Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Coldplay -> The Hardest Part - opinie o klipie. Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
The Hardest Part - opinie o klipie.
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Czerwca 2006, 15:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




Witam!
Podoba Wam się klip?
Mnie, szczerze mówiąc, wogóle.
Marynistyczno - geriatryczna mieszanka nie wypadła za dobrze. Momentami odrażająco. A jak Wasze odczucia?
  
Re: The Hardest Part - opinie o klipie.
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Czerwca 2006, 16:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




cool.gif

Wiadomość wysłana po 55 sekundach:

cool.gif
  
Re: The Hardest Part - opinie o klipie.
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Czerwca 2006, 16:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




cool.gif
  
Re: The Hardest Part - opinie o klipie.
PostWysłano: Wtorek, 13 Czerwca 2006, 14:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
cool.gif


Rozwiń swoją myśl, co? tongue.gif
  
Re: The Hardest Part - opinie o klipie.
PostWysłano: Wtorek, 13 Czerwca 2006, 14:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




cool.gif cool.gif cool.gif
  
Re: The Hardest Part - opinie o klipie.
PostWysłano: Wtorek, 13 Czerwca 2006, 14:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
cool.gif cool.gif cool.gif


Gratulacje.
doubt.gif
  
Re: <kmnd_rybnik> The Hardest Part - opinie o klipie.
PostWysłano: Środa, 14 Czerwca 2006, 10:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Świetny klip, ciekawy pomysł. Podobnie Talk. Dobrze, że zespół zdał sobie ( mam nadzieję ) wreszcie sprawę z tego, że pasuje coś wymyślić, a nie tylko ściągać z U2
  
Re: The Hardest Part - opinie o klipie.
PostWysłano: Środa, 14 Czerwca 2006, 23:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




Ale patrzeć na to się nie da!
No chyba, że się komuś ta babcia podoba confused.gif Bo ja na ten przykład wpatrując się w nią przez te kilka minut naprawdę intensywnie pobudzam przełyk do pracy odwrotnej do zamierzonej eusa_sick.gif
  
Re: The Hardest Part - opinie o klipie.
PostWysłano: Czwartek, 15 Czerwca 2006, 16:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Weronika
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #5624
Posty: 1072


[ Osobista Galeria ]




Mnie się on nie podoba. Może to i dobrze,że próbowali wymyślić coś innego,oryginalnego,ale ja tego nie kupuję.Nie lubię go i już.
  
Re: The Hardest Part - opinie o klipie.
PostWysłano: Piątek, 16 Czerwca 2006, 11:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
No chyba, że się komuś ta babcia podoba confused.gif


Cóż, jeśli ktoś ma problemy z patrzeniem na starszych ludzi, to juz jego problem... Życzę Ci, żebyś Ty w tym wieku był w takiej formie wink.gif Co jeszcze mi się podobało - wyraźnie widać, że muzycy Coldplay odrobili kilka lekcji z tematu '' dawanie czadu na scenie '' - ich zachowanie sceniczne jest coraz lepsze, teraz już nie tylko Martin robi show.
  
Re: <JustinHawkins> The Hardest Part - opinie o klipie.
PostWysłano: Niedziela, 18 Czerwca 2006, 13:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




Jezus Maria, nie na starszych ludzi, tylko na ten jeden konkretny przypadek starszej kobiety przybierającej niedwuznaczne pozy z wypacykowanym laczkersem w stringach. Po prostu okropne !!
eusa_sick.gif
eusa_sick.gif
eusa_sick.gif
  
Re: The Hardest Part - opinie o klipie.
PostWysłano: Niedziela, 18 Czerwca 2006, 13:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aly
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3779
Posty: 183


[ Osobista Galeria ]




LSQ :
konkretny przypadek starszej kobiety przybierającej niedwuznaczne pozy z wypacykowanym laczkersem w stringach. Po prostu okropne !!


A od kiedy to seksualność jest zarezerowana dla wszystkich OPRÓCZ starszych ludzi????? Bez przesady! Czy ona jest naga? Nie. Czy jest coś 'okropnego' w tym, że straszy człowiek chce siebie jakoś wyrazić i robi to dokonale? Zapewne niejedna 20latka może pomarzyć o takiej figurze, sprawności i popisach. Więc naprawde takie opinie powinny być bardziej przemyślane. Coś może się komuś nie podobać, ale bez szufladkowania.
  
Re: The Hardest Part - opinie o klipie.
PostWysłano: Niedziela, 18 Czerwca 2006, 16:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




O jakim szufladkowaniu mówisz? Kogo, czego i gdzie? Czy ja w swojej wypowiedzi stwierdziłem, co próbujecie mi wpoić, że starszy człowiek nie ma prawa do wyrażania siebie? Jak już to jedynie wyraziłem swoją dezaprobatę dla lwiej części teledysku grupy Coldpaly, tyle.
Wspólnymi siłami doszliśmy do tego, że ta kobieta przedstawia swoją seksualność. Bałem się użyć tego słowa wcześniej, nie ja jestem reżyserem teledysku, nie mi zatem o tym wiedzieć. A strasznie mnie korciło, żeby użyć słowa seksualność w kontekście występu tych dwojga z klipu. Nie chciałbym się narażać, ale jednak napiszę, że nie mam ochoty oglątać takiej seksualności w telewizji, że reżyser zrobił mi świństwo wypaczając rozumienie słowa seksowny i że, przede wszystkim, nie tego oczekuję po teledysku zespołu rockowego !! Więc liczę, że nie będziecie się czepiać o mój gust. Cóż, taki już jestem dziwny, że mnie ta kobieta nie kręci, może imponuje mi, co robi (ach, popisy) ale i tak nie mam ochoty tego oglądać. Ale bardzo się z tego cieszę, na marginesie...
I błagam (na kolanach!) nie piszcie mi o nietolerancji i niezrozumieniu tudzież innej znieczulicy, ja po prostu nie trawię jednego krótkiego teledysku !!!
  
Re: The Hardest Part - opinie o klipie.
PostWysłano: Niedziela, 18 Czerwca 2006, 16:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




Dopiero dojrzałem:
JustinHawkins :
Dobrze, że zespół zdał sobie ( mam nadzieję ) wreszcie sprawę z tego, że pasuje coś wymyślić, a nie tylko ściągać z U2

Strasznie ściągnęli, z All I Want Is You :))
  
Re: The Hardest Part - opinie o klipie.
PostWysłano: Niedziela, 18 Czerwca 2006, 17:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aly
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3779
Posty: 183


[ Osobista Galeria ]




LSQ :
O jakim szufladkowaniu mówisz? Kogo, czego i gdzie?

Plantatorów buraka cukrowego na Cyprze doubt.gif
No a co jest tematem rozmowy?
LSQ :
Czy ja w swojej wypowiedzi stwierdziłem, co próbujecie mi wpoić

Jasno to wynikało z Twojej wypowiedzi, a poniżej to już udokumentowałeś na 100%.
Szufladkowanie =/= Nietolerancja
Nikt Ci nie każe czerpać seksualnej przyjemności z oglądnia tego teledysku, oczywiście że masz prawo do swojej opinii (co też wyzej napisałam) ale jednoznacznie sam sobie zaprzeczasz, bo przecież nikogo nie szufladkujesz a jednak to robisz.....
  
Re: <Aly> The Hardest Part - opinie o klipie.
PostWysłano: Niedziela, 18 Czerwca 2006, 23:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




Jeśli wg Ciebie szufladkowanie=nietolerancja to masz rację.
A wg mnie szufladkowanie to zupełnie co innego, mam nadzieję, że wiesz o czym mówię.
I nikomu nie mówię, jak ma żyć, co robić, jak się zachowywać, nigdzie tej kobiety nie umieszczam, bo co ja wiem o niej? Nie podoba mi się 5 minut z jej życia (które mogło zastąpić 5 minut POWAŻNEGO TELEDYSKU JEDNEJ Z MOICH ULUBIONYCH GRUP ROCKOWYCH) i wyrażam jedynie opinię o jej konkretnym wyglądzie w konkretnej chwili, OD POCZĄTKU DO KOŃCA TEJ ROZMOWY !!!
I nie pisz mi, że sam sobie zaprzeczam, bo jak na razie myślenie mnie jeszcze nie boli, widzę co piszę i rozbieżności nie dostrzegam confused.gif
  
Re: The Hardest Part - opinie o klipie.
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Czerwca 2006, 07:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aly
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3779
Posty: 183


[ Osobista Galeria ]




LSQ :
Jeśli wg Ciebie szufladkowanie=nietolerancja to masz rację.
A wg mnie szufladkowanie to zupełnie co innego, mam nadzieję, że wiesz o czym mówię.

Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie to jest przekreślony znak równości =/= wink.gif Toteż, nie zgadzam się , aby szufladkowanie równało się nietolerancji, NIE.
LSQ :

I nie pisz mi, że sam sobie zaprzeczam, bo jak na razie myślenie mnie jeszcze nie boli, widzę co piszę i rozbieżności nie dostrzegam confused.gif

No właśnie, ja nie twierdze, że Cie boli myślenie, tylko tkwiąc w swojej opinii, nie dostrzegasz (a moze dostrzegasz) pewnych rozbieżności. To wynika jasno z Twoich powyzszych wypowiedzi. Skoro jednak uparcie twierdzisz, że tak nie jest, to dalsza rozmowa nie ma sensu.
Pozdrawiam!
  
Re: <Aly> The Hardest Part - opinie o klipie.
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Czerwca 2006, 09:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Myślę, że muzycy Coldplay powinni być zadowoleni z tej rozmowy. Nareszcie zrobili coś, co wywołuje kontrowersje i dyskusje. I za to również należy ich cenić ( co nie znaczy, że każdemu się musi podobać ten teledysk ). Co do seksualności - cóż, jeżeli komuś każde odkrycie ciała kojarzy się z seksem, to również nie jest mój problem... dla mnie oni po prostu się popisują ( wychodzi im to zresztą świetnie ) , i nie ma to z seksem nic wspólnego.
  
Re: The Hardest Part - opinie o klipie.
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Czerwca 2006, 17:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




Aly :
No właśnie, ja nie twierdze, że Cie boli myślenie, tylko tkwiąc w swojej opinii, nie dostrzegasz (a moze dostrzegasz) pewnych rozbieżności. To wynika jasno z Twoich powyzszych wypowiedzi. Skoro jednak uparcie twierdzisz, że tak nie jest, to dalsza rozmowa nie ma sensu.
Pozdrawiam!

Zamiast mi wytykać w kółko to samo, a do czego nigdy się nie przyznam, lepiej wskaż jakiś cytat na poparcie swojego zdania. Bo bez tego dalsza rozmowa nie ma sensu :)
  
Re: The Hardest Part - opinie o klipie.
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Czerwca 2006, 17:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




aaa, jeszcze fragmencik sprzed kilku wpisów, jeden post za drugim:
Cytat:
LSQ: Jezus Maria, nie na starszych ludzi, tylko na ten jeden konkretny przypadek (...)
Aly: A od kiedy to seksualność jest zarezerowana dla wszystkich OPRÓCZ starszych ludzi?????

Ja nie wiem, może się nie rozumiemy, albo nie przeczytałaś dokładnie, stąd Twoje uwagi..? Od początku do końca uparcie będę twierdził, że nie chodzi mi o STARSZYCH LUDZI jako OGÓŁ, tylko o jeden fragmencik TELEDYSKU !!
Również pozdrawiam :)

__________________________________________________


JustinHawkins :
Co do seksualności - cóż, jeżeli komuś każde odkrycie ciała kojarzy się z seksem, to również nie jest mój problem... dla mnie oni po prostu się popisują ( wychodzi im to zresztą świetnie ) , i nie ma to z seksem nic wspólnego.

Nie musisz na każdym kroku podkreślać, że coś nie jest Twoim problemem. Wiemy to...
No to mamy sytuację taką, że dla Aly jest to seks+popisy, dla Justina tylko popisy, czyli łohoho wielkie wspanialości,
a dla mnie jedynie "marinistyczno-geriatyczne" ( wink.gif ) wygibasy dwojga ludzi, których nie mam ochoty, a nawet zdecydowanie nie chcę oglądać w teledysku Coldplay. Jak wspaniale bezkrytycznie podchodzicie do największej szmiry jaką widziałem od kiedy nauczyłem się obsługiwać pilota confused.gif
Ale może jest to celowy zabieg reżysera, bo każde ujęcie zespołu daje mi błogie uczucie miodu na duszy, po tych wszystkich --ach, popisach-- confused.gif
  
The Hardest Part - opinie o klipie.
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Coldplay

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010