Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja -> wasze zainteresowania Idź do strony 1, 2, 3 ... 5, 6, 7
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
wasze zainteresowania
PostWysłano: Niedziela, 26 Października 2003, 12:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ania
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #332
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




Jak w topicu,czym się interesujecie,co trenujecie,dlaczego i wogóle piszcie jak najwięcej biggrin.gif
  
Re: wasze zainteresowania
PostWysłano: Niedziela, 26 Października 2003, 13:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




była jazda na rowerach , teraz jest siatkówka i trenowanie mózgu :P
  
Re: <Ania> wasze zainteresowania
PostWysłano: Niedziela, 26 Października 2003, 17:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




JA? ja ostatnio przechodze powrót do normalnego stanu zdrowia fizycznego. smile.gif Choć muszę przyznać że po dwu letniej przerwie w czymkolwiek jest to dosyć trudne zadanie. Jak wyzdrowieję do końca, to wracam do jazdy na rolkach i do karate, bo już usiedzieć nie mogę wink.gif.

Ps. fajne zdjęcie aniu:-)
  
Re: wasze zainteresowania
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Października 2003, 01:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




bylo judo przez 3-4 lata, nic nie pamietam i nie chce, bo sztuka malo skuteczna, potem rolki przez ponad 2 lata, tez przeszlo, a od listopada po przerwie 3 miesiecznej wracaj do tajskiego boxu ;), ktory jest akutalnie u mnie na pierwszym miejscu, kondycja sie poprawia, czuc sie mozna bezpieczniej itp itp itp ;)
  
Re: wasze zainteresowania
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Października 2003, 08:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




marekyeah :
..., to wracam do jazdy na rolkach i do karate, bo już usiedzieć nie mogę wink.gif.

Ps. fajne zdjęcie aniu:-)


NO tak w sumie to ja sobie kupiłem w tym roku rolki do wyczynowki(no i do wyczynowki) i chcialem bardzo sie nauczyc przez te wakacje (kiedys jezdzilem i to duzo, ale mi ukradli), ale jakos nie udalo mi sie:( Za malo czasu, a poza tym nikt u mnie nie jezdzi. :(((( A samemu troche smutno:D
  
Re: wasze zainteresowania
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Października 2003, 08:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ania
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #332
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




No ja trenuje Capoeira i mam nadzieje,że będę jeszcze dłuuuugo trenować,ponieważ jest to coś niesamowitego



ps.dzięki,zdięcie też mi się podoba biggrin.gif
  
Re: <Ania> wasze zainteresowania
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Października 2003, 12:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




ja jeżdżę na łyżwach hokejowych, a mam zamiar kupić sobie kij hokejowy (+ reszta sprzętu) i grać w hokeja (amatorsko oczywiście);
latem biegam, jeżdżę na rowerze, a jak jest gdzie, to gram w plażówkę;
ale najbardziej kocham łyżwy
  
Re: <Ania> wasze zainteresowania
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Października 2003, 13:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Na maksa poszedłem ze dwa lata temu, gdy jednocześnie trenowałem karate shotokan, uczyłem się grać w tenisa, co tydzień pływałem na basenie, codziennie jeździłem na rowerze, od czasu do czasu biegałem i jeździłem na rolkach. W tym roku jestem zmuszony do oszczędzania. Na rowerze nadal jeżdżę codziennie, bo jak inaczej, ale ostatni raz pływałem pod koniec wakacji, w tenisa nie grałem już dawno, a jeżeli chodzi o karate, to przedłużyłem sobie, niestety, wakacyjną przerwę. Mam zamiar wznowić treningi od listopada...
Aha, lubię jeszcze narty, ale to jest jeden, góra tygodniowy wyjazd raz w roku. W zeszłym roku byłem w czeskim Pecu pod Śnieżką. Bardzo sobie chwalę tamtejsze warunki i trunki ;)
  
Re: wasze zainteresowania
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Października 2003, 15:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




Ania :
No ja trenuje Capoeira i mam nadzieje,że będę jeszcze dłuuuugo trenować,ponieważ jest to coś niesamowitego
biggrin.gif

podobnie myslimy:D
  
Re: wasze zainteresowania
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 09:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




Jak już kilka osob słyszało grupa w Słupsku zostala zawieszona:( , ale z tego co wiem to nie na długo. No nic :D ja lece 3majcie sie
  
Re: wasze zainteresowania
PostWysłano: Niedziela, 30 Listopada 2003, 01:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




mam na wf -ie do wyboru rozne dyscypliny sportu, m.in. jazde konna. zawsze mi sie podobala. niesamowita jest harmonia niedzy jezdzcem a zwierzeciem, moment zalapania tego wszystkiego. w zasadzie to bardzo proste, ale nie da sie tego wytlumaczyc slowami.
  
Re: wasze zainteresowania
PostWysłano: Niedziela, 30 Listopada 2003, 02:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
weS
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #465
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




Na rolkach to sie kiedys szponcilo ;) Bylem 3ci na turnieju na rampie raz nawet... to byly czasy... ;)
  
Re: wasze zainteresowania
PostWysłano: Niedziela, 30 Listopada 2003, 11:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
bylo judo przez 3-4 lata, nic nie pamietam i nie chce, bo sztuka malo skuteczna

Z tego co piszesz wnoszę, że chyba mało załapałeś.
Mało skuteczna ??
Ja nauczyłem się choćby, jak nie roztrzaskać sobie mordy potykając się o krawężnik, a to już sporo wink.gif
  
Re: wasze zainteresowania
PostWysłano: Niedziela, 30 Listopada 2003, 11:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Ramzes :
ale nie da sie tego wytlumaczyc slowami.

Ale doskonale można poznać, kiedy się ową harmonię uzyskuje, po prostu przestaje dupsko boleć biggrin.gif
  
Re: wasze zainteresowania
PostWysłano: Czwartek, 11 Grudnia 2003, 21:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
Ramzes :
ale nie da sie tego wytlumaczyc slowami.

Ale doskonale można poznać, kiedy się ową harmonię uzyskuje, po prostu przestaje dupsko boleć biggrin.gif

lol.gif oj tak, "delikatnie mowiac". tez trzeba "zalapac o co chodzi".
  
Re: wasze zainteresowania
PostWysłano: Czwartek, 11 Grudnia 2003, 22:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Ramzes :
mam na wf -ie do wyboru rozne dyscypliny sportu, m.in. jazde konna. zawsze mi sie podobala. niesamowita jest harmonia niedzy jezdzcem a zwierzeciem, moment zalapania tego wszystkiego. w zasadzie to bardzo proste, ale nie da sie tego wytlumaczyc slowami.


no właśnie widać... smile.gif
jak ja jechałem kiedyś na koniu to harmonia wyglądała tak że się mnie nie słychał... ale to zapewne przez praktykę wink.gif
  
Re: <Krzysiek> wasze zainteresowania
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 09:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Ja już gram w tego hokeja i wszystko mnie boli (bynajmniej nie z powodu zakwasów, bo do dużego wysiłku jestem przyzwyczajony)....Ale to jest to! :) Przydałby się jakiś masaż ;) bo na razie to na żele na stłuczenia i obicia wszelakie nie wyrobię ;)
  
Re: <Krzysiek> wasze zainteresowania
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 12:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Co koń to charakter. Może dostał Ci się wierzchowiec - indywidualista, a może Ty byłeś za mało pewny siebie. Ja raz w życiu jechałem samodzielnie konno, ale moja klacz miała spokojny charakter i słuchała co jej mówiłem. smile.gif
  
Re: wasze zainteresowania
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 12:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Berger :
ale moja klacz miała spokojny charakter i słuchała co jej mówiłem. smile.gif

Berger, Ty kierowałeś tą klaczą...mową? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif lol.gif To musiał być niezły widok. lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <little_wild_girl> wasze zainteresowania
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 12:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Oczywiście, że mową. Mową ciała. smile.gif
  
wasze zainteresowania
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja

Strona 1 z 7  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010