Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> Jaka ładowarka do akumulatorków?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Jaka ładowarka do akumulatorków?
PostWysłano: Niedziela, 19 Października 2003, 22:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
yanq33
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #287
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Poszukuję dobrej uniwersalnej ładowarki do akumulatorków NiCd i NiMH. Fajnie jakby miała tryb głębokiego rozładowania, odświeżania ( formowania) oraz testowania. Mam na ten zakup ok 150 pln. Macie jakieś sugestie?
  
Re: Jaka ładowarka do akumulatorków?
PostWysłano: Sobota, 25 Października 2003, 15:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
s-z-a-k-a-l
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #361
Posty: 32


[ Osobista Galeria ]




Ja powiem tak. Jezeli to ma być naprawdę dobra ładowarka to powinienes kupić coś co ładuje powoli akumulatory a nie najbardziej popularne dzisiaj tzw. r o z p i e r d....
Najlepsze sa takie prof. motorolli - niestety na taka to msuialbys przeznaczyc minimum 500-700zl. za 150zl. to niestety nie kupisz niczego naprawdę pozadnego. Niemniej jezeli chodzi ci o ladowanie aku AA badz AAA to ich ceny sa tak male ze ja bym postawil na jakas poprostu szybka i tania - bo wydajac 150zl. zakupisz generalnie to samo co za 50zl. tylko w innej obudowie i z innym napisem.
  
Re: <s-z-a-k-a-l> Jaka ładowarka do akumulatorków?
PostWysłano: Sobota, 25 Października 2003, 18:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja miałem GP, mam też EcoCell (czyli firma krzak).
Dlaczego GP miałem? http://www.dyskusje.pl/p/662410
  
Re: Jaka ładowarka do akumulatorków?
PostWysłano: Niedziela, 26 Października 2003, 15:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
yanq33
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #287
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Dzięki Wam za pomoc smile.gif Zamówiłem ładowarkę Emos`a za niecałe 81.25 pln z przesyłką.
s-z-a-k-a-l :
Ja powiem tak. Jezeli to ma być naprawdę dobra ładowarka to powinienes kupić coś co ładuje powoli akumulatory
Tak sie składa że mam 10 letnia ładowarkę Sanyo (AA, prąd ładowania 100mA confused.gif ), która jak dotąd mnie nie zawiodła ale niestety nie jest w stanie naładować nowoczesnych akumulatorków NiMH
s-z-a-k-a-l :
Niemniej jezeli chodzi ci o ladowanie aku AA badz AAA to ich ceny sa tak male ze ja bym postawil na jakas poprostu szybka i tania
Ale mi chodziło o ładowarkę uniwersalną która obsuguje R6/AA,R03/AAA,R14/C,R20/D, 1x9V/6F22. Natomiast zgodzę się z Tobą że nie warto oszczędzać akumulatorków poprzez długie ładowanie małym prądem, ceny ich (akumulatorków) są dziś na tyle niskie że nawet 50% obniżenie żywotności nie jest problemem cool.gif
  
Jaka ładowarka do akumulatorków?
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010