Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie -> Ktorego Winampa?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Ktorego Winampa?
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Września 2003, 13:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Dude
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #90
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Ktora wersje winampa mozecie mi polecic?
Slyszalem wiele zlego o wersji 3 za to ponoc
2.8 jest najlepszy?
Aha, nie chce miec zadnych wodotryskow, skorek itp.
Chce po prostu miec niezawodny i szybki program
do odtwarzania mp3 i latwego tworzenia playlist.
Pozdrawiam
  
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Września 2003, 21:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Zależy jaki masz komputer. Na nowym to nie ma problemu z 3. Na starych ponoć bywa. Generalnie 2.8 jest dobry. Jak go masz to nie ma sensu zmieniać. 3 jest jakiś taki dziwny. No ale jak instalujesz nowy to najlepiej najnowszy.
  
Re: Ktorego Winampa?
PostWysłano: Środa, 17 Września 2003, 21:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adam
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #10
Posty: 197


[ Osobista Galeria ]




2.8x Lite
  
Re: Ktorego Winampa?
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 04:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Piotrek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #313
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Winamp 3.0 jest spoko tylko mam z nim pewien problem dokladnie chodzi jak zmienie skorke i wylacze winampa to wyskakuje mi okienko ze jest jakis blad ( mam Win XP Pro) i czy wyslac raport gdzies tam bla bla bla.....tzn mam jedna skorke i nie mam z nia problemu a z innymi mam kij wie o co chodzi. Ehhh ta mechanizacja !!!! :)
  
Re: <Piotrek> Ktorego Winampa?
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 11:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




aaa czy nadal z winampie 3.x jest taki..hm bug ze jak sie go wylaczy i wlaczy spowrotem to kawalek ktory jest akurat na playliscie jako ten odtwarzany to jest ten pierwszy ?, tzn nie zapamietuje ktory kawalek jest ostatnio grany.

czemu tego nie poprawili, tzn jak wychodzily betki, ale zdaje mi sie ze nadal tak, to myslalem sobie ze to taki bug, przeciez pewnie mieli tysiace listow na ten temat ;)

ale po co strzepie tutaj palce, moze juz poprawili to, a wtedy hello winamp 3 ;), a moze i 5 ;)
  
Re: Ktorego Winampa?
PostWysłano: Sobota, 25 Października 2003, 17:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kprip
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #356
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Moim zdaniem najlepszy jest winamp 2.9 (jeżeli wolisz prostrzy programik do słuchania muzy) jest on dostępny na www.winamp.com
  
Ktorego Winampa?
Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010