Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> Koncert Placebo Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Koncert Placebo
PostWysłano: Niedziela, 25 Czerwca 2006, 22:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Przemyć coś do nagrywania wink.gif
  
Re: Koncert Placebo
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Lipca 2006, 10:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nika22
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4302
Posty: 81


[ Osobista Galeria ]




Do zobaczenia w Gdyni biggrin.gif nie mogę opuścić tego koncertu, przełożyłam nawet termin rozpoczęcia pracy wink.gif
  
Re: Koncert Placebo
PostWysłano: Piątek, 07 Lipca 2006, 10:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1362
Posty: 375


[ Osobista Galeria ]




oj działo się smile.gif
i może trochę kręciłem nosem po pierwszej cześci, gdzie skupili sie na nowej płycie, ale to co zrobili pod koniec... shock.gif
dla takiego wykonania running up that hill warto było wydać te 2 stówy. i jeżeli mieliby zagrać tylko to, i tak byłbym szczęśliwy. to było niesamowite shock.gif a potem jeszcze poprawili 20 years....niesamowita końcówka...
mam nadzieję, że ktoś to nagrał.

to tak na gorąco po niedospanej nocy.
pzdr cool.gif
  
Re: Koncert Placebo
PostWysłano: Piątek, 07 Lipca 2006, 11:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aly
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3779
Posty: 183


[ Osobista Galeria ]




poplemon :
oj działo się smile.gif
i może trochę kręciłem nosem po pierwszej cześci, gdzie skupili sie na nowej płycie, ale to co zrobili pod koniec... shock.gif
dla takiego wykonania running up that hill warto było wydać te 2 stówy. i jeżeli mieliby zagrać tylko to, i tak byłbym szczęśliwy. to było niesamowite shock.gif a potem jeszcze poprawili 20 years....niesamowita końcówka...
mam nadzieję, że ktoś to nagrał.
to tak na gorąco po niedospanej nocy.
pzdr cool.gif


Dzięki poplemon za te info, odpocznij, a czy w miarę możliwości podałbyś setliste? No, chociaż przybliżoną biggrin.gif Jak się fiesta skończy to pewnie ludzie ruszą do pisania recenzji. A na razie pozostaje czytanie tych np. na onecie. Running pewnie powalał....a Every You Every Me? Znowu poszaleli z aranżacją tak jak na RockAmRing?
Ehhh sad.gif

  
Re: Koncert Placebo
PostWysłano: Sobota, 08 Lipca 2006, 15:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
absta
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5206
Posty: 159


[ Osobista Galeria ]




Zagrali:
infra-red
meds
because i want you
drag
space monkey
post blue
black-eyed
song to say goodbye
every you every me
one of a kind
the bitter end
twenty years
special needs
running up that hill
36 deegres
pierrot the clown

Strasznie się cieszę,że mogłam ich w końcu zobaczyć na żywo, niesamowite przeżycie wink.gif Powalające były mega obcisłe spodnie Briana i Stefana, sexy lol.gif Cieszę się,ża zagrali np 36 deegres czy Running up that hill, bo poza nowymi piosenkami miło jest usłyszeć coś starszego. Tylko czemu to tak krótko trwało... Jednak gdybym musiała wybierać najlepszy koncert tego festiwalu to niestety nie był by to koncert Placebo, zdecydowanie wieksze wrażenie zrobił na mnie koncert Skin, czy Scissors Sisters, nie wspominajac o magicznym koncercie Sigur Ros.
Były by fotki i nagrania niektórych piosenek, niestety "miła" pani z bramki odesłała moją cyfrówkę do depozytu, mimo że była zgodna z regulaminem, no ale cóż, takie życie...
  
Re: Koncert Placebo
PostWysłano: Sobota, 08 Lipca 2006, 23:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aly
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3779
Posty: 183


[ Osobista Galeria ]




absta :
Zagrali:
infra-red
meds
because i want you
drag
space monkey
post blue
black-eyed
song to say goodbye
every you every me
one of a kind
the bitter end
twenty years
special needs
running up that hill
36 deegres
pierrot the clown

Dziękuje!!!! biggrin.gif

absta :
Tylko czemu to tak krótko trwało...

Masz rację, pododno Skin zrobiła nieziemski show shock.gif Jednak z nią nie jestem związana w takim stopniu jak z Placebo czy Franzem Feredinandem wink.gif

Apetyt rośnie w miarę jedzenia:) i człowiek pragnie wiecej, ale i ta pewnie bardzo się cieszysz cool.gif Mimo wielu nowych kawałkow, pewnie każdy fan Placebo zadowolił by się angielskim przekładem czymś w stylu 'Szła dzieweczka', tak to już jest być fanem czy kibicem, serce nie sługa eusa_naughty.gif Running Up That Hill, Every You Every Me, no i Special Needs nadrabiają za niektóre felerne kawałki z 'Meds'.
A spodnie nic nie mają do rzeczy lol.gif

Pozdrawiam wszystkich obecnych ciałem i duchem i czekam na jakieś piekne zdjęcia cool.gif
  
Re: Koncert Placebo
PostWysłano: Wtorek, 11 Lipca 2006, 15:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
absta
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5206
Posty: 159


[ Osobista Galeria ]




Post Blue z Open'era w dobrej jakości:
http://youtube.com/watch?v=99ZvzdDCBRU&search=Placebo
  
Re: Koncert Placebo
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Lipca 2006, 14:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
PJAY
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4558
Posty: 42


[ Osobista Galeria ]




Wybiera się ktoś z Was na koncert do Berlina Placebo?? :

15.12.2006
PLACEBO
Berlin (D)
Arena Berlin Treptow

Cena bilety w shortcut
216 pln

na niemieckich stronach ok 50 Euro

miejsca dowolne



Ja jade na 100% smile.gif cool.gif tylko trzeba by teraz znaleźć jakies info na temat tego koncertu.

Plotki na temat koncertu Placebo we wrześniu w Polsce trzeba rozwiać gdyż grają wtedy na festiwalach w Australii i Chinach shock.gif Szkoda.
  
Re: <PJAY> Koncert Placebo
PostWysłano: Środa, 26 Lipca 2006, 14:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
PJAY
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4558
Posty: 42


[ Osobista Galeria ]




Running Up That Hill - Placebo on Open'er 2006 Gdynia

http://www.youtube.com/watch?v=7IqIvNrlyyU

Special Needs

http://www.youtube.com/watch?v=qiYyZcbw8jk
  
Re: Koncert Placebo
PostWysłano: Wtorek, 22 Sierpnia 2006, 12:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
martuha
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6466
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




A ja byłam !:D I było suuuper. Nie tak, jak się spodziewałam, ale było ok ;) Pozdrawiam :)
  
Re: <martuha> Koncert Placebo
PostWysłano: Niedziela, 27 Sierpnia 2006, 10:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem czy było już o tym w tym wątku, ale Stelmach mówił, że raczej nie zapowiada się na wizytę zespołu w Polsce, na trasie promującej "Meds".
  
Koncert Placebo
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010