Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> ankieta dla kobiet
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
ankieta dla kobiet
PostWysłano: Czwartek, 08 Grudnia 2005, 17:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ginka
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5560
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam Serdecznie!
Jestem studentką medycyny i piszę pracę naukową dotyczącą samobadania piersi przez kobiety. Wszystkie panie, które są zainteresowane wypełnieniem ciekawej, anonimowej ankiety proszę o kontakt na email: Wygląda to tak, że zainteresowanym paniom, ktore skontaktują sie ze mna mailowo wysle ankietę, którą po wypełnieniu wystarczy odesłać z powrotem w załączniku.
Wszystkim chętnym z góry dziękuję, pozdrawiam i zapraszam do wypełnienia ankiety!
  
Re: <GKginka> ankieta dla kobiet
PostWysłano: Czwartek, 08 Grudnia 2005, 17:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




skoro emil jest w jedna i druga strone to nie jest to anonimowe :P
nie lepiej zrobic to w necie ?
  
Re: ankieta dla kobiet
PostWysłano: Czwartek, 16 Lutego 2006, 20:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
skoro emil jest w jedna i druga strone to nie jest to anonimowe :P
nie lepiej zrobic to w necie ?

eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: ankieta dla kobiet
PostWysłano: Sobota, 08 Kwietnia 2006, 17:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
socjolozka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6176
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




A ja chetnie wezme udzial w badaniu i wypelnie ankiete-wyslalam juz maila. Wiem co to za bol z szukaniem ludzi do badan...-zapraszam na temat o badaniu opinii o zwiazkach nieformalnych smile.gif
  
ankieta dla kobiet
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010