Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> the end
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
the end
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 15:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




To nie jest koniec tego forum;-), po prostu kolejna ankieta:

Najlepsze finały w historii kina

W rankingu tym powinna znaleźć się moim zdaniem finałowa scena z Seksmisji - okrzyk przerażenia biednej siostruni na widok niemowlaka z jądrami i penisem:-D
Z tytułów wymienionych w rankingu moim faworytem jest the end ze "Skazanych na Shawshank".
Natomiast najbardziej zaskoczyło mnie zakończenie filmu pt "tajemnice Syriusza" (najbliższa sobota TVP1, 23:10).

Które zakończenia filmów uważacie za najlepsze lub najbardziej zaskakujące?
  
Re: <Obserwabla> the end
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 22:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




"hero" - do konca bylam pewna ze cesarz pozwoli odejsc bezimiennemu.
"siedem"
  
Re: <Ramzes> the end
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 22:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




a ja z "the ring" i ze "statku widmo" - do konca nie wiedzialam, czy uda im sie wyjsc z tego zywo,
jak sie wydawalo ze juz wszystkie zagadki sa rozwiazane,
to potem okazywalo sie ze to jednak byla podpucha tongue.gif
  
Re: the end
PostWysłano: Piątek, 17 Października 2003, 08:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




Jedno z najbardziej szokujących zakończeń miał film "Tańcząc w ciemnościach" Larsa von Trier'a. Do końca czekałam na cud. Cud się nie zdarzył, a ja przez kilka następnych dni chodziłam wstrząśnięta. O tym filmie nie mozna było przestać myśleć zaraz po jego zakończeniu, myślę, że trwa on we mnie do dzisiaj.
  
Re: <Pozioma> the end
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 10:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Zgadza się. Ja też przy ,,Ring-Krąg" i ,,Tańcząc w ciemnościach" oczekiwałem happy endu. Zapomniałem tylko, że to nie filmy amerykańskie... confused.gif
  
Re: <Ramzes> the end
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 12:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Król nie mógł mu pozwolic odejść. Po pierwsze w Chinach władza nie stawia sięponad prawem i skoro prawo mówiło, że zdrajce trzeba zabić to król nie mógł go ułaskawić bo miał taki kaprys. Po drógie gdyby go ułaskawił to by pokazał słąbość, a tylko silną ręką mógł zjednoczyć państwo, stworzyćcesarstwo i zakończyćwieloletnie wojny.
  
Re: <Pozioma> the end
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 12:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ale przecież ona zabiła człowieka. Fakt, że facet na to zasługiwał, ale prawo nie usprawiedliwia samosądów.
  
Re: <Obserwabla> the end
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 12:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Najbardziej zaskoczyłmnie finał Cube. Po prostu go zabrakło.crazy.gif
Najbardziej wkurzył mnie finał serialu Farscape. Tak poprostu nie można było zrobić.(nie będę spoilował) Nawet jeśli producenci liczyli na protesty fanów przeciwko wycofaniu sięSciFi channel ze sponsoringu.
Dobre zakończenie serialu miał Star Trek Voyager.
Dobre zakończenie miał Nieśmiertelny IV.
Niepasujące do całości zakończenie ma Dark Water.
No i jeśli japońslkie to anime Neon Genezis Evangelion. Jak ktośto zrozumiał to proszę o wytłumaczenie.crazy.gif
Cypher. Tu do końca nie wiadomo o co chodzi. Lubie takie filmy, w których jak wydaje się, że sięwie wszystko to tylko siętak wydaje.
Godziny. Tak to już koniec! Nareszcie!!!

To tak kilka jakie mi do głowy przyszło.
  
Re: the end
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 12:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Ale przecież ona zabiła człowieka. Fakt, że facet na to zasługiwał, ale prawo nie usprawiedliwia samosądów.



Ona zabiła człowieka by ratować syna. To był jej świadomy wybór. Gdy miała szansę obrony zrezygnowała z niej.


Zresztą ja przewidywałem jak się "Tańcząc..." skończy. Tyle tylko że nie przeszkodziło mi to w "odczuwaniu" filmu. Najbardziej zaskakujące zakończenie? Chyba tylko serial The X Files zaskakiwał mnie regulanie... a filmy raczej żadko. Ale najmniej zaskakujące zakończenie miał dla mnie (przynajmniej z ostatnio oglądanych) Equlibrium. Schemat jakich mało na świecie :/
  
Re: <Obserwabla> the end
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 12:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A no i jeszcze zakończenie najnowszego Terminatora.
  
Re: the end
PostWysłano: Piątek, 24 Października 2003, 22:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Król nie mógł mu pozwolic odejść. Po pierwsze w Chinach władza nie stawia sięponad prawem i skoro prawo mówiło, że zdrajce trzeba zabić to król nie mógł go ułaskawić bo miał taki kaprys. Po drógie gdyby go ułaskawił to by pokazał słąbość, a tylko silną ręką mógł zjednoczyć państwo, stworzyćcesarstwo i zakończyćwieloletnie wojny.

wiem, wiem.
ale on tez byl czlowiekiem. i zauwaz, ze walczyl ze soba, a wyboru dokonal dlatego zeby nie stracic honoru.
  
the end
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010