Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie -> Proźba o porade odnośnie WC
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Proźba o porade odnośnie WC
PostWysłano: Niedziela, 02 Kwietnia 2006, 15:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Niuton
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5549
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkich, jestem tutaj nowy :)

Z zamiarem zrobienia chłodzenia wodnego w moim kompie wacham sie juz od ponad roku, i nareszcie sie zabieram :) Ale do rzeczy, moja platforma to P4 3.0/800 1Mb cache s.478, Abit IC7-MAX3 no i narazie MX400, ale to sie zmieni na GF4 6600. A wiec wybrałem Blok X3N P478 + NB Abadon i875 Lite 3 w planach cos na grafę, Chłodnica Black Water 122 gwint 1/4 - 4x120mm, Rezerwuar własnej roboty + pompka Hydor Seltz L-30 II. Całość zamknięta w obudowie z plexi i tu sie zaczyan pod górkę. Dorwałem kolesia który wszystko z plexi mi wytnie na ploterze laserowym, i spox projekcik juz prawie mam przedni panet itd. problem w tym ze zatrzymałem sie na wybraniu miejsca na pompkę i pytanie a raczej 3 do was:

1. Układ powinien pociągnąc mi w przyszłości dodatkowy bloczek od grafy i HDD ????
2. Czy Hydor Seltz L-30 II może pracować wylotem u dół, poprostu podczepiona do góry nogami ( szukałem na forum ale nie znalazłem) czy nie bedzie to powodowało zapowietrzania sie układu ????
3. I ile kroćców w bloku X3N P478 by Mate :) u takiej konfigóracji i jaką kolejność proponujecie:

chłodnica ==> bloczek NB ==> CPU ==> rezerwuar ==> pompka ????

chodzi mi szczególnie o kolejnośc bloków bo wydaje mi sie ze najpierw NB potem CPU i gdzie pompka? ( rzeby nie była gotowana przez ciepłą wode )

To już chyba konieć, czekam na propozycje i sugestie :) Pozdro dla wszystkich a szczególnie Mate
  
Proźba o porade odnośnie WC
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010