Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> Zmiana na rozwod z orzeczeniem o winie.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Zmiana na rozwod z orzeczeniem o winie.
PostWysłano: Czwartek, 23 Marca 2006, 16:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
merunia69
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6129
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Witam.Wlasnie jestem po pierwszej rozprawie.Po wczesniejszym uzgodnieniu z mezem.ze nie bedziemy "prac brudow",zlozylam pozew bez orzekania o winie.Na rozprawie jednak nie zgodzil sie na rozwod.Dlatego tez teraz nie mam skrupulow-mam dwa tygodnie na zlozenie pozwu z orzeczeniem o winie meza.Tylko nie mam pojecia jak to zrobic.Czy musze po raz drugi skladac wszystkie dokumenty tj.swiadectwo slubu,akt urodzenia dziecka?Jak zatytulowac to pismo?Jezeli ktos bylby w stanie mi pomoc-bede bardzo wdzieczna.
  
Re: Zmiana na rozwod z orzeczeniem o winie.
PostWysłano: Wtorek, 02 Maj 2006, 22:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ania1a
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6254
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




zbyt późno dołaczyłam na tym forum by moc Ci pomoc, wiem jedno najlepiej idz do prawnika ale takiego za darmo znajduja si eone przy tzwn Ośrodkach Interwencji Kryzysowej w wiekszych miastach, sa tam tez psychologowie i pedagodzy oni Ci pomoga ja sama zakładałam taka sprawe ale za porada prawnika a na 2 sprawie miałam juz mecenasa. znajomy załozyla sprawe ale zona jego chce za jego wina i sprawa ciagnie sie juz 2 lata cierpliwosci dowody dowody dowody i swiadkowie to najwazniejsze. trzymaj si e ANIA1A
  
Re: <ania1a> Zmiana na rozwod z orzeczeniem o winie.
PostWysłano: Czwartek, 01 Czerwca 2006, 16:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
merunia69
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6129
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Dzieki za odpowiedz.Napisalam to pismo po raz drugi.Mam teraz drugi termin rozprawy.Powolalam swiadkow i jest mi strasznie wstyd,ze dwoje doroslych,wyksztalconych ludzi(jestesmy z wyksztalcenia pedagogami)bedzie wyciagac brudy przed sadem.Ale widze,ze i Twoje zycie nie jest uslane rozami.Zycze Ci wszystkiego najlepszego!Trzymaj sie.
  
Zmiana na rozwod z orzeczeniem o winie.
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010