Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> kod da vinci Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <JustinHawkins> kod da vinci
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Czerwca 2006, 14:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




Może i mówi się od dawna, ale większość ludzi poznaje te "fakty" właśnie z książki - filmu. Dlatego też prościej jest posłużyć się w tym momencie nazwiskiem Browna, który w tej sprawie zrobił niewątpliwie najwięcej, jakkolwiek to nie zabrzmi.
  
Re: kod da vinci
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Czerwca 2006, 17:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




A ja tam od 16:09 dnia 26.07.2006 r. jestem całą sobą za tym filmem!!!!!!!!!!! crazy.gif I nie pójdę z tego powodu nawet dzisiaj na mszę, chociaż wstałam o 8:36, żeby zdążyć zrealizować do godziny 17:30 mój pomysł, przez który całą noc nie mogłam spać, czyli zakręcić włosy, umalować się jak na zakończenie roku i dobrać jakiś ciuchowy zestaw, w którym mnie jeszcze nikt nie oglądał. Tzw. "imydź odbitkowy". sad.gif Misja - Odbijamy Głaskacza Moimiennego Chrzczonego Niemowlaka i Uśmiechacza się do Jego Mamy, Której się Jest przed 5 Minutami Spowiadaczem. Księża mnie nie przekonują w tej ani żadnej innej kwestii i jeszcze bardziej przestali przekonywać po tych no teczkach. eusa_sick.gif Nie wrócę do wiary katolickiej i koniec kropka. eusa_eh.gif Nikt mnie nie przekona! Siara!
  
Re: <little_wild_girl> kod da vinci
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Czerwca 2006, 17:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Albo lepiej idę, może jeszcze zdążę. Wyjdzie, że trenuję fryz przed urodzinami, mam nadzieję. eusa_wall.gif

Dobra, idę, ale się spóźnię i wcale nie wyjdzie, że się szykowałam cały dzień, tylko że może skądś wracaaam. biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: <little_wild_girl> kod da vinci
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Czerwca 2006, 18:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cholera, weszłam kilka sekund po dzwonku, a tak się skradałam. eusa_wall.gif Pewnie lukał przez okienko. sad.gif Organistka mogła dać trochę inne piosenki, żebym się mogła przestać chichrać... crazy.gif Generalnie to nic nie kapuję, więc chyba OK. biggrin.gif

A wracając do tematu, to tak naprawdę to ja tego Kodu, to tego, nie oglądałam. biggrin.gif
  
kod da vinci
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010