Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Oryginalne, czy nie? Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Oryginalne, czy nie?
PostWysłano: Środa, 28 Czerwca 2006, 15:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




kmnd_rybnik :
Jesli nie, doliczam ok. 4-6zł opłaty za wpłatę... Ale i tak jest taniej, więc co mi tam [oczko]


Niemożliwe. Dzisiaj byłem w PKO. Opłata wynosi 2,5 zł. Na Poczcie tyle samo. Naturalnie mowa o minimalnych kosztach, nie o większych sumach.
  
Re: Oryginalne, czy nie?
PostWysłano: Środa, 28 Czerwca 2006, 15:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Jeśli punkt wpłaty masz oddalony o dwa przystanki tramwajem to dorzucasz do tego cenę biletu MPK?


Tak...
A jak jade rowerem to obliczam dodatkowo ilosc spalonych kalorii w przeliczeniu na ceny jedzenia oraz zuzycie hamulców. Czasem dorzucam jeszcze zuzycie opon i cene wody jaka wypacam podczas jazdy...

Pod uwage biore równiez prawdopodobienstwo przebicia detki i ryzyko upadku.

Aha..Jak jade noca to nie zapominam o dodaniu kosztów baterii do lampy lub zwiekszonych strat kalorii jesli akurat mam dynamo.
  
Re: Oryginalne, czy nie?
PostWysłano: Środa, 28 Czerwca 2006, 16:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Tak...{...}
Ciach!

Ślicznie się podkładasz. Ale ja z Schopenhauerem nie będę dyskutować. *

Zresztą miałeś dwa posty temu wrócić do U2. Trochę konsekwencji.

*Nieuczciwe chwyty erystyczne są niefajne

Edit:

Nie mam zamiaru czata tutaj uskuteczniać, ale zapytam jaka dyskusja.

Zabełkotałeś coś o "standardowych kosztach przesyłki" w granicach 6,50 zł - 7 zł. Wykazałem, ze to bzdura.

Ratowałeś się dorzucając koszty przekazu i próbując sprowadzić kontrargument do absurdu. Ja ten dialog zakończyłem. Z betonem niepotrafiącym się przyznać do błędu nigdy nie miałem ochoty rozmawiać.


Ostatnio zmieniony przez Mike dnia Środa, 28 Czerwca 2006, 17:55, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Oryginalne, czy nie?
PostWysłano: Środa, 28 Czerwca 2006, 16:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




To dyskusja z Toba tak na mnie dziala. Mozesz wierzyc lub nie :)
  
Re: Oryginalne, czy nie?
PostWysłano: Środa, 28 Czerwca 2006, 19:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




Mike :
[..]



Niemożliwe. Dzisiaj byłem w PKO. Opłata wynosi 2,5 zł. Na Poczcie tyle samo. Naturalnie mowa o minimalnych kosztach, nie o większych sumach.


Robię standardową wpłatę na konto w obcym banku... Wypełniam ten blankiet itd. Zaskoczyłeś mnie!
A do Poczty nie mam zaufania tongue.gif
  
Oryginalne, czy nie?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 6 z 6  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010