Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Coldplay -> Parachutes (2000) - opinie o płycie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Najlepszy utwór:
Don't Panic
6%
 6%  [1]
Shiver
26%
 26%  [4]
Spies
6%
 6%  [1]
Sparks
0%
 0%  [0]
Yellow
53%
 53%  [8]
Trouble
6%
 6%  [1]
Parachutes
0%
 0%  [0]
High Speed
0%
 0%  [0]
We Never Change
0%
 0%  [0]
Everything's Not Lost
0%
 0%  [0]
Life Is For Living
0%
 0%  [0]
Wszystkich Głosów : 15

Parachutes (2000) - opinie o płycie
PostWysłano: Niedziela, 16 Kwietnia 2006, 17:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




Tak to zwykle bywa, że zespół muzyczny znamy głównie przez jego muzykę. O czym więc dyskutować, jeśli nie o dyskografii? :)
Parachutes, pierwsza płyta Coldplay (jeden z nielicznych zespołów debiutujących na pierwszym miejscu brytyjskiej listy przebojów - album osiągnął jej szczyt 17 lipca 2000r.), zrobiła sporo szumu w przemyśle muzycznym, toteż nieporozumieniem byłoby nie zamienić o niej ani słówka :)
Dyskusja jak najbardziej wskazana, mój typ to oczywiście Yellow, ze względu niezwykły optymizm, jaki dopada mnie zawsze po jej wysłuchaniu :)
  
Re: Parachutes (2000) - opinie o płycie
PostWysłano: Niedziela, 16 Kwietnia 2006, 17:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dagasia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5642
Posty: 443


[ Osobista Galeria ]




Shiver Shiver i jeszcze raz Shiver biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Kocham...ubustwiam... Yellow drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif to byl pierwszy utwór Koldpleja który usłyszałam...i co tu mówic zakochałam się w tym brzmieniu...wokalu...ehhh wink.gif
  
Re: <dagasia> Parachutes (2000) - opinie o płycie
PostWysłano: Niedziela, 16 Kwietnia 2006, 18:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




No dobra, macie racje, niech Wam będzię, że Yellow wink.gif
Aczkolwiek całość pamietam, ze jak przesłuchiwałem to jakiegos piorunującego wrażenia na mnie nie zrobiła. tongue.gif
  
Re: Parachutes (2000) - opinie o płycie
PostWysłano: Niedziela, 16 Kwietnia 2006, 18:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
luke
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3325
Posty: 164


[ Osobista Galeria ]




Don't Panic, Shiver, We Never Change <- moje ulubione, znakomite, ponadczasowe :)
  
Re: <luke> Parachutes (2000) - opinie o płycie
PostWysłano: Niedziela, 16 Kwietnia 2006, 20:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Zdecydowanie Spies - za klimat. A " Parachutes " ? Najlepsza płyta zespołu, i jak dotąd jedyna w pełni zasługująca na miano wybitnej.
  
Re: Parachutes (2000) - opinie o płycie
PostWysłano: Niedziela, 16 Kwietnia 2006, 21:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anchois
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3454
Posty: 440


[ Osobista Galeria ]




I znowu mam dwa faworyty z tej płyty wink.gif : Yellow i Shiver.

Yellow- ze względu, że to druga piosenka Coldplay, która mnie do nich przekonała (pierwsze było The Scientists) i niesamowity optymizm, który we mnie wyzwala. Aha, i jeszcze teledysk: niby takie proste i banalne, a do tego Chris Martin wygląda w nim na kilkuletnie dziecię, ale chyba przez to - taki urzekający redface.gif.
(BTW: czy ktoś może wie, o co chodzi z tym 'Jeg sked/ Ĺĺh ja jeg sked en bums' eusa_eh.gif )

No i Shiver. Taka wiosenna piosenka, jak dla mnie cool.gif.

Cytując siebie z poprzedniej ankiety
Cytat:
Ale Yellow i tak wygra w plebiscycie, więc z czystej przekory zagłosuję na Shiver wink.gif
  
Re: Parachutes (2000) - opinie o płycie
PostWysłano: Niedziela, 16 Kwietnia 2006, 23:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




yellow yellow yellow... biggrin.gif
  
Re: Parachutes (2000) - opinie o płycie
PostWysłano: Wtorek, 18 Kwietnia 2006, 00:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Weronika
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #5624
Posty: 1072


[ Osobista Galeria ]




Yellow smile.gif . Gdy jej słucham zaraz poprawia mi się humor.
  
Re: Parachutes (2000) - opinie o płycie
PostWysłano: Wtorek, 18 Kwietnia 2006, 00:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tyśka_
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4466
Posty: 346


[ Osobista Galeria ]




Shiver, Shiver, Shiver drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif
  
Re: Parachutes (2000) - opinie o płycie
PostWysłano: Wtorek, 18 Kwietnia 2006, 19:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




'Yellow' za energię, power, tekst, optymizm, motywację do życia... eusa_clap.gif
  
Re: Parachutes (2000) - opinie o płycie
PostWysłano: Wtorek, 18 Kwietnia 2006, 19:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
corso
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3558
Posty: 469


[ Osobista Galeria ]




Głos na "Don't panic".
  
Re: Parachutes (2000) - opinie o płycie
PostWysłano: Wtorek, 18 Kwietnia 2006, 19:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marycha
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5217
Posty: 122


[ Osobista Galeria ]




Mało oryginalnie, ale jak pięknie "Yellow"- piosenka o gwiazdach, które świecą dla Ciebie, dla mnie... Jak marzenie smile.gif
  
Re: Parachutes (2000) - opinie o płycie
PostWysłano: Czwartek, 18 Maj 2006, 17:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




Yellow
  
Parachutes (2000) - opinie o płycie
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Coldplay

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010