Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> umowa z agencja pracy a ciąża?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
umowa z agencja pracy a ciąża?
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Kwietnia 2006, 16:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
karolcia23
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6174
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




jestem zatruniona w agencji pracy na umowe o prace w pelnym wymiarze pierwszą umowe mialam na 2 tyg. druga obecna na miesiac nastepna ma byc na 3 miesiace niedawno dowiedzialam sie ze jestem w ciazy wiec moje pytanie- czy agencja bedzie mogla ze mną rozwiazac umowe?? Bo slyszamam ze agencje pracy maja swoje odrebne przepisy, ale czy to prawda?? Prosze o odpowiedz bo teraz jestem w kropce i boje sie o moje stanowisko pracy kiedys wyjdzie fakt ze jestem w ciąży...
  
Re: <karolcia23> umowa z agencja pracy a ciąża?
PostWysłano: Sobota, 08 Kwietnia 2006, 09:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
karolcia23
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6174
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




czy ktos mi udzieli rady?????????????????bo ja juz mam drugie pytanie ...Oczywiscie chodzi o agencje pracy, czy kobieta w ciazy moze byc zatrudniana w godzinach nocnych tak jak ja teraz od 22 do 6 rano
  
umowa z agencja pracy a ciąża?
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010