Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Zakładam kapelę!! Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <caspian> Zakładam kapelę!!
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 14:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dredziarz
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4117
Posty: 664


[ Osobista Galeria ]




sluchalem tych mp3 i sa dobre szczegulnie teksty eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: Zakładam kapelę!!
PostWysłano: Wtorek, 26 Lipca 2005, 15:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jakub1717
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4524
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




a ja kupie perkusje! ma ktoś na sprzedaż? pozdro jakub
  
Re: Zakładam kapelę!!
PostWysłano: Wtorek, 26 Lipca 2005, 20:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
caspian
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2129
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




jakub1717 :
a ja kupie perkusje! ma ktoś na sprzedaż? pozdro jakub


Polecam allegro i Forum Perkusja Online, a jeśli chcesz nową to DrumCenter.pl.
  
Re: Zakładam kapelę!!
PostWysłano: Niedziela, 14 Sierpnia 2005, 02:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
caspian
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2129
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Wyslij sms o tresci BL3040 na nr 2100 aby zaglosowac na VOTV ("Biegnijmy") w BisLiscie! cena jak za zwyklego smsa

Dzięki z góry za pomoc :)
  
Re: Zakładam kapelę!!
PostWysłano: Niedziela, 14 Sierpnia 2005, 03:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




No, no - Caspian - super, że jesteście na liście Radia Bis. Już oddałem głos na Was:).

Kiedyś na tej liście zespół HMP, którego członków kiedyś poznałem, naprawdę dobrze sobie radził. Życzę Wam tego samego!

Trzymaj się!!!
  
Re: Zakładam kapelę!!
PostWysłano: Czwartek, 08 Grudnia 2005, 15:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Delest
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5553
Posty: 43


[ Osobista Galeria ]




To dobrze że zakładasz sobie kapele smile.gif nie stety ja śpiewam bardziej hip-hop i rap



POWODZENIA I DUżYCH SUKCESÓW smile.gif smile.gif smile.gif
  
Re: Zakładam kapelę!
PostWysłano: Środa, 24 Maj 2006, 19:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




Jestem z Poznania - gram na gitarze. Moze ktos sie nudzi i chce razem ze mna załozyc kapele- tak dla rozrywki, niezobowiazujaco:)

Jak co to piszcie na priva:)
  
Zakładam kapelę!!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 3 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010