Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> pozbyć się głowy ?!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
pozbyć się głowy ?!
PostWysłano: Środa, 19 Kwietnia 2006, 20:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fiolka44
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4746
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




Skuteczne sposoby na ból głowy - zbieram pomysły!
  
Re: pozbyć się głowy ?!
PostWysłano: Środa, 19 Kwietnia 2006, 20:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kadir
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6101
Posty: 424


[ Osobista Galeria ]




"fiolka44"]Skuteczne sposoby na ból głowy - zbieram pomysły!

Apap, szklanka ciepłego mleka z miodem lub dłuuuuuuuuga ciepła kapiel smile.gif drunken_smilie.gif

acha jeszcze masaż, okolic skroni oczywiście drunken_smilie.gif
  
Re: pozbyć się głowy ?!
PostWysłano: Środa, 19 Kwietnia 2006, 20:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




W tej kwestii chyba najlepiej byłoby, żeby wypowiedzieli się nasi forumowi lekarze... smile.gif
  
Re: pozbyć się głowy ?!
PostWysłano: Środa, 19 Kwietnia 2006, 20:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kadir
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6101
Posty: 424


[ Osobista Galeria ]




Acha niektórzy polecają walnąć się młotkiem w palec wtedy automatycznie zapomina się o bólu głowy smile.gif wink.gif
  
Re: <Kadir> pozbyć się głowy ?!
PostWysłano: Środa, 19 Kwietnia 2006, 20:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fiolka44
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4746
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




ehhhhhhhhhhhhh, kąpiel mam już za sobą , tablete połknełam, wypiłam kakaoooooo... Ten masaż że niby ja sobie mam ... no ... pomasowac skronie ? :) Dziecioł jak stukał tak stuka !
  
Re: <Kadir> pozbyć się głowy ?!
PostWysłano: Środa, 19 Kwietnia 2006, 20:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fiolka44
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4746
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




Z tym młotkiem to rewelacja !!!! Na marginesie drobna uwaga takich pomysłów nie należy podsuwać blondynce !

Wiadomość wysłana po 1 minucie 2 sekundach:

Re: <agrace> pozbyć się głowy ?!

Pewinie trzeba ich ze świecą szukać wink.gif
  
Re: pozbyć się głowy ?!
PostWysłano: Środa, 19 Kwietnia 2006, 20:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




fiolka44 :
Z tym młotkiem to rewelacja !!!! Na marginesie drobna uwaga takich pomysłów nie należy podsuwać blondynce !

Wiadomość wysłana po 1 minucie 2 sekundach:

Re: <agrace> pozbyć się głowy ?!

Pewinie trzeba ich ze świecą szukać wink.gif


Osobiście znam dwoje, ale oni raczej na U2 The Joshua buszują. wink.gif
  
Re: pozbyć się głowy ?!
PostWysłano: Środa, 19 Kwietnia 2006, 21:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kadir
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6101
Posty: 424


[ Osobista Galeria ]




No to ja już chyba nie mam pomysłu smile.gif
Widzę że już ci tylko został młotek no i masaż możesz sama go sobie zrobić a jak masz jakiegos przystojniaka w zandrzu to jeszcze lepiej smile.gif drunken_smilie.gif

edit.przypomniało mi się najlepiej będzie jak pójdziesz się położyć albo wstaniesz z jeszcze gorszym bólem albo minie smile.gif wink.gif
  
Re: pozbyć się głowy ?!
PostWysłano: Środa, 19 Kwietnia 2006, 21:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fiolka44
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4746
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




Niestety... mój przystojniak ogląda mecz! Jeśli mu przeszkodze na pewno pomasuje mnie młotkiem. Chyba jednak wybiorę opcje snu, ktory niestety niesie pewne zagrożenie ze obudze sie z tym z czym sie połozyłam :) Dzieki i dobranocka
  
Re: pozbyć się głowy ?!
PostWysłano: Czwartek, 11 Października 2018, 00:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
asia333
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8062
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Ja na bóle głowy polecam masaż relaksacyjny, skutecznie odpręża i relaksuje. Taki masaż to super sposób na oderwanie się od codziennego stresu i emocji. Znakomite masaże możecie znaleźć w gabinecie fizjoterapii manualnej Sanomedica w Warszawie. Podaję adres strony
[reklama]
Już od pół roku regularnie chodzę na takie masaże i czuję się jak nowonarodzona.
  
pozbyć się głowy ?!
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010