Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Fotografia -> Europejska Akademia Fotografii w Warszawie zaprasza
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Europejska Akademia Fotografii w Warszawie zaprasza
PostWysłano: Sobota, 01 Kwietnia 2006, 16:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aglo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4048
Posty: 113


[ Osobista Galeria ]
ZAWSZE POD OKIEM MISTRZÓW
Europejska Akademia Fotografii

Europejska Akademia Fotografii istnieje od 2000 r. Jest szkołą o największym doświadczeniu na rynku prywatnych szkół fotograficznych w Polsce, otwartą dla wszystkich fotografujących .
Mając na celu wszechstronny rozwój studentów zarówno pod względem emocjonalnym jak również merytorycznym i warsztatowym wzorem szkół zagranicznych kładziemy nacisk na właściwy dobór przedmiotów teoretycznych i praktycznych. Dlatego kadra nauczycielska Europejskiej Akademii Fotografii składa się z mistrzów polskiej fotografii, wybitnych artystów, profesjonalistów związanych z fotografią komercyjną jak również z powszechnie szanowanych wykładowców zagadnień teoretycznych z najlepszych uczelni krajowych i zagranicznych.

Wykładowcy – uczmy się od mistrzów

Europejska Akademia Fotografii oferuje studentom zajęcia z:
▪ najwybitniejszymi specjalistami w dziedzinie fotografii, posiadającymi duży dorobek twórczy, stale pracującymi zawodowo, zarówno w Polsce, jak i za granicą. (m.in. Tomaszem Tomaszewskim, Izabelą Jaroszewską, Wojciechem Wieteską, Tomaszem Sikorą, Jackiem Porembą, Markiem Straszewskim, Krzysztofem Miękusem, prof. Aleksandrem Błońskim, Pawłem Żakiem, dr Piotrem Komorowskim).
▪ wykładowcami reprezentującymi zagraniczne szkoły fotografii (np. prof. Anthon Meijssen, Jan van Ijken, Wandą Michalak).
Znaczna ilość zajęć odbywa się w studio, a dla studentów istnieje wyjątkowa możliwość asystowania przy pracy najlepszych fotografów w Polsce.
Europejska Akademia Fotografii na stałe współpracuje z The Royal Academy of Art w Hadze (m.in. wspólne wystawy, wymiana studentów)

Program

Szkoła oferuje:
▪ 2 letnie studia dzienne i zaoczne
▪ 4 miesięczne warsztaty zaoczne i wieczorowe
▪ 2 miesięczne kursy.

Proces nauczania w Europejskiej Akademii Fotografii nastawiony jest na kreowanie warunków do indywidualnego rozwoju twórczego. Przedmioty wykładane są z wielką osobistą pasją i zaangażowaniem naszych wykładowców co pozwala studentom czerpać inspiracje do poszukiwań własnego stylu i sposobu na ekspresję swojej osobowości, wrażliwości i emocji. Bazą dla naszego programu edukacji są pracownie dydaktyczne, które ze względu na swoją rolę w systemie kształcenia Europejskiej Akademii Fotografii dzielimy na cztery główne typy:
Pracownie teorii fotografii, pracownie fotografii artystycznej, pracownie fotografii komercyjnej, pracownie technologiczne.
Ilość przedmiotów kierunkowych daje szansę na zdobycie solidnego warsztatu przyszłego fotografa w poszczególnych formach: fotografia artystyczna, fotografia mody i reklamowa, fotografia wnętrz, portret, fotografia inscenizowana, reportaż.
Szkoła dysponuje:
▪ 2 klimatyzowanymi salami wykładowymi;
▪ w pełni wyposażoną ciemnią do fotografii czarno białej i kolorowej oraz w pełni wyposażonym studiem fotograficznym dostępnymi dla studentów bezpłatnie również poza godzinami zajęć;
▪ dodatkowo 2 profesjonalnymi studiami fotograficznymi poza obiektem szkoły;
▪ umożliwia studentom ciągły dostęp do skanera typu Nikon Super Coolscan 8000 ED.
Po ukończeniu studiów absolwent otrzymuje dyplom w trzech specjalnościach do wyboru: artysta fotografik, fotograf reklamowy, fotograf mody.

Absolwenci czyli dlaczego warto?

Europejska Akademia Fotografii umożliwia zdobycie wiedzy, umiejętności, kontaktów i praktyki dających szanse na realny start w zawodzie.
Absolwenci naszej szkoły odnoszący sukcesy w dziedzinie fotografii podkreślają istotny wpływ nauki w Europejskiej Akademii Fotografii na swoje obecne osiągnięcia i dokonania.
Absolwenci szkoły zdobywają najwyższe wyróżnienia w prestiżowych konkursach (m.in. Grand Prix National Geographic, Canon, konkurs na najlepszy reportaż czasopisma Newsweek, Konkurs Polskiej Fotografii Prasowej) oraz odnoszą znaczne sukcesy w prezentacjach swoich prac na wystawach w Polsce i za granicą, pracują dla najlepszych fotografów oraz największych firm przemysłu fotograficznego. Prace dyplomowe są zawsze prezentowane na wystawach z udziałem przedstawicieli agencji reklamowych, agentów fotografów, fotoedytorów czasopism i dyrektorów galerii.


Europejska Akademia Fotografii / www.eaf.com.pl
ul. Mokotowska 4/6 00 - 641 Warszawa
tel./fax (022) 825 17 82 tel. kom. +48 603 312 894 i +48 500 167 312
  
Re: <aglo> Europejska Akademia Fotografii w Warszawie zaprasza
PostWysłano: Sobota, 01 Kwietnia 2006, 17:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]
Nie wiem czy masz swiadomosc :> ale to bezczelny SPAM :>
  
Europejska Akademia Fotografii w Warszawie zaprasza
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Fotografia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny Skup laptopów ursus prowadzimy również serwisDomix24.pl Wrocław melt do udrażniania rur wrocław Wrocław ul.Krynicka 7
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010