Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura -> Waldemara Łysiaka twórczość- reaktywacja?
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Waldemara Łysiaka twórczość- reaktywacja?
PostWysłano: Środa, 31 Maj 2006, 23:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SO
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4318
Posty: 125


[ Osobista Galeria ]




Popatrzcie drodzy administratorzy jakim dużym powodzeniem (wśród wyświetlanych) cieszą się dwa tematy o twórczości p. Waldemara Łysiaka. Czy nie żal wam dzisiaj że skasowaliście jeden z najchętniej odwiedzanych tematów na Waszym forum? Myślę że rzesza odwiedzających chciałaby podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Zróbcie im tę przyjemność i nie kasujcie następnego z tematów. Dzięks biggrin.gif
  
Re: <SO> Waldemara Łysiaka twórczość- reaktywacja?
PostWysłano: Środa, 07 Czerwca 2006, 21:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




No cóż, minął tydzień, wątek ma całe 22 wyświetlenia.
Czas na mały eksperyment, ciekaw jestem, czy tak jak przypuszczałem, po jego zamknięciu zainteresowanie gwałtownie wzrośnie.
  
Zamknięty: Środa, 07 Czerwca 2006, 21:57 przez Wujek Zed
Waldemara Łysiaka twórczość- reaktywacja?
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura

Strona 1 z 1  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010