Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> DLACZEGO ZYJECIE BEZ ŚLUBU ZE SWOIMI FACETAMI ALBO BEZ NICH?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
DLACZEGO ZYJECIE BEZ ŚLUBU ZE SWOIMI FACETAMI ALBO BEZ NICH?
PostWysłano: Czwartek, 16 Marca 2006, 15:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fantazja
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6107
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




CZY SA WSROD WAS 30-LATKI, KTORE NADAL SA PANNAMI?

JAK SIE Z TYM CZUJECIE?

I DLACZEGO NIE WYSZLYSCIE JESZCZE ZA MĄŻ?
  
Re: DLACZEGO ZYJECIE BEZ ŚLUBU ZE SWOIMI FACETAMI ALBO BEZ NICH?
PostWysłano: Czwartek, 16 Marca 2006, 17:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




fantazja :
CZY SA WSROD WAS 30-LATKI, KTORE NADAL SA PANNAMI?

JAK SIE Z TYM CZUJECIE?

I DLACZEGO NIE WYSZLYSCIE JESZCZE ZA MĄŻ?


Są.
Źle.
Bo nikt mi się nie oświadczył. sad.gif [/b]
  
Re: <fantazja> DLACZEGO ZYJECIE BEZ ŚLUBU ZE SWOIMI FACETAMI ALBO BEZ NICH?
PostWysłano: Czwartek, 16 Marca 2006, 18:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a czemu krzyczysz ?
caps sie zblokowal ?
  
Re: DLACZEGO ZYJECIE BEZ ŚLUBU ZE SWOIMI FACETAMI ALBO BEZ NICH?
PostWysłano: Czwartek, 16 Marca 2006, 22:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A przepraszam szanowną autorkę wątku: to jakaś forma ankiety? Bo trochę na nią zakrawa :P
  
Re: <grusia> DLACZEGO ZYJECIE BEZ ŚLUBU ZE SWOIMI FACETAMI ALBO BEZ NICH?
PostWysłano: Czwartek, 16 Marca 2006, 23:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




nie przejmuj się, Ciebie jeszcze nie dotyczy wink.gif
  
Re: DLACZEGO ZYJECIE BEZ ŚLUBU ZE SWOIMI FACETAMI ALBO BEZ NICH?
PostWysłano: Czwartek, 16 Marca 2006, 23:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A tak, cieszę się bardzo wink.gif
Raczej chciałam podkreślić, że suche zadawanie pytań na dyskusję mi nie wygląda. Może za jakiś czas to jednak się jakoś rozwinie? eusa_eh.gif
  
PostWysłano: Piątek, 17 Marca 2006, 11:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fantazja
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6107
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




ok sorki,

sama jestem samotna kobieta tzn. nie do konca bo jestem w zwiazku
ale oczywiscie facet z ktorym sie spotykam zreszta nie pierwszy juz
chyba raczej nie ma ochoty na malzenstwo i rodzine.

a ja bym bardzo chciala... sad.gif

i chcialabym tez miec dziecko ale przeciez jak mam sie zdecydowac
na to skoro facet sie nie kwapi.

w zwiazku z tym zastanawiam sie czy tylko ja mam takiego pecha
i przyciagam tego typu facetow albo czy robie cos nie tak...
czy inne panie tez maja podobne doswiadczenia,
dlaczego faceci nie chca sie zenic?

stad moje pytanie do was dziewczyny

krzycze bo to akt rozpaczy

mam dosc zmieniania co kilka lat partnera i nie chce skonczyc jako
zgorzkniala, samotna staruszka
  
Re: DLACZEGO ZYJECIE BEZ ŚLUBU ZE SWOIMI FACETAMI ALBO BEZ NICH?
PostWysłano: Sobota, 18 Marca 2006, 00:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Stwierdzenie z ust mezczyzny, z ktorym sie jest, ze nie chce miec dzieci, przy swiadomosci, ze jego partnerka tego pragnie, niszczy cale podloze dla wspolnej przyszlosci. Takie jest przynajmniej moje zdanie...

fantazja :
w zwiazku z tym zastanawiam sie czy tylko ja mam takiego pecha
i przyciagam tego typu facetow albo czy robie cos nie tak...
czy inne panie tez maja podobne doswiadczenia,
dlaczego faceci nie chca sie zenic?



Takie uogolnienia nie sa raczej mozliwe, ze faceci nie chca sie zenic. Wydaje mi sie, ze ten nie chce brac slubu, ktory nie widzi w obecnej partnerce tej jedynej na cale zycie. Jesli sie kogos kocha i nie traktuje sie danej znajomosci przelotnie, to rzecza naturalna jest, ze mysli sie wowczas o ulozeniu sobie zycia z ta osoba. Zatem jesli takich intencji ze strony partnera sie nie widzi, to nalezy zadac sobie pytanie, jakie plany odnosnie mojej osoby ma druga strona? Czy traktuje ten zwiazek i mnie automatycznie powaznie?
  
Re: <fantazja> DLACZEGO ZYJECIE BEZ ŚLUBU ZE SWOIMI FACETAMI ALBO BEZ NICH?
PostWysłano: Niedziela, 19 Marca 2006, 23:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fermina
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2494
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Zgadzam się z Kosmopolitką.
I poszłabym dalej...
Najczęściej jeśli druga strona proponuje nam np. wspólne mieszkanie, wspólne wyjazdy itd. ale mimo gorących wyznań miłosnych nie proponuje wspólnego życia (w znaczeniu najprostrzym z możliwych - małżeństwa) to znak, że gdzieś z tyłu głowy kołacze jej/jemu uparta myśl - "znajdzie się ktoś lepszy".
Inna sprawa, że kobiety częściej niż mężczyźni (a może to tylko stereotyp - chciałabym żeby tak było) gotowe są przystać na kompromis pt. "może mogłabym żyć bez niego ale z drugiej strony... mogłabym z nim żyć"
  
Re: <fantazja> DLACZEGO ZYJECIE BEZ ŚLUBU ZE SWOIMI FACETAMI ALBO BEZ NICH?
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Marca 2006, 11:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnes
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3962
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Wstydzę się trochę tego, ze jestem panną w wieku 32 lat, podczas gdy 20-paro letnie dziewczyny z mojej rodziny mają już mężów i dzieci. Oczywiście boję sie, że nie zdążę zostać matką, no i wiadomo, że jest coraz trudniej z ciążą, urodzeniem, zdrowiem dziecka... Nie wyszłam za mąż pewnie dlatego, że w odpowiednim do tego wieku nie poznałam wlasciwego faceta. Teraz go mam, ale on nie chce się żenić, jest kawalerem i dobrze mu z tym, jesteśmy dorośli, nie zależymy od rodziców. Może gdybym go po prostu zmusiła.... bo tak to on nie ma w tym zadnego interesu, ma przecież w jednej osobie i gospodynię domową i kochankę. Błąd polega jak sądzę na zbyt długim mieszkaniu razem bez ślubu i nie ustaleniu konkretnego planu na życie przed tym wspólnym zamieszkaniem.
  
Re: DLACZEGO ZYJECIE BEZ ŚLUBU ZE SWOIMI FACETAMI ALBO BEZ NICH?
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Marca 2006, 17:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Rozmawiałam z pewnym przedstawicielem płci brzydkiej, żeby poznać jego zdanie w tej kwestii, bo wyraźnie przeważają tu damskie głosy. Pozwólcie, że nie będę ujawniała źródła moich informacji. smile.gif

Dowiedziałam się - właśnie z owego męskiego punktu widzenia - że istnieją trzy powody, dla których faceci się nie żenią; nie decydują na wspólne zamieszkanie z kobietą; nie decydują się na posiadanie dzieci:

1. Lęk przed byciem porzuconym przez kobietę w momencie, w którym facet jest pewien przyszłości i sensu tego związku.
2. Brak pewności, czy to jest ta jedyna, czy tylko przelotna miłostka.
3. Brak gotowości emocjonalnej (jeszcze tego nie czuje w sercu) ze strony faceta do podjęcia decyzji o małżeństwie, zamieszkaniu razem, posiadaniu dzieci.

I jeszcze jedna uwaga - jeśli dwa pierwsze punkty nie zaistnieją, trzeci na pewno się nie pojawi. A z kolei jeśli są już dwa pierwsze, trzeci na pewno też będzie - jest to tylko kwestią czasu.
  
Re: <agrace> DLACZEGO ZYJECIE BEZ ŚLUBU ZE SWOIMI FACETAMI ALBO BEZ NICH?
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Marca 2006, 18:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




2 pierwszych punktow nie zauwazylem u siebie
ale 3 tak
jesli chodzi o dzieci
tak wiec nie mozesz tak uogolniac
  
Re: DLACZEGO ZYJECIE BEZ ŚLUBU ZE SWOIMI FACETAMI ALBO BEZ NICH?
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Marca 2006, 18:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
2 pierwszych punktow nie zauwazylem u siebie
ale 3 tak
jesli chodzi o dzieci
tak wiec nie mozesz tak uogolniac


J@ger, to, co napisałam, nie jest moje. Ja tylko przekazałam treść słów kogoś innego, więc jeśli uważasz to za uogólnienie, nie ja jestem jego autorką. smile.gif

A tak swoją drogą, to sama jestem ciekawa opinii innych panów w tej kwestii. Mężczyźni, odezwijcie się! Jak to z wami jest? Podzielcie się swoją opinią w tym temacie.
  
Re: DLACZEGO ZYJECIE BEZ ŚLUBU ZE SWOIMI FACETAMI ALBO BEZ NICH?
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Marca 2006, 19:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




agrace :
Mężczyźni, odezwijcie się! Jak to z wami jest?


A dziękuję, ze mną wszystko OK wink.gif
  
Re: <Wujek Zed> DLACZEGO ZYJECIE BEZ ŚLUBU ZE SWOIMI FACETAMI ALBO BEZ NICH?
PostWysłano: Piątek, 24 Marca 2006, 14:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Czy aby napewno? lol.gif
  
Re: DLACZEGO ZYJECIE BEZ ŚLUBU ZE SWOIMI FACETAMI ALBO BEZ NICH?
PostWysłano: Piątek, 24 Marca 2006, 14:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Kosmopolitka :
Czy aby na pewno? lol.gif


wink.gif
  
Re: <agrace> DLACZEGO ZYJECIE BEZ ŚLUBU ZE SWOIMI FACETAMI ALBO BEZ NICH?
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Kwietnia 2006, 12:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




A cóż my, Marek mamy powiedzieć. I żona, i dziecko...
Nie do nas pytanie.......
Ale czytam i obserwuję.
  
DLACZEGO ZYJECIE BEZ ŚLUBU ZE SWOIMI FACETAMI ALBO BEZ NICH?
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010