Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Badania opinii o związku nieformalnym:)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Badania opinii o związku nieformalnym:)
PostWysłano: Czwartek, 06 Kwietnia 2006, 23:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
socjolozka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6176
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




W ramach warsztatow na uczelni(socjologia UWr)przeprowadzam badanie, na temat, ktory zresztą sama sobie wybrałam, opinii kobiet i mężczyzn, mieszkających wspólnie(przynajmiej 3 miesiące) w związku nieformalnym, o tymze zwiazku, o ogranizacji wspolnego zycia, podejmowaniu wspolnych decyzji, porownaniu niektorych kwestii. Jest to badanie opisowe.
Zwracam sie do was z prosba o ujawnienie sie , namowienie swoich partnerek(nalezy wypelnic 2 ankiety-1. jest dla kobiety, a 2. dla mężczyzny) i wziecie udzialu w badaniu
Jest ono w formie ankiety-wszystkie pytanie maja postać zamknieta więc wystarczy tylko wybrac odpowiedzi z przeze mnie zaproponowanych.
Co wy na to??? Zachęcam do udzialu w rozwoju nauki:)
  
Re: <socjolozka> Badania opinii o związku nieformalnym:)
PostWysłano: Piątek, 07 Kwietnia 2006, 01:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Czy mam rozumieć, że męską część populacji uważasz za niezdolną do pojmowania trudnych pojęć ?? lol.gif
  
Re: <Wujek Zed> Badania opinii o związku nieformalnym:)
PostWysłano: Piątek, 07 Kwietnia 2006, 13:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
socjolozka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6176
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




smile.gif Po prostu na innym forum pewien pan zarzucil mi niepoprawnosc metodologoczna (napisal ze uzywajac slowa"kohabitacyjny" wymadrzam sie lol.gif ) Przepraszam jesli kogos urazilam wink.gif
  
Badania opinii o związku nieformalnym:)
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010