Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> Koncert Placebo Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Koncert Placebo
PostWysłano: Sobota, 25 Lutego 2006, 20:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
me
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6056
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkich!!! Czy ktoś z Was wybiera się na koncert Placebo??? Niestety moja przyjaciółka nie słucha ich muzyki i nie mam z kim jechać sad.gif .
  
Re: <me> Koncert Placebo
PostWysłano: Sobota, 25 Lutego 2006, 20:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eehem...
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4839
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




ja ja biggrin.gif muszę zacząć oszczędzać ;) a pojadę chyba z siostrą...
  
Re: Koncert Placebo
PostWysłano: Niedziela, 26 Lutego 2006, 02:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agalu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5041
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




Ja też sie wybieram, z kim tego nie wiem, eusa_eh.gif bo znajomi nie przepadaja za Placebo, no ale nie tylko oni beda grac.
  
Re: Koncert Placebo
PostWysłano: Niedziela, 26 Lutego 2006, 12:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




Ja jade jeśli zdam na prawko w końcu i będę miała autko :) pojade pewnie z chłopakiem, mimo że nie slucha Placebo albo z siostrą [która jeszcze ich w miarę trawi biggrin.gif ] wink.gif
  
Re: Koncert Placebo
PostWysłano: Niedziela, 26 Lutego 2006, 15:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dAde
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5346
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




No będę i ja ;).
  
Re: <me> Koncert Placebo
PostWysłano: Niedziela, 26 Lutego 2006, 18:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Leni
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6060
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




a ja chyba nie pojadę, bo nie mam z kim :(
  
Re: Koncert Placebo
PostWysłano: Czwartek, 02 Marca 2006, 12:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dAde
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5346
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Jedźcie jedźcie, do ekipy artystów dołączył Manu Chao.
  
Re: <dAde> Koncert Placebo
PostWysłano: Wtorek, 14 Marca 2006, 11:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




prawdopodobnie we wrześniu będzie drugi koncert Placebo w tym roku, w Warszawie.
  
Re: Koncert Placebo
PostWysłano: Wtorek, 14 Marca 2006, 13:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dAde
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5346
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




To jakaś nowa informacja czy jedna z poprzednich, która mówiła o jesiennym koncercie Placków w Warszawie?
  
Re: Koncert Placebo
PostWysłano: Wtorek, 14 Marca 2006, 13:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agalu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5041
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




NO własnie czy to jest pewna inforamcja, chociaz ja i tak jestem juz zadowolona z koncertu w Gdyni biggrin.gif biggrin.gif
Pozdrowienia
  
Re: Koncert Placebo
PostWysłano: Piątek, 24 Marca 2006, 20:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Makenay
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5384
Posty: 167


[ Osobista Galeria ]




mozliwe ze bede w tym czasie na wakacjach w Trjmiesie wiec mam nadzieje ze uda mi sie pojsc na koncert wink.gif
  
Re: Koncert Placebo
PostWysłano: Środa, 05 Kwietnia 2006, 00:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mawu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5812
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




Max :
prawdopodobnie we wrześniu będzie drugi koncert Placebo w tym roku, w Warszawie.

co za bzdura!! normalna trasa promująca Meds zaczyna się dopiero na jesień (październik-listopad)
  
Re: Koncert Placebo
PostWysłano: Wtorek, 11 Kwietnia 2006, 09:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
allergic88
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6195
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Bardzo bym chciała jechać na koncert Placebo do gdynii ale niestety nie ma z kim czy jest ktoś może z Torunia albo okolic z kim można byłoby się zabrać eusa_eh.gif [/b]
  
Re: Koncert Placebo
PostWysłano: Środa, 12 Kwietnia 2006, 21:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




Chyba mnie nie będzie, a szkoda.
(i tak od Placebo wolę Franz Ferdinand cool.gif )
  
Re: Koncert Placebo
PostWysłano: Środa, 26 Kwietnia 2006, 18:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




mam nadzieję, że koncert Placebo w Warszawie wypali - na Opene'r niestety jechać nie mogę. a jesień, Warszawa i koncert brzmi nieźle biggrin.gif
  
Re: Koncert Placebo
PostWysłano: Środa, 03 Maj 2006, 14:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
PJAY
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4558
Posty: 42


[ Osobista Galeria ]




JA też jadę z brandziakiem - karnety już nabyte droga kupna biggrin.gif
  
Re: Koncert Placebo
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Maj 2006, 03:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Intro
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6305
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Jade z Poznania samochodem...jak ktos chce sie zabrac...mam wolne miejsce :) Zrzucamy sie na paliwo po 30 zł tak wiec taniutko ;) W razie czego piszcie na gg 2025188 :) Pozdrawiam:)
  
bilety open`er fest.
PostWysłano: Czwartek, 22 Czerwca 2006, 12:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sekta77
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6368
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




witam
mam do sprzedania dwa bilety na cały open`er fest., każdy po 199. wygrane w konkursie (jest jeszcze możliwość rezerwacji miejsc na p. namiotowym). sam miałem tam jechać, ale finansowo nie dam rady. jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany to proszę o kontakt:

gg5802100.
  
Re: Koncert Placebo
PostWysłano: Niedziela, 25 Czerwca 2006, 14:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Weronika
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #5624
Posty: 1072


[ Osobista Galeria ]




Ja miałam jechać z bratem i jego żoną, wycofali się jednak z tego pomysłu. Czas ten spędzę w Katowicach, m.in. świętując rocznicę koncertu, na którym mnie nie było wink.gif . Mam nadzieję, że Placebo odrobię sobie we wrześniu, jeśli oczywiście do tego czasu znajdzie się jakiś chętny, by ze mną jechać.
  
Re: Koncert Placebo
PostWysłano: Niedziela, 25 Czerwca 2006, 22:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
absta
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5206
Posty: 159


[ Osobista Galeria ]




Będę na koncercie w Gdyni i strasznie się z tego cieszę biggrin.gif
  
Koncert Placebo
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010