Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> przyjażń
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
przyjażń
PostWysłano: Piątek, 24 Marca 2006, 11:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aniołek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6133
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Hej jeste tu nowa??? Czy jest mozloiwosc przyjaznieniea sie z bylym chlopakeiem na to pytanie odpowoadam sobie od kilku dni.... nie ktorzy uwazaja ze nie istnieje cos takiego jak przyjazn damsko-meska ale ja w to nie wierze HEH trudno jest przyzwyczaic sie do tego ze kos kto byl ci bardzo blieski proponuje przyjazn zreszta oboje tego chcielismy jestem ciekaw jak teraz beda stosunki miedzy nami ale to dopiero czas pokarze.Moze to co pisze to totalna bzdura zreszta sama nie wiem ocencie to sami confused.gif pozdro smile.gif
  
Re: <aniołek> przyjażń
PostWysłano: Środa, 03 Maj 2006, 20:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sanus
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5600
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




no pewnie, ze tak, a czemu nie?? smile.gif nigdy nie wiadomo, kazdy przypadek jest indywidualny, ale pewnie, ze tak przyjazn "po" jest mozliwa
  
Re: przyjażń
PostWysłano: Sobota, 13 Maj 2006, 18:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
corso
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3558
Posty: 469


[ Osobista Galeria ]




aniołek :
Hej jeste tu nowa??? Czy jest mozloiwosc przyjaznieniea sie z bylym chlopakeiem na to pytanie odpowoadam sobie od kilku dni.... nie ktorzy uwazaja ze nie istnieje cos takiego jak przyjazn damsko-meska ale ja w to nie wierze HEH trudno jest przyzwyczaic sie do tego ze kos kto byl ci bardzo blieski proponuje przyjazn zreszta oboje tego chcielismy jestem ciekaw jak teraz beda stosunki miedzy nami ale to dopiero czas pokarze.Moze to co pisze to totalna bzdura zreszta sama nie wiem ocencie to sami confused.gif pozdro smile.gif


Więcej literówek i innych błędów w tak krótkiej wypowiedzi chyba nie da się zrobić...
Gratuluję.
Rekord.
  
Re: <corso> przyjażń
PostWysłano: Sobota, 13 Maj 2006, 18:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Da się wink.gif
  
Re: <Wujek Zed> przyjażń
PostWysłano: Sobota, 13 Maj 2006, 20:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




zdecydowanie zgadzam sie z wujkiem
moi uczniowe wcisneli by tam ze 4 ortografy wiecej
  
Re: przyjażń
PostWysłano: Sobota, 24 Marca 2018, 15:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #8031
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




Wszystko się da. Prócz utrzymanie przyjaźnie z byłym:)
  
przyjażń
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010