Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> DRI w Radku uaktywnione ;)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
DRI w Radku uaktywnione ;)
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 19:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




no wreszcie się udało po wielu bojach uaktywnić pełne sprzętowe 3D w Radku pod Linuxem Mandrake 9.2 RC2 jądro 2.4.22 ... chodzi jak złoto biggrin.gif jak znajdę chwile opisze krok po kroku co zrobić ... a jest trochę roboty ... jednak się opłaca cool.gif
  
Re: <e X t 7 3> DRI w Radku uaktywnione ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Października 2003, 15:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ENIGMA
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #370
Posty: 19


[ Osobista Galeria ]




jakiej roboty - raptem wydanie kilku komend, odpalenie proga do konfiga Xów i tyle, no chyba że jeszcze wywalenie DRI z jaja i jego rekompilacja ot 10 min roboty biggrin.gif
  
Re: <ENIGMA> DRI w Radku uaktywnione ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Października 2003, 19:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




hmmm może Tobie poszło łatwiej ale mi za pana nie chciało zadziałać kilka razy kompilował jądro ... 2 razy wywaliłem DRI i dalej nic ... dopiero za trzecim razem się udało confused.gif tak ze moim zdaniem trochę za dużo zachodu jak na instalowanie sterownika ... choć powiem ze teraz np UT 2003 chodzi jak marzenie wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> DRI w Radku uaktywnione ;)
PostWysłano: Wtorek, 28 Października 2003, 16:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ENIGMA
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #370
Posty: 19


[ Osobista Galeria ]




ile masz FPS i jakie ustawienia
  
Re: <ENIGMA> DRI w Radku uaktywnione ;)
PostWysłano: Środa, 29 Października 2003, 00:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




1280x1024x32 i reszta na maxa i nie liczyłem klatek wink.gif ale w glxgears mam na Radku 9500 nie modowanym sprzętowo ... ale będzie (bo programowo działa cud miód pod windom) na 9700 (ponad) PRO 370/648 .... ok 3400 klatek .... ciekawe ile będzie jak rozpozna go jako 9700 biggrin.gif
  
DRI w Radku uaktywnione ;)
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010