Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> sprawa Rozwodowa!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
sprawa Rozwodowa!
PostWysłano: Wtorek, 16 Maj 2006, 10:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
zalamana1982
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6287
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam!Moj problem polega na tym ze wspolnie z mezem zlozylismy pozew o rozwod,niestet on nie moze byc na sprawie rozwodowej wiec wycofalam wniosek.Jest moze mozliwosc dostac rozwod bez jego obecnosci w sadzie na sprawie orzekajacej o rozwodzie(maz wyjechal do irlandii)i nie moze byc na sprawie ale chce tez rozwodu ,chcialabym wiedziec czy jest mozliwosc zalatwienia to bez jego obecnosci.Dziekuje bardzo za udzielenie mi porady!!
  
Re: <zalamana1982> sprawa Rozwodowa!
PostWysłano: Wtorek, 16 Maj 2006, 11:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




na pierwszej rozprawie pojednawczej powinien byc - tak jest po prostu szybciej
ale zawsze moze go reprezentowac adwokat - potrzebne kwity bodaj potwierdzone przez notariusza ale tu nie jestem pewien

pozniej obecnosc da sie ominac
ja zalatwilem to (za rada sedziego prowadzacego rozprawe pojednawcza)oswiadczeniem ze mam daleko i zgadzam sie na rozwod bez orzekania o winie etc.

papiery zlozone w czerwcu, we wrzesniu po problemie
czego i tobie zycze
  
sprawa Rozwodowa!
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010