostWysłano: Wtorek, 21 Marca 2006, 23:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a czemu sadzisz ze nie dbam ?
  
Re: boje się.....
PostWysłano: Sobota, 08 Kwietnia 2006, 00:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
a czemu sadzisz ze nie dbam ?

Gorąca kąpiel + jajka = ... nie zaleca się :)
  
Re: <LSQ> boje się.....
PostWysłano: Sobota, 08 Kwietnia 2006, 11:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ty naprawde jestes taki glupi czy tylko udajesz ?
  
Re: <J@ger> boje się.....
PostWysłano: Sobota, 08 Kwietnia 2006, 13:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




confused.gif
Nie wiesz że gorąca woda jest zabójcza dla jąder??
  
Re: <LSQ> boje się.....
PostWysłano: Sobota, 08 Kwietnia 2006, 14:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




nie w zyciu o tym nie slyszałem :p
  
boje się.....
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010