Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> Słaba jakość filmu - kropki Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Akira> Słaba jakość filmu - kropki
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 22:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A sprzedawcy powinni wiedziećkomu sprzedają. crazy.gif
  
Re: Słaba jakość filmu - kropki
PostWysłano: Piątek, 17 Października 2003, 20:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cf4ni4k
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #283
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




Doszły do mnie słuchy, że może to być wina monitora. Podobno przy panelach bardzo często pojawiają się takie problemy ... to prawda czy jakaś głupia plota?
  
Re: <cf4ni4k> Słaba jakość filmu - kropki
PostWysłano: Niedziela, 19 Października 2003, 16:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Monitory LCD miewają martwe piksele. Różni producenci różną ich ilość uważają za niepodlegającą naprawie. Ale to jest kilka (dosłownie kilka nie kilkanaście) jednopikselowych kropek o stałym kolorze.
  
Re: Słaba jakość filmu - kropki
PostWysłano: Sobota, 01 Listopada 2003, 19:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cf4ni4k
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #283
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




Czyli jeżeli nawet chciałbym zażądać wymiany monitora, to producent ma prawo mnie olać? I jeszcze jedno pytanko: czy wszystkie monitory (te same modele) mają identyczne problemy, czy może być to wina tylko jednego produktu, w tym przypadku mojego ... czy mam szansę zażądać wymianę monitora na nowy (ten sam model), czy musiałbym brać inny? Bo tak ogólnie to jestem bardzo zadowolony z tego monitora, tylko gdyby nie te oszpecające plamki ... ;|
  
Słaba jakość filmu - kropki
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010