Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking -> Pentium 4 2.4 up to 3,06???????????????????
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Pentium 4 2.4 up to 3,06???????????????????
PostWysłano: Piątek, 24 Października 2003, 12:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kprip
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #356
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Mam pentiuma 2.4 i szczerze mówiąc niewiem jak go podkręcić może macie jakąś stronke z uaktualnieniami biosa do niego?(jak kupywałem w sklepie to mi blokneli kilka funkcji w biosie)no i oczywiście jakie chłodzenie powietrze czy woda?p.s widziałem kiedyś kompa w akwarium, który był zalany jakąś cieczą i działało!!!tylko co to za ciecz?? cool.gif
  
Re: <kprip> Pentium 4 2.4 up to 3,06??????????????????
PostWysłano: Piątek, 24 Października 2003, 15:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




1) z tego co napisałeś to nikt na pewno Ci nie pomoże. Może chociaż podasz jaką masz płytę główną?
2) Mam pentiuma 2.4 i szczerze mówiąc niewiem jak go podkręcić może macie jakąś stronke z uaktualnieniami biosa do niego? - moja odpowiedź - LoL. Nie ma czegoś takiego jak BIOS procesora
3) (jak kupywałem w sklepie to mi blokneli kilka funkcji w biosie) - mogli Ci co najwyżej wcisnąć ciemnotę.
4) p.s widziałem kiedyś kompa w akwarium, który był zalany jakąś cieczą i działało!!!tylko co to za ciecz?? - ta ciecz była podobna do oleju transformatorowego (co dokładnie to było to nie pamiętam). W każdym razie drogie i nie dla Ciebie.
5) no i oczywiście jakie chłodzenie powietrze czy woda? - bez obrazy, ale jak dla Ciebie to powietrze, za wodę na twoim miejscu bym się nie łapał, zwłaszcza, że masz bardzo znikome pojęcie o komputerach.
  
Re: Pentium 4 2.4 up to 3,06??????????????????
PostWysłano: Piątek, 24 Października 2003, 15:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Bzdury :
4) p.s widziałem kiedyś kompa w akwarium, który był zalany jakąś cieczą i działało!!!tylko co to za ciecz?? - ta ciecz była podobna do oleju transformatorowego (co dokładnie to było to nie pamiętam). W każdym razie drogie i nie dla Ciebie.

o ile pamietam, to byl jakis olej mineralny
  
Re: Pentium 4 2.4 up to 3,06???????????????????
PostWysłano: Sobota, 25 Października 2003, 14:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kprip
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #356
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Mam płytę głuwną MSI 845E Max, a w biosie niemam kilku funkcji takich jak przestawianie mnożnika czyli niemoge go podkręcić. A co do tego chłodzenia wodą to dziecko by umiało założyć:D
  
Re: <kprip> Pentium 4 2.4 up to 3,06??????????????????
PostWysłano: Sobota, 25 Października 2003, 17:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kprip
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #356
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




zly.gif eusa_wall.gif
  
Re: <kprip> Pentium 4 2.4 up to 3,06??????????????????
PostWysłano: Sobota, 25 Października 2003, 19:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




oczywiście że nie masz opcji zmiany mnożnika, bo mnożnik w PIV jest zablokowany na stałe crazy.gif
  
Re: Pentium 4 2.4 up to 3,06???????????????????
PostWysłano: Sobota, 25 Października 2003, 23:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




kprip :
... A co do tego chłodzenia wodą to dziecko by umiało założyć:D


tak dziecko ale chyba genialne ... z tego co piszesz wnioskuje ze nie o Tobie mowa ... na twoim miejscu to nawet by nie próbował wink.gif
  
Re: Pentium 4 2.4 up to 3,06???????????????????
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Października 2003, 12:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kprip
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #356
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




A jest możliwość odblokowania go czy już tylko nowa płyta??
Chłodzenie wodą?? fakt, że moja wiedza opiera się tylko na obrazkach z neta cool.gif ale kumplowi jakoś założyłem i działa cały czas. cool.gif
  
Re: Pentium 4 2.4 up to 3,06???????????????????
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Października 2003, 18:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




kprip :
A jest możliwość odblokowania go czy już tylko nowa płyta??

Nie wiem czy ja niewyraźnie pisałem, MNOŻNIK W PIV JEST ZABLOKOWANY NA STAŁE
  
Re: Pentium 4 2.4 up to 3,06??????????????????
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Października 2003, 22:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sky02
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #346
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
Bzdury :
4) p.s widziałem kiedyś kompa w akwarium, który był zalany jakąś cieczą i działało!!!tylko co to za ciecz?? - ta ciecz była podobna do oleju transformatorowego (co dokładnie to było to nie pamiętam). W każdym razie drogie i nie dla Ciebie.

o ile pamietam, to byl jakis olej mineralny


to na bank był olej mineralny schłodził gosciu do około -25
Czy to takie drogie? Bo ja wiem, chyba nie. W kazdym razie w monopolowym ani spozywczym tego nie mająsmile.gif ale napewno dużo z tym roboty
  
Re: Pentium 4 2.4 up to 3,06???????????????????
PostWysłano: Sobota, 01 Listopada 2003, 03:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EZ_lo
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #91
Posty: 600


[ Osobista Galeria ]




jesli chodzi o to http://www.ginun.com/index.php3?page=Mods/huiloboy01.htm to temp raczej nie spadly ponizej pokojowych.

kprip - z takim podejsciem za daleko nie zajedziesz. sporo jednak trzeba poczytac zeby samemu krecic i bawic sie w wc. inaczej predzej czy pozniej usmazysz cos i nawet nie bedziesz wiedzial czemu (zawsze lepiej wiedziec. chyba)
  
Pentium 4 2.4 up to 3,06???????????????????
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010