Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> wykup mieszkania służbowego po rozwodzie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
wykup mieszkania służbowego po rozwodzie
PostWysłano: Czwartek, 20 Kwietnia 2006, 00:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anna0726
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6225
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




smile.gif Witam i proszę o odpowiedź.

Jestem 3 lata po rozwodzie i od 2 lat jestem głównym najemcą mieszkania służbowego, przydzielonego nam przez zakład, w którym obydwoje z byłym mężem byliśmy pracownikami. Mąż zrzekł się prawa do bycia głównym najemcą po rozwodzie i wymeldował się. Umowa najmu została aneksowana i przepisana na mnie.
???? Czy przy wykupie mieszkania służbowego przysługują mi zniżki za okres najmu lokalu, kiedy były mąż był głownym najemcą (mieszkalismy w tym mieszkaniu wspólnie jako małżeństwo przez 16 lat)

§ Niestety stosowne ustawy nie regulują wyraźnie i jasno Właścicielem lokalu jest PAN i powołuje się na:
1.ustawę o zasadach zbywania mieszkań bedących własnością przedsiębiorstw państwowych (Dz.U.nr 80, poz.24 z 2001 r. z póź. zm.)
2. ustawę o własności lokali ( Dz.U.nr 80, poz. 903 z 2000 r. z póź. zm)
Przewertowałam je dokladnie, ale niestety nie ma zapisów na temat sytuacji małżonków po rozwodzie. Znizki są niebagatelne- 3% za każdy rok najmu.
Pozdrawiam. Ania
  
wykup mieszkania służbowego po rozwodzie
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010